بنیتس: رونالدو مثل دی استفانو و رائول است!

رافا بنیتس در نشست خبری بازی با شاختار دونتسک، به تمجید از کریستیانو رونالدو پرداخت و گفت که سخت است رونالدو از این هم بهتر بازی کند.

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید با بنیتس در مسیر صعودی قرار دارد و در دو بازی اخیرش 11 گل به حریفان زده و تنها تیمی در اسپانیاست که گلی دریافت نکرده است.

در آستانه بازی فردا برابر شاختار، رافا بنیتس در نشستی خبری، در مورد رمز موفقیت تیمش در یکی دو هفته اخیر گفت:" کلید موفقیت ما، فعالیت بازیکنان درون زمین و در تمرینات است. یک بازیکن همیشه می تواند پیشرفت کند و باید بگویم که در مسیر درستی قرار داریم. امیدوارم که بازیکنانم به همین روندشان ادامه دهند.
باید در حملات و ضد حملات، 100 درصد تاثیرگذاری را داشته باشیم و در دفاع نیز مستحکم و متمرکز. با این بازیکنانی که دارم خیالم از این بابت راحت است."

بنیتس در مورد استراحت دادن به رونالدو گفت:" استراحت دادن که میلی نیست. نمی توان یک بال تهاجمی را که مرتب باید بین دفاع و حمله در حرکت باشد، با یک مهاجم مثل رونالدو مقایسه کرد. استراحت دادن به یک بازیکن، به شرایط و توان بدنی او بستگی دارد."

از بنیتس در مورد اینکه آیا رونالدو بهترین بازیکنی است که با او کار کرده یا خیر گفت:" رونالدو جزو بهترین هاست. نمی گویم بهترین، چون بازیکنان خوب دیگری را نیز تمرین داده ام. در حال حاضر رونالدو بهترین بازیکن دنیاست.
از شرایط او بسیار بسیار راضی هستم و باید بگویم که سخت است یک بازیکن از این هم بهتر بازی کند. من بازی های دی استفانو را ندیده ام اما شنیده ام که سختکوشی و رقابت طلبی رونالدو مثل دی استفانو است. از نظر من، رونالدو شبیه دی استفانو و رائول است."

بنیتس در مورد دروازه بان اصلی رئال در لیگ قهرمانان نیز گفت:" هنوز با دروازه بان هایم در این مورد صحبت نکرده ام و چیزی نمی توانم بگویم. تنها اینکه از هر سه دروازه بانی که در اختیار دارم راضی هستم. فردا مشخص خواهد شد که چه کسی درون دروازه می ایستد."سرمربی رئال در مورد هماهنگی ایجاد شده بین بیل و رونالدو در بازی های اخیر گفت:" با هر دو صحبت کرده و سعی کردم بهترین تاکتیک را برای راحتی و هماهنگی آنها اتخاذ کنم. بیل و رونالدو در زمین آزادی عمل دارند.
بیل سرعت بالایی دارد، رونالدو خیلی خوب در محوطه جریمه حریفان جایگری می کند و توازن بین خامس، ایسکو و بنزما هم باعث می شود که تیم حریف دچار دردسرهای زیادی شود.تیم من یک تیم هجومی است و این را در روز معارفه ام گفتم. در رئال مادرید من، بین حمله و دفاع، توازن خوبی برقرار خواهد بود."