رئال مادرید 4 – شاختار 0؛ اقتدار کهکشانیها با هت تریک رونالدو
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: رئال مادرید 4 – شاختار 0؛ اقتدار کهکشانیها با هت تریک رونالدو

نام واقعی
    reza YA
    استاتوس
    I'm HERE
    شغل و حرفه
    dANESHJoOo
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | NetherLand
    تشکر شده 11,154 بار در 3,799 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 26 تاپیک

آی اسپورت – کریستیانو رونالدو سی و سومین هت تریک خود با پیراهن رئال مادرید را انجام داد تا سفیدپوشان مادریدی قدرتمندانه و با نتیجه 4-0 در اولین بازی خود در لیگ قهرمانان مقابل شاختار دونتسک اوکراین به پیروزی برسند و شروعی مقتدرانه در این رقابتها داشته باشند.
    رئال که با روحیه خوب بابت برد 6-0 اخیر در لالیگا مقابل اسپانیول پا به این میدان گذاشته بود، از پیش از بازی هم بدون شک شانس اصلی برنده شدن مقابل شاختار دونتسکی بود که بسیاری از ستاره های خود را تابستان امسال از دست داده بود. شاگردان رافا بنیتس اما گل اول خود را روی اشتباه مسلم دروازه بان حریف که توپ را جلوی پای کریم بنزما انداخت به ثمر رساندند. بنزما دقیقه 30 گل اول رئال را زد.
    مصدومیت گرت بیل و رافائل واران، این احساس را که رئال کار سختی در پیش دارد را بیشتر از قبل به جمعیت حاضر در سانتیاگو برنابئو القا کرد اما اخراج تاراس استپاننکو، تیم اوکراینی را در وضعیتی بسیار دشوار در پایتخت اسپانیا قرار داد. رئال البته روی گل دوم خود هم خوش شانس بود، چرا که داور به اشتباه یک پنالتی به سود این تیم گرفت و رونالدو اولین گل خود را از روی نقطه پنالتی به ثمر ساند. چند دقیقه بعد یک پنالتی دیگر برای رئال و یک گل دیگر برای رونالدو ثبت شد و در نهایت در دقیقه 81 ضربه مارسلو در مسیر رونالدو قرار گرفت تا فوق ستاره پرتغالی گل چهارم رئال را به ثمر برساند و خودش هم در یک هفتهی رویایی هشت گل (5 گل به اسپانیول، 3 گل به شاختار) زده باشد.

2. 2 کاربر مقابل از lord reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Terminator2731 (16th September 2015), محمد سرخ (16th September 2015)

نام واقعی
    reza YA
    استاتوس
    I'm HERE
    شغل و حرفه
    dANESHJoOo
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | NetherLand
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 26 تاپیک
    در کفتگو با خبرنگاران

بنزما: نمی دانم چرا اول بازی خوب نبودیم

کریم بنزما به روند گلزنی های خود برای رئال مادرید ادامه داد و امشب یکی از 4 گل کهکشانی ها برابر شاختار دونتسک اوکراین را به ثمر رساند.

به گزارش "ورزش سه"، بنزما در دو بازی قبلی رئال برابر بتیس و اسپانیول نیز موفق به گلزنی شده بود. او که علاوه بر گلزنی، یکی دو موقعیت 100 درصد گل را نیز به هدر داد، در انتهای بازی به خبرنگاران گفت:" اول بازی خوب نبودیم و بازی ریتم مناسبی نداشت. نمی دانم چرا؛ دقایق ابتدایی بازی کمی عجیب بود و فرصت های خوبی را با بی دقتی از دست دادیم اما هر طور که بود پیروزی پرگلی به دست آوردیم. مهم هم همین کسب سه امتیاز بود.متاسفانه در این بازی سه مصدوم هم دادیم."

بنزما در مورد گلی که به ثمر رساند گفت:" به خودم و توانایی هایم اطمینان دارم اما مهمتر از گلزنی من، پیروزی تیم بود."
    ستاره فرانسوی رئال در مورد رونالدو و هت تریکی که به ثبت رساند نیز گفت:" همیشه گفته ام که رونالدو از نظر من بهترین بازیکن دنیاست."
    و مصدومیت بیل، دیگر سوالی بود که از بنزما پرسیده شد:" این اتفاق ممکن است برای هر بازیکن بزرگ دیگری هم بیفتد اما به اندازه کافی بازیکن در تیممان داریم که جای او و دیگر مصدومانمان پر شود."

4. کاربر مقابل از lord reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

محمد سرخ (16th September 2015)

نام واقعی
    reza YA
    استاتوس
    I'm HERE
    شغل و حرفه
    dANESHJoOo
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | NetherLand
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 26 تاپیک
    خطاب به هواداران رئال در توئیتر

بیل: امیدوارم مصدومیتم جدی نباشد

گرت بیل در دقیقه 28 نیمه اول دیدار تیم های رئال مادرید و شاختار، از ناحیه عضله پای چپ دچار مصدومیت شد و جای خود را به کواچیچ داد.

به گزارش "ورزش سه"، بیل که فصل گذشته نیز در دو مقطع به دلیل مصدومیت، چندین هفته از میادین به دور مانده بود، امسال خیلی زود و در همین ابتدای فصل دچار مصدومیتی مشابه شد. گرفتگی عضلانی، مشکلی است که بیل در دو سال اخیر با آن دست به گریبان بوده و فردا مشخص خواهد شد که مدت زمان دوری او چقدر خواهد بود.

ستاره ولزی دقایقی پیش در توئیتر خود خطاب به هواداران رئال نوشت:" یک پیروزی بزرگ خانگی برای یک شروع مثبت در لیگ قهرمانان. از اینکه به دلیل مصدومیت، مجبور به ترک زمین شدم، ناراحت هستم و امیدوارم که این مصدومیت، به هیچ عنوان جدی نباشد."

6. کاربر مقابل از lord reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    reza YA
    استاتوس
    I'm HERE
    شغل و حرفه
    dANESHJoOo
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | NetherLand
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 26 تاپیک
    در مصاحبه با خبرنگاران

بنیتس: مصدومیت راموس جدی نیست

رئال مادرید در شبی که 4 گل وارد دروازه شاختار دونتسک کرد و به نوعی یک شروع طوفانی در لیگ قهرمانان داشت، از نظر مصدومیت بازیکنانش، دچار بدشانسی بزرگی شد.

به گزارش "ورزش سه"، ابتدا گرت بیل بود که به دلیل مصدومیت، در دقیقه 28 تعویض شد و جای خود را به کواچیچ داد، سپس نوبت به واران رسید که بین دو نیمه جای خود را به په په بدهد و در ابتدای نیمه دوم نیز راموس از ناحیه کتف آسیب دید و به جای وی، ناچو وارد زمین شد.

رافا بنیتس، سرمربی رئال، در نشست خبری پس از بازی و در رابطه با مصدومیت ستارگانش گفت:" در مورد بیل ما شاهد یک اسپاسم عظلانی بودیم. مشابه مصدومیتش در فصل گذشته. باید یک یا دو روز صبر کنیم و سپس مشخص خواهد شد که مصدومیت او چقدر جدی است.
    در مورد راموس و واران باید بگویم که مشکل خاصی ندارند و با یک مصدومیت جزئی روبرو شده اند. بسیار خوشبینم که این دو بازیکن را طی روزهای آینده در اختیار داشته باشم."

8. کاربر مقابل از lord reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    reza YA
    استاتوس
    I'm HERE
    شغل و حرفه
    dANESHJoOo
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | NetherLand
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 26 تاپیک

شب کابوس وار رئال با سه مصدوم ‏

اولین دیدار این فصل رئال در لیگ قهرمانان، با مصدومیت گرت بیل، رافائل واران و سرخیو راموس، به ‏یک شب کابوس وار برای رافا بنیتس تبدیل شد.‏

به گزارش "ورزش سه"، اولین مصدوم رئال گرت بیل بود که به خاطر آسیب دیدگی از ناحیه ماهیچه ‏پشت ساق پا، جای خود را به متئو کوواچیچ داد.‏
    واران هم که از ناحیه قوزک پا آسیب دید، بین دو نیمه جای خود را به په په داد. در نیمه دوم هم بدشانسی ‏دست از سر رئال برنداشت و با آسیب دیدگی راموس از ناحیه کتف، شب بد رئال تکمیل شد.‏

10. کاربر مقابل از lord reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    محمد رضا
    استاتوس
    آنتی کیسه
    شغل و حرفه
    student
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 6,455 بار در 2,507 ارسال
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 61 تاپیک
    تحلیل دیدار رئال مادرید و شاختار دونتسک از نگاه کارشناس ورزش 11

رئال مادرید این روزها بوسیله ی درخشش کریستیانو رونالدو می درخشد و حریفان را با نتیجه های سنگین در هم می کوبد، این بار رئالی ها در چالشی به عنوان لیگ قهرمانان اروپا سربلند بیرون آمدند تا بنیتز مسیر موفقیت را درست بپیماید.

رافائل بنیتز به رئال مادرید جان تازه ای بخشیده است، رئال مادرید این روزها می تازد، چه در لالیگا چه در لیگ قهرمانان اروپا! آنها اهرم فشاری به نام رونالدو را دارند که به نظر بسیار آماده می آید، آمار 8 گل در دو بازی برای ستاره ی پرتغالی جهان فوتبال آمار خیره کننده ای است، رئال در صورتی به مصاف شاختار دونتیک رفت که جیمز رودریگز ستاره ی کلمبیایی خود را بدلیل مصدومیت در اختیار نداشت.

شاگردان بنیتز از همان ابتدای کار بازی را در اختیار خود گرفتند، حریف روسی به نظر مبهوت از قدرت کهکشانی خود را بازنده دیده بود! بنیتز این مساله را به خوبی درک کرده بود و بر این اساس فشار خود را به حریف بیشتر کرد تا حریف دچار اشتباهات بسیار شود! دو پنالتی حاصل سردرگرمی شاختاری ها بود! پنالتی هایی که رونالدو با با مهارت وارد دروازه کرد.
    کریستیانو رونالدو توانست با هتریک در این دیدار خود را برترین گلزن لیگ قهرمانان اروپا معرفی کند، نکته ی جالب این دیدار همچون دیدار قبلی رئال مادرید همکاری منظم هافبک ها و مهاجمان رئال بود، جایی که گرت بیل و کریس رونالدو به مرز هماهنگی بی نظیری رسیده اند که لرزه بر اندام حرفان می اندازد، استفاده از امتیاز سرعت و تکنیک و هوش بالای این دو بازیکن در کنار آمادگی این روزهای کریم بنزما حالا مثلث B B C را ترسناک تر از هر زمان کرده است.
    شاختار دونتسک جز مات و مبهوت ماندن برابر ستارگان رئال مادرید نتوانست راه به جایی ببرد و قافیه را واگذار کرد، به نظر می رسد رافائل بنیتز به خوبی روی تیم خود شناخت پیدا کرده است و حالا تیم اش را در مسیر صعود به کهکشان هدایت می کند.

آمار بازی
    ترکیب دو تیم

نام واقعی
    محمد رضا
    استاتوس
    آنتی کیسه
    شغل و حرفه
    student
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 61 تاپیک
    پادشاه اسپانیا؛میهمان ویژه رئال-شاختار

خوان کارلوس، پادشاه اسپانیا، امروز با حضور در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو، از نزدیک دیدار تیم محبوبش رئال مادرید برابر شاختار را به تماشا نشست.

نام واقعی
    محمد رضا
    استاتوس
    آنتی کیسه
    شغل و حرفه
    student
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 61 تاپیک
    رونالدو: احساس غرور می کنم

ستاره پرتغالی رئال مادرید با پشت سر گذاشتن مسی بهترین گلزن تاریخ لیگ قهرمانان شد .
    به گزارش وبسایت نود، کریستیانو رونالدو بعد از هت تریک مقابل شاختار دونتسک در جریان پیروزی ۴-۰ تیمش مقابل این تیم در لیگ قهرمانان که تعداد گل های زده وی در این جام را به عدد ۸۰ رساند به خبرنگاران گفت :" من از زدن این گل ها خوشحال هستم و احساس افتخار می کنم اما این گل ها هدف من نیستند . هدفم این است که فصل خوبی داشته باشم و به تیمم در کسب موفقیت کمک کنم . موفقیت تیم مهمترین چیز است.تازه در ابتدای فصل هستیم . برای گفتن اینکه ما شگفت انگیز و یا بد هستیم زود است . بیایید به همین روند ادامه بدهیم و ببینیم در پایان فصل چه اتفاقاتی رخ می دهد . می دانستم که گل ها از راه می رسند . من خودم را وقف کارم کردم و بشدت تلاش می کنم اما نمی توانم دروغ بگویم و در حال حاضر از زدن این گل ها احساس غرور می کنم. "

نام واقعی
    reza YA
    استاتوس
    I'm HERE
    شغل و حرفه
    dANESHJoOo
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | NetherLand
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 26 تاپیک

رونالدو: رئال روی غلتک افتاده است

کریس رونالدو، ستاره رئال مادرید، پس از پیروزی 4-0 مقابل شاختار دونتسک در اولین دیدار مرحله ‏گروهی لیگ قهرمانان، اعلام کرد که تیمش روی غلتک افتاده است.‏

به گزارش "ورزش سه"، کریم بنزما اولین گل رئال در این دیدار را به ثمر رساند و پس از آن رونالدو ‏سه گل زد تا بار دیگر در جدول بهترین گلزنان تاریخ لیگ قهرمانان، بالا از لیونل مسی قرار بگیرد.‏
    بعد از تساوی بدون گل مقابل اسپورتینگ خیخون، رئال در سه بازی اخیرش، 15 گل وارد دروازه حریفان ‏کرده و رونالدو معتقد است تیمش به فرم خوب گذشته برگشته است.‏
    او به خبرنگاران گفت:" ما در فرم خوبی قرار داریم. باید کار تیم را مورد توجه قرار بدهیم. در دفاع ثبات ‏داریم و خوب کار کردیم. شاختار بازی خوبی ارائه داد. آنها تیمی هستند که مالکیت توپ زیادی دارند اما ‏در این بازی، رئال بهتر بود و پیروز شد.‏
    می دانیم که بازی های پیش فصل اهمیت چندانی ندارد و می دانستیم که باید لالیگا و چمپیونزلیگ را ‏خوب شروع کنیم. ‏‎ ‎لالیگا را کمی بد شروع کردیم؛ با یک تساوی اما بعد از آن با ثبات تر بودیم و روی ‏غلتک افتادیم. من خیلی خوشحالم، از بازیکنان به خاطر اعتماد به نفسی که به من دادند، تشکر می کنم."‏
    ستاره پرتغالی همچنین در مورد تبدیل شدن به بهترین گلزن لیگ قهرمانان گفت:" می دانستم که این ‏رکورد را طبیعتا و بدون هیچ فشاری به دست می آورم. ‏‎ ‎البته که رسیدن به آن خوب است؛ نمی توانم ‏دروغ بگویم. احساس غرور می کنم اما این هدف من نیست. هدف من این است که در تمام طول فصل ‏خوب باشم و به تیم کمک کنم تا به پیروزی برسد. این مهمترین مسئله است؛ اینکه به جام های تیمی ‏برسیم. ‏
    امیدوارم گل های من به تیم کمک کند تا به پیروزی برسد. شرایط خوبی دارم و می خواهم به همین شکل ‏ادامه بدهم."‏