در مصاحبه با خبرنگاران
بیل: فصل گذشته در رئال از من حمایت نمی شد

گرت بیل با تایید مصاحبه چند ماه پیش مدیر برنامه هایش اعتراف کرد که فصل گذشته در رئال مادرید، چندان از سوی هم تیمی هایش مورد حمایت قرار نمی گرفت.

به گزارش "ورزش سه"، بیل تابستان دو سال پیش از تاتنهام با رقم 100 میلیون یورو به رئال پیوست و در اولین سال حضورش در جمع کهکشانی ها، بسیار درخشید اما فصل گذشته برای او کاملا متوسط و دور از انتظار به اتمام رسید.

بیل که سومین سال حضورش در رئال را استارت زده، در سه بازی گذشته این تیم 3 پاس گل داده و دو گل نیز زده است.او در راس بهترین پاسورهای لالیگا تا بدینجای فصل قرار دارد. ستاره ولزی، امسال در زمین، کمی عقب تر از دو سال گذشته بازی می کند و به نظر می رسد که با رافا بنیتس، روزهای بهتری نیز در انتظارش باشد.

بیل در مصاحبه با خبرنگاران در مورد وضعیتش در رئال گفت:" سال اولی که به رئال آمدم، همه چیز عالی بود. در روز آخر، قراردادم امضا شد و بسیار باانگیزه بودم. خوشبختانه همه چیز هم خوب پیش رفت اما فصل پیش بیشتر در حاشیه بودم و در تیم از من حمایت چندانی نمی شد. توپ کمتری به من می رسید و نتوانستم توانایی هایم را نشان دهم.

فصل جدید اما بار دیگر احساس می کنم که در رئال، یک مهره مفید و موثرم و تاکتیک تیم به گونه ای است که من در جریان بازی بیشتر از قبل دخالت دارم و از این مساله بسیار راضی و خوشحالم. حالا می توانم راحت تر از گذشته، هم پاس گل بدهم و هم گلزنی کنم."