طارمی: از اینکه در پرسپولیس ماندم پشیمان نیستم

آی اسپورت - پیش از شروع فصل جدید رقابتهای لیگ برتر یکی از مهمترین سوژهها پیرامون باشگاه پرسپولیس ماندن یا نماندن مهدی طارمی در این تیم بود. طارمی از چند تیم عربی پیشنهاد داشت اما سرانجام در پرسپولیس ماندگار شد. ماندن او در پرسپولیس به درخشش بیشتر و دعوت به تیم ملی منجر شد. طارمی حالا میگوید از تصمیمی که گرفته خوشحال است. مهاجم گلزن پرسپولیس به کاپ گفته است:« من وقتی به پرسپولیس آمدم فقط به این فکر می کردم که خوب باشم و بتوانم به تیمم کمک کنم و به تیم ملی دعوت شوم تا جواب اعتماد مربیان را بدهم. در حال حاضر تنها هدفم آقای گلی است و می خواهم به پیشرفت خودم ادامه دهم. من هیچ وقت از ماندن در پرسپولیس پشیمان نیستم. من حتی اگر پیشنهاد اروپایی هم داشته باشم و نروم، پشیمان نمیشوم که چرا در پرسپولیس باقی ماندم. زیرا پرسپولیس مرا به اینجا رسانده و هرچه که دارم از پرسپولیس است. البته من یکی از اهدافم این است که به زودی لژیونر شوم. اما میخواهم که در اروپا فوتبال بازی کنم و به تیمهای عربی نخواهم رفت و اولویت من در صورت لژیونرشدن بازی در اروپاست. دوست دارم در یک کشور مطرح فوتبال بازی کنم. اما تا به حال به این موضوع فکر نکردهام و فقط هدفم رفتن به یک تیم اروپایی معتبر است. من آدمی هستم که میتوانم خودم را با هر شرایطی تطبیق بدهم و با هر مدل فوتبالی چه سرعتی، چه کند، چه فوتبال پرقدرت فرقی نمیکند، هر فوتبالی خودم را تطبیق دهم و به همین دلیل امیدوارم بتوانم در یک تیم مطرح فوتبال بازی کنم.»