کرار دوباره اردوی استقلال را به هم ریخت/جر و بحث با پور حیدری و مظلومی!
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: کرار دوباره اردوی استقلال را به هم ریخت/جر و بحث با پور حیدری و مظلومی!

نام واقعی
    محمد رضا
    استاتوس
    آنتی کیسه
    شغل و حرفه
    student
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 6,455 بار در 2,507 ارسال
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 61 تاپیک

کرار دوباره اردوی استقلال را به هم ریخت/جر و بحث با پور حیدری و مظلومی!

جاسم کرار با جنجال خود به هنگام صرف صبحانه اردوی آبی پوشان را ترک کرد.

اردوی تیم فوتبال استقلال در هتل المپیک برپاست ولی شب گذشته اتفاق عجیبی در بین استقلالیها رخ داد. جاسم کرار شب گذشته صورت ناگهانی اردوی استقلال را ترک و کادر فنی متوجه این مسئله شدند اما در کمال تعجب هافبک عراقی صبح امروز بر سر میز صبحانه حضور پیدا کرد و این مسئله واکنش فرزاد مجیدی مربی تیم استقلال را در پی داشت. در میان جدال لفظی وی و هافبک عراقی آبی پوشان جاسم کرار با پرویز مظلومی و منصور پورحیدری جر و بحث شدیدی کرد و در نهایت پس از بی احترامی به این دو نفر اردوی آبی پوشان را ترک کرد. پس از جنجالهای رخ داد در هتل المپیک کادر فنی تیم استقلال در گزارشی هافبک عراقی را در اختیار کمیته انضباطی باشگاه قرار دادند و قرار است این بازیکن یک بار دیگر به کمیته انضباطی باشگاه استقلال مراجعه مند.

تیم فوتبال استقلال از ساعت 17 امروز در دیدار دوستانه به مصاف نیروی زمینی خواهد رفت.

نام واقعی
    محمد رضا
    استاتوس
    آنتی کیسه
    شغل و حرفه
    student
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 61 تاپیک
    دفاع تمام قد مظلومی از جاسم کرار

سرمربی استقلال با اتخاذ موضعی متفاوت در نشست مطبوعاتی به دفاع از بازیکن عراقی تیمش پرداخت.

در شرایطی که گفته شده کرار از استقلال اخراج می شود، مظلومی با تکذیب این موضوع گفت : خیلی از مسائل کرار را بزرگ جلوه دادند و او اگر آرامش داشته باشد یکی از بهترین بازیکنان ما است. کرار در این هفته که در اردو بودیم یکی از پرتلاشترین بازیکن من بود ولی مشکل مسکن او و هتلی که در آن اقامت داشته باعث شده تا اردو را ترک کند و به کرج برود. البته اینها دلیل نمیشود که بینظمی کند او دیشب از من مرخصی میخواست ولی به او اجازه ندادم. کرار هم بدون اجازه از ما اردو را ترک کرد و در اختیار کمیته انضباطی است همه باید نظم و انضباط را رعایت کنند چه کرار باشد و چه مهدی رحمتی. حتی اگر او حق داشته نباید اردوی تیمش را ترک میکرد او را در اختیار باشگاه گذاشتم.

وی در خصوص اظهار نظر بزرگی مبنی بر اینکه کرار به اصرار مظلومی در باشگاه مانده ، گفت: ایشان باید در حیطه کمیته انضباطی صحبت کند نه فنی .کسی نمی تواند به من بگوید چه بازیکنی را بخواهم و چه بازیکنی را نه.

مظلومی در پایان حرفهایش درباره بازیکن عراقی هم گفت: من نمی توانم بازیکنی را اخراج کنم و این مسئله در حیطه وظایف باشگاه است.

نام واقعی
    محمد رضا
    استاتوس
    آنتی کیسه
    شغل و حرفه
    student
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 61 تاپیک
    حالا اگه بیچاره پیام بود، اینقد الان تو اخبار، وبسایت و فضای مجازی و هر جایی که عقل کار میکنه مطرحش میکردن تا اخراج بشهدر حالی که ایشون یه عراقی هست و پیام یه استعداد ناب ملی!! واقعا جای تاسف داره که بازیکن خارجی اسنطور فوتبال ایرانو مسخره کنه

نام واقعی
    سعیده
    استاتوس
    ***حانیه***
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    pezhman jamshidi
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 1,523 بار در 483 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    ای بابا چه گیری دادن به حفظ کردن کراربیرونش کنن این عرب جاهل رو........والا ایران پراز بازیکنای بهتر از کراره

نام واقعی
    سعیده
    استاتوس
    ***حانیه***
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    pezhman jamshidi
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 1,523 بار در 483 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    ای بابا چه گیری دادن به حفظ کردن کراربیرونش کنن این عرب جاهل رو........والا ایران پراز بازیکنای بهتر از کراره

نام واقعی
    reza YA
    استاتوس
    I'm HERE
    شغل و حرفه
    dANESHJoOo
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | NetherLand
    تشکر شده 11,154 بار در 3,799 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 26 تاپیک

کرار باز هم عذرخواهی کرد: از باشگاه، هواداران، مظلومی و مجیدی

سریال جاسم کرار در استقلال، همیشه از یک سناریوی ثابت پیروی میکند. کرار درگیر میشود، با قهر از اردو میرود، علیه باشگاه با رسانههای مختلف حرف میزند و بعد در یک جلسه آشتی کنان از همه عذرخواهی میکند.

آی اسپورت - سناریو کرار و استقلال، در ماجرای اخیر او و مجیدی هم تفاوتی با دفعات قبل نداشت و کرار امروز بعد از جلسه با مسئولان استقلال از همه افراد این باشگاه عذر خواهی کرد: «سوءتفاهمی بین من و فرزاد مجیدی پیش آمده بود، این مسائل هم در فوتبال طبیعی است. از ریاست باشگاه، مربی خودم پرویز مظلومی، فرزاد مجیدی و همه افراد معذرتخواهی میکنم، مخصوصاً تماشاگران استقلال. از همه هواداران هم عذرخواهی میکنم. از خبرنگاران خواهش میکنم که مسائل کوچک را بزرگ نکنند، دوست ندارم که مسئله کوچکی بزرگ شود، البته من از آنها تشکر میکنم چرا که آنها به من خدمت کردند که جاسم کرار هماکنون در این جایگاه قرار گرفته است. اما بهتر است در خصوص انعکاس جریانی، با بازیکن صحبت شود، اگر بازیکن مقصر باشد خود باشگاه به آن رسیدگی میکند.» او این بار ادعا کرده حتی اگر باشگاه پول ندهد هم تا آخر فصل به عشق هواداران در استقلال میماند و بازی میکند: «تا پایان فصل به خاطر عشق به هواداران و استقلال شرایط را تحمل میکنم چه باشگاه به من پول بدهد و چه ندهد و تا پایان فصل در این تیم میمانم. من در تیم بزرگی بازی میکنم و هواداران زیادی دارد. اگر پولی به دست آوردم که هیچ، اما اگر پولی هم دریافت نکردم به خاطر هواداران میمانم. صراحتاً اعلام میکنم که مظلومی سرمربی خود را دوست دارم، او به خاطر من فداکاریهای زیادی کرد و حالا من هم به خاطر او به تیم خدمت میکنم و همانند مظلومی فداکاری خواهم کرد.» بعد از این جلسه به نظر میرسد مشکلی برای بازگشت کرار به تمرینات استقلال وجود نداشته باشد.

نام واقعی
    reza YA
    استاتوس
    I'm HERE
    شغل و حرفه
    dANESHJoOo
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | NetherLand
    تشکر شده 11,154 بار در 3,799 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 26 تاپیک

کرار باز هم عذرخواهی کرد: از باشگاه، هواداران، مظلومی و مجیدی

سریال جاسم کرار در استقلال، همیشه از یک سناریوی ثابت پیروی میکند. کرار درگیر میشود، با قهر از اردو میرود، علیه باشگاه با رسانههای مختلف حرف میزند و بعد در یک جلسه آشتی کنان از همه عذرخواهی میکند.

آی اسپورت - سناریو کرار و استقلال، در ماجرای اخیر او و مجیدی هم تفاوتی با دفعات قبل نداشت و کرار امروز بعد از جلسه با مسئولان استقلال از همه افراد این باشگاه عذر خواهی کرد: «سوءتفاهمی بین من و فرزاد مجیدی پیش آمده بود، این مسائل هم در فوتبال طبیعی است. از ریاست باشگاه، مربی خودم پرویز مظلومی، فرزاد مجیدی و همه افراد معذرتخواهی میکنم، مخصوصاً تماشاگران استقلال. از همه هواداران هم عذرخواهی میکنم. از خبرنگاران خواهش میکنم که مسائل کوچک را بزرگ نکنند، دوست ندارم که مسئله کوچکی بزرگ شود، البته من از آنها تشکر میکنم چرا که آنها به من خدمت کردند که جاسم کرار هماکنون در این جایگاه قرار گرفته است. اما بهتر است در خصوص انعکاس جریانی، با بازیکن صحبت شود، اگر بازیکن مقصر باشد خود باشگاه به آن رسیدگی میکند.» او این بار ادعا کرده حتی اگر باشگاه پول ندهد هم تا آخر فصل به عشق هواداران در استقلال میماند و بازی میکند: «تا پایان فصل به خاطر عشق به هواداران و استقلال شرایط را تحمل میکنم چه باشگاه به من پول بدهد و چه ندهد و تا پایان فصل در این تیم میمانم. من در تیم بزرگی بازی میکنم و هواداران زیادی دارد. اگر پولی به دست آوردم که هیچ، اما اگر پولی هم دریافت نکردم به خاطر هواداران میمانم. صراحتاً اعلام میکنم که مظلومی سرمربی خود را دوست دارم، او به خاطر من فداکاریهای زیادی کرد و حالا من هم به خاطر او به تیم خدمت میکنم و همانند مظلومی فداکاری خواهم کرد.» بعد از این جلسه به نظر میرسد مشکلی برای بازگشت کرار به تمرینات استقلال وجود نداشته باشد.