من سیتی موفق شد با تک گلی دیرهنگام مقابل کریستال پالاس رده دومی به برتری دست پیدا کند. آن ها با این برد به دهمین پیروزی پیاپی در لیگ برتر دست یافتند.طرفداری- عصر امروز دو تیم بالای جدول لیگ برتر انگلستان در سلهرست پارک به مصاف هم رفتند. در این دیدار که تا دقیقه 90 بدون گل دنبال می شد، در این دقیقه توسط کلچی ایهه ناچو جوان گلزنی کرد و بردی دراماتیک را رغم زد. از دیگر اتفاقات مهم این بازی می توان به مصدومیت سرخیو آگوئرو اشاره کرد.


گزارش بازی
نخستین موقعیت بازی در دقیقه 6 به وجود آمد. جایی که بازیکنان سیتی ضربه شروع مجدد را با غافلگیری حریف به نصری رساندند و ضربه این بازیکن توسط دروازبان مهار شد. در دقیقه 11 پپه سوار در گوشه محوطه جریمه حرکت خوبی انجام داد اما ضربه او به بیرون رفت. در دقیقه 33 حاصل خیمه سنگین بازیکنان سیتی روی دروازه پالاس دو ضربه پیاپی بود که دی بروین و بونی از دست دادند.
در دقیقه 37 باز هم سیتی این بار توسط ناواس صاحب فرصت گل شد اما ضربه وینگر اسپانیایی از روی دروازه به بیرون رفت.
ضد حمله آبی ها در دقیقه 50 خطرناک بود اما ضربه ناواس باز هم به بیرون رفت.
در دقیقه 53 شوت فرناندینیو توسط اسکات دن برگشت داده شد و مک کارتی اجازه کار مثبت به توره نداد.
در دقیقه 55 یک صحنه مشکوک در محوطه جریمه پالاس به وجود آمد اما داور برخورد کابای به نصری را خطا تشخیص نداد.
در دقیقه 88 پالاس تا یک قدمی گل رفت. گایل شانس این را داشت که با سانتر زاها گلزنی کند اما موقعیت را از دست داد.
در دقیقه 90 بازی پس از اینکه سمیر نصری دفاع حریف را به هم ریخت، روی غافلگیری مدافعان بود که ایهه ناچو از فاصله کم توپ را با تور دروازه آشنا کرد تا این دیدار برای وی دیداری فراموش نشدنی باشد. این گل یک دقیقه پس از ورود این مهاجم جوان به زمین به ثمر رسید.


آمار بازی