داور بازی ایران و آرژانتین حمله ایرانی ها به اینستاگرام و فیسبوکش را کتاب می کند!
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: داور بازی ایران و آرژانتین حمله ایرانی ها به اینستاگرام و فیسبوکش را کتاب می کند!

نام واقعی
    محمد رضا
    استاتوس
    آنتی کیسه
    شغل و حرفه
    student
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 6,455 بار در 2,507 ارسال
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 61 تاپیک

داور بازی ایران و آرژانتین حمله ایرانی ها به اینستاگرام و فیسبوکش را کتاب می کند!

بیش از یک سال از بازی ایران و آرژانتین در جام جهانی ۲۰۱۴ میگذرد؛ دیداری که هنوز هم خیلیها معتقدند حق ایران در آن شکست نبود.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از خبرآنلاین، در آن مسابقه حساس كه مسي و دوستانش ۹۰ دقيقه هرچه زدند به در بسته خورد (مسي در دقيقه ۹۲ با يك شوت ديدني دروازه حقيقي را باز كرد) داور صربستاني در اشتباهي فاحش خطاي مسلم مدافع آرژانتين روي اشكان دژاگه، مهاجم تيم ملي كشورمان را در محوطه جريمه اعلام نكرد و به عقيده كارشناسان يك ضربه پنالتي را از ايران گرفت. او همچنين در چندين مورد با قرار گرفتن در مسير توپ مانع ارسال پاسهاي بازيكنان ايران شد.

آن زمان فدراسيون فوتبال كشورمان در نامهاي رسمي به قضاوت داور بازي واكنش نشان داد و با كمك سفارت ايران در برزيل شكايتي را تنظيم و به فيفا ارسال كرد. حرف هم اين بود كه اين داور صربستاني حق يك ملت را ضايع كرده است.

اما دقايقي پس از اينكه آرژانتين - ايران را شكست داد بعضي از كاربران شبكههاي اجتماعي به صفحات شخصي مازيچ حمله كرده و انواع و اقسام توهينها را نثار قاضي اين ميدان كردند. در كمتر از چند ساعت صفحات او پر شده بود از پيامهاي ايرانيها؛ پيامهايي كه حاوي مطالب خوبي نبود و بيشتر فحش و ناسزا بود.

با گذشت بيش از يك سال از اين اتفاق مازيچ اما قرار است تمام توهينهايي كه به او شده است را در قالب يك كتاب بنويسد و منتشر كند!

ماجرا از جايي شروع شد كه شاهميري داور بينالمللي واليبال ايران به صربستان سفر ميكند. در اين سفر او به صورت اتفاقي داور بازي ايران و آرژانتين را در سالن ملاقات ميكند كه مازيچ وقتي ميفهمد شاهميري ايراني است از او چند سؤال ميكند. شما مدرسه داريد؟ دبيرستان داريد؟ دانشگاه داريد؟

وقتي او پاسخ مثبت شاهميري را ميشنود ديگر چيزي نميگويد و دوباره فردا سؤالهاي جديدي را از داور ايراني ميكند و ميگويد: «شما فرهنگ داريد؟ ادب داريد؟» او باز هم وقتي با اين پاسخ شاهميري روبهرو ميشود برگههايي به قطر تقريبي ۳۰ سانتيمتر را نشان شاهميري ميدهد و به او ميگويد: «تمام اين برگهها توهينهايي است كه ايرانيها به من در صفحات مجازي مختلف كردهاند. من دادم اين برگهها را برايم ترجمه كردهاند. متأسفانه خيلي از آنها توهين به من و خانوادهام است. همه اين برگهها را نگه داشتهام تا پس از دوران حرفهاي و زماني كه بازنشسته شدم اين توهينها را در قالب يك كتاب منتشر كنم!»

2. 2 کاربر مقابل از محمد سرخ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

emrah20062007 (3rd September 2015), RaMiN (6th September 2015)

نام واقعی
    R@MiN
    استاتوس
    چقدر زود دیر میشود
    شغل و حرفه
    کارم رنگه تخصصم موبایل فوتبال
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 16,554 بار در 3,918 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 59 تاپیک
    داور وسیله بود بیچاره چیکار میتونست بکنه وقتی فیفا و اسپانسرها تیم های برنده رو تعیین میکرد
    دهانم را بستید پاهایم را به زنجیر کشیدید

با افکارم چه میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟