ایران 6 - 0 گوام / جوانان کی روش حریف را شش تایی کردند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: ایران 6 - 0 گوام / جوانان کی روش حریف را شش تایی کردند

نام واقعی
    هـــــانــیـه
    استاتوس
    یه روز خوب میاد:)
    شغل و حرفه
    دانـشـجــــو
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 6,643 بار در 2,106 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک

ایران 6 - 0 گوام / جوانان کی روش حریف را شش تایی کردند

دیدار تیمهای ایران و گوام با پیروزی پرگل شاگردان کیروش به اتمام رسید.

در ادامه مسابقات مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه و جام ملتهای آسیا 2019 امارات تیمهای ایران و گوام از ساعت 19 امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه آزادی به میدان رفتند که این دیدار در نهایت با نتیجه 6 بر صفر به سود شاگردان کیروش به پایان رسید.

گلها:
    اشکان دژاگه (9 - پنالتی)، مهدی طارمی (30 و 65)، سردار آزمون (33 و 41) و مهدی ترابی (89)

نیمه اول:

تیم ایران امروز بازی را با ترکیب: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، پژمان منتظری، وریا غفوری (رامین رضائیان - 64)، مهدی طارمی، آندرانیک تیموریان، امید ابراهیمی، احسان حاج صفی، وحید امیری، اشکان دژاگه (امید عالیشاه - 75) و سردار آزمون (مهدی ترابی - 70) آغاز کرد.

دقیقه 2: اولین خطر جدی ایران روی دروازه گوام را وحید امیری از داخل شش قدم به بیرون زد.

دقیقه 4: ضربه سرکش امید ابراهیمی از پشت محوطه جریمه با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 6: روی ارسال اشکان دژاگه ضربه سر وحید امیری با کمترین اختلاف ممکن از بالای دروازه راهی بیرون زمین شد.

دقیقه 9 (گل): سردار آزمون با دروازهبان گوام تک به تک شد که دروازهبان گوام روی آزمون خطا کرد تا داور نقطه پنالتی را نشان بدهد. اشکان دژاگه این پنالتی را به گل تبدیل کرد.

دقیقه 12: ضربه سنگین تیموریان را دروازهبان گوام به کرنر فرستاد.

دقیقه 24: حرکت زیبا و تاکتیکی بازیکنان تیم ملی به وریا غفوری رسید اما پاس در عرض این بازیکن به هیچکس نرسید.

دقیقه 28: مهدی طارمی پشت محوطه شش قدم صاحب توپ شد اما ضربه این بازیکن با اختلاف از کنار دروازه به خارج از زمین رفت.

دقیقه 30 (گل): حرکت عالی و بدون توپ طارمی باعث شد که این بازیکن روی پاس سردار آزمون با دروازهبان حریف تک به تک شد و گل دوم ایران را به ثمر رساند.

دقیقه 33 (گل): سردار آزمون هم موفق شد دروازه گوام را روی ارسال خوب دژاگه و با ضربه سر باز کند.

دقیقه 41 (گل): روی ارسال وحید امیری سردار آزمون دومین گل خودش و چهارمین گل ایران را با ضربه سر وارد دروازه گوام کرد.

نیمه دوم:

دقیقه 49: نیمه دوم هم با حملات ایران آغاز شد و با گذشت چهار دقیقه از این نیمه احسان حاجصفی با یک شوت پای راست که از کنار دروازه به بیرون رفت، دروازه گوام را تهدید کرد.

دقیقه 56: کرنر ارسالی اشکان دژاگه را پژمان منتظری با ضربه سر به بیرون زد.

دقیقه 65 (گل): ارسال زیبای رامین رضاییان را مهدی طارمی با ضربه سر به گل پنجم ایران تبدیل کرد.

دقیقه 80: ضربه مهدی طارمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 82: ضربه سر امید عالیشاه با اختلاف کمی فضای بالای دروازه را شکافت.

دقیقه 89 (گل): پاس روی عقب امید عالیشاه را مهدی ترابی با یک ضربه زیبا به گل ششم ایران تبدیل کرد.‎

با این پیروزی ایران چهار امتیازی شد و پیش از اتمام بازی عمان و ترکمنستان که در حال برگزاری است در رده دوم جدول گروه D مسابقات فوتبال انتخابی جام جهانی 2018 و جام ملت‎های 2019 قرار گرفت. البته اگر عمان مقابل حریفش به برتری برسد شش امتیازی میشود و شاگردان کیروش در رده سوم جدول قرار میگیرند.

2. 4 کاربر مقابل از H A N I Y E H عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (4th September 2015), mahsa8 (4th September 2015), محمد سرخ (3rd September 2015), آیلار (4th September 2015)

نام واقعی
    هـــــانــیـه
    استاتوس
    یه روز خوب میاد:)
    شغل و حرفه
    دانـشـجــــو
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 6,643 بار در 2,106 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک

سردار آزمون بهترین بازیکن دیدار ایران و گوام شد

سردار آزمون به عنوان بهترین بازیکن دیدار تیمهای فوتبال ایران و گوام انتخاب شد.

تیم ملی فوتبال ایران در دومین دیدار خود در مرحله مقدماتی انتخابی جام جهانی 2018 روسیه در حضور حدود 5 هزار تماشاگر از ساعت 19 به مصاف گوام رفت که در پایان شاگردان کیروش به پیروزی 6 بر صفر مقابل حریف دست یافتند.

سردار آزمون که در این دیدار 2 گل به ثمر رساند و یک پنالتی هم گرفت با حضور موثرش در این مسابقه به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد.

4. 3 کاربر مقابل از H A N I Y E H عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (4th September 2015), محمد سرخ (3rd September 2015), آیلار (4th September 2015)

نام واقعی
    محمد رضا
    استاتوس
    آنتی کیسه
    شغل و حرفه
    student
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 6,455 بار در 2,507 ارسال
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 61 تاپیک
    گری وایت: ایران هم باید نصف دنیا را سفر کند

گری وایت سرمربی تیم ملی گوام در پایان مسابقه برای توضیح درباره شکستش مقابل ایران به میان خبرنگاران آمد.

گری وایت درباره باخت گوامی ها گفت: ایران نشان داد که چرا بهترین تیم آسیاست و من این برد را به تیم ملی و کارلوس کی روش تبریک می گویم.

سرمربی گوام ادامه داد: ما بازی را خوب شروع نکردیم و خیلی زود از ایران گل خوردیم و با افزایش تعداد گل های ایران به رختکن رفتیم و بنابراین مجبور شدیم در نیمه دوم تیم مان را دوباره بسازیم و من مجبور شدم که تغییراتی بدهم که اتحاد به تیم برگردد و تمرکز تیم به دست بیاید که باز هم متاسفانه بازی خوبی انجام ندادیم. البته نمایش ما در نیمه دوم بهتر بود و ما باید خودمان را آماده بازی عمان کنیم.

گری وایت سپس در جملات جالب خطاب به ملی پوشان ایران گفت: ایران باید نصف جهان را پرواز کند و به گوام بیاید و بدون شک 90 دقیقه راحتی در کشور ما نخواهد داشت. تیم گوام هم کماکان در پروسه یادگیری و توسعه است و شاید این یکی از دلایل شکست ما در تهران باشد.

سرمربی گوام در ادامه گفت: ما از هر مسابقه ای که انجام می دهیم به وجد می آییم یادتان باشد ما یک کشور 70هزار نفری هستیم و در مسیر پیشرفت و توسعه قرار داریم. نمایش تیم من در نیمه دوم امیدوارکننده بود و من مشتاقم در بازی مقابل عمان هم به همین روش به میدان برویم و عمل کنیم.

6. 3 کاربر مقابل از محمد سرخ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (4th September 2015), SoRooSH (4th September 2015), آیلار (4th September 2015)

نام واقعی
    محمد رضا
    استاتوس
    آنتی کیسه
    شغل و حرفه
    student
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 61 تاپیک
    کی روش: امروز فقط برد می خواستیم

کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران با دقایقی تاخیری در نشست مطبوعاتی پس از پیروزی مقابل گوام حاضر شد.

کی روش که قبل از حضور در نشست تمرینات ملی پوشان ایران را پس از بازی در نظر داشت، حرف هایش را با تبریک این پیروزی آغاز کرد.

به همه تبریک می گویم
    کلمات اولیه ام تبریک به بازیکنانم در این مسابقه است که همه شان فوق العاده و خوب کارکردند. همچنین پس از بازیکنان از صمیم قلب به همه هواداران تبریک می گویم و من قدردان حضور آنها در ورزشگاه هستم. مطمئن هستم هوادارانی که امروز به ورزشگاه آمدند افسوس نخواهند خورد چون فوتبال شایسته ای را شاهد بودند.

جنگیدیم و سازماندهی داشتیم
    تیم گوام تیم سازماندهی شده و متشکلی بود اما آنها روز سختی را پشت سر گذاشتند چراکه بازیکنان من با یک هدف به زمین آمده بودند، آن پیروزی بود و به هر قیمت برد را می خواستیم.

اطمینان به جوان ها
    من اطمینان خاطر بالایی به برنامه جوانگرایی ام دارم چون جوان های مستعدی را در اختیار داریم جوان هایی با تعهد و کیفیت بازی بالا. در عین حال الان فقط زمان آن است که از این برد لذت ببریم. ما باید در روزهای آینده باید مقابل هند به میدان برویم. این اولین برد ما در مسیر طولانی به سمت جام جهانی بود که امتیازات ما را به 4 رساند.

برای تیم ملی چه می توانید بکنید؟
    فکر نمی کنم این سوال کلیدی این نیست که سرمربی تیم ملی برای تیم ملی چه می تواند بکند سوال این است که شما برای تیم ملی چه می توانید بکنید؟ سوال ما از مسوولان و آدم هایی است که مسوولیت برعهده دارند. کسانی که باید به ما کمک کنند برای تحقق رسیدن حضور در جام جهانی 2018.

میدان دادن به جوان ها
    من از آندرانیک تیموریان، سیدجلال حسینی، پژمان منتظری، خسرو حیدری و امید ابراهیمی تشکر می کنم که کمک زیادی کردند به جوان هایی که به تیم ملی اضافه شدند و ما راهمان را به سمت هدف نهایی با این سرمایه انسانی ادامه خواهیم داد.

دل هواران برای تیم ملی تنگ شده بود
    وقتی خبرنگاری از بازی امروز تیم ملی تعریف کرد و آن را آشتی مجدد هواداران با فوتبال دانست کی روش در پاسخ گفت: فکر نمی کنم این عبارت درستی باشد چون هواداران همیشه با تیم ملی رابطه خوبی داشتند و دلشان هم برای تیم ملی تنگ شده بود.

شرایط در هند برای همه یکسان است
    سرمربی تیم ملی درباره نگرانی های احتمالی برای سفر به هند گفت: ما درهمه مسابقات برای اثبات برتری خودمان به میدان می رویم. البته آنچه که درباره شرایط زمین در هند گفته شد برای همه تیم های این گروه وجود دارد و گوام، عمان و ترکمنستان باید به هند مسافرت کنند و ما در این زمینه شرایط یکسانی با یکدیگر داریم.

جام جهانی بزرگترین رویداد ورزشی جهان است
    با احترام به همه ورزش ها جام جهانی مهمترین رویداد ورزشی دنیاست و بیش از 200کشور جهان برای حضور در آن با هم رقابت می کنند که این با هیچ رویداد دیگری قابل مقایسه نیست بنابراین باید همه دست به دست هم بدهیم تا متحد ایران را به جام جهانی برسانیم.

به این تیم ایمان دارم
    ما تیمی داریم که پتانسیل فوق العاده ای دارد اما من هم احتیاج دارم با این جوان ها کار کنم. این جوان ها احتیاج به تجربه من دارند. به خاطر داشته باشید که ما مسابقات رسمی مرحله اول مقدماتی را در پیش داریم وسپس نوبت به جنگ با کره و ژاپن و سایر تیم های بزرگ آسیایی است و من باید در همین مدت کوتاه این جوان ها را آماده رقابت در بالاترین سطح آسیا کنم تا بتوانیم به جام جهانی صعود کنیم.

8. 2 کاربر مقابل از محمد سرخ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (4th September 2015), آیلار (4th September 2015)

نام واقعی
    محمد رضا
    استاتوس
    آنتی کیسه
    شغل و حرفه
    student
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 61 تاپیک
    آمار جالب و مشابه طارمی و ترابی

مهدی طارمی و مهدی ترابی دو گل تیم ملی در بازی مقابل گوام بودند.

این دو بازیکن جوان که در پرسپولیس و سایپا بازی می کنند هر دو اولین بازی ملی خود رادر بازی مقابل ازبکستان تجربه کرده اند، نکته جالب در مورد این دو بازیکن جوان تیم ملی این است که هر دو در 3 بازی تیم ملی 2 گل به ثمر رسانده اند. ترابی در نقش هافبک راست و طارمی در نقش مهاجم سایه تیم ملی بازی می کنند.

10. 4 کاربر مقابل از محمد سرخ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (4th September 2015), SoRooSH (4th September 2015), Terminator2731 (4th September 2015), آیلار (4th September 2015)

نام واقعی
    محمد رضا
    استاتوس
    آنتی کیسه
    شغل و حرفه
    student
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 61 تاپیک
    اولین بازی ملی عالیشاه با شماره7

امید عالیشاه وینگر پرسپولیسی تیم ملی در دقیقه 75 بازی مقابل گوام برای اولین با پیراهن تیم ملی وارد میدان شد.

عالیشاه که با پیراهن شماره 7 به جای اشکان دژاگه وارد میدان شد ازهمان ابتدا پرجنبش و جوش نشان داد و به سرعت در همکاری با وحید امیری حمله ای را در روی دروازه گوام سازماندهی کرد که توپ ارسالی امیری با برخورد به صورت عالیشاه نصیب گوامی ها شد.

عالیشاه، رضائیان، طارمی و مهدی ترابی 4 بازیکن تیم ملی هستند که مجموعه بازی های ملی آنها به 10 نمی رسد.

12. 3 کاربر مقابل از محمد سرخ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (4th September 2015), Terminator2731 (4th September 2015), آیلار (4th September 2015)

نام واقعی
    محمد رضا
    استاتوس
    آنتی کیسه
    شغل و حرفه
    student
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 61 تاپیک
    زوج پرسپولیسی و گل پنجم

مدافع پرسپولیس به محض ورود به زمین تاثیر خود را گذاشت و گل پنجم تیم ملی به ثمر رسید.

رامین رضاییان به محض ورود به زمین از سمت چپ سانتر دیدنی روی دروازه ارسال کرد و مهدی طارمی دیگر بازیکن ملی پوش پرسپولیس گل دوم خودش و پنجم تیم ملی را به ثمر رساند.

این گل شاید بیش از هرکسی برای پرسپولیسی ها لذت بخش بود چراکه دو بازیکن کلیدی این تیم نقش اول به ثمر رسیدن آن بودند.

14. 4 کاربر مقابل از محمد سرخ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (4th September 2015), mahsa8 (4th September 2015), SoRooSH (4th September 2015), آیلار (4th September 2015)

نام واقعی
    محمد رضا
    استاتوس
    آنتی کیسه
    شغل و حرفه
    student
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 61 تاپیک
    یعنی تو دلم همش میگفتم خدا ایران 5 6 تا به گوام بزنه تا اینهمه ادعاشون تموم بشه. طارمی عالی بود. واقعا عالی ولی یه صحنه که خیلی حال کردم اونجایی بود که بازیکن گوام بعهد خطا کفشش خورد تو سر طارمی ولی هیچی بهش نگفت!! چقد خوش اخلاقه این طارمی.
    بازم این سرمربی گوام روش کم نشده!! عجیبه واقعا

16. 3 کاربر مقابل از محمد سرخ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (4th September 2015), SoRooSH (4th September 2015), آیلار (4th September 2015)

نام واقعی
    آیلار
    استاتوس
    فقط خودش ...
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    Mehrdad Pooladi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 351 بار در 138 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    خوشحال شدم.هم آقا مهدی دوتا زده و هم سردار ما.برا هردوشون آرزوی بهترینها رو دارم.

گوام که چیزی نیس،باید از اون بالاترا رو برد. به امید آن روز .....

این 6 چقدر برا ما خاطره داره....
    ویرایش توسط آیلار : 4th September 2015 در ساعت 01:51

18. 2 کاربر مقابل از آیلار عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (4th September 2015), SoRooSH (4th September 2015)

نام واقعی
    sahar
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    Alireza Haghighi
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | NetherLand
    تشکر شده 3,512 بار در 1,448 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 11 تاپیک
    ویرایش توسط 888 : 4th September 2015 در ساعت 12:17

20. 2 کاربر مقابل از 888 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (4th September 2015), SoRooSH (4th September 2015)