بازیکن پرسپولیس و عرقی که به تیم،هواداران و البته پدرش دارد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: بازیکن پرسپولیس و عرقی که به تیم،هواداران و البته پدرش دارد

نام واقعی
    علی اصغر
    استاتوس
    .
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 11,027 بار در 3,443 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 31 تاپیک

بازیکن پرسپولیس و عرقی که به تیم،هواداران و البته پدرش دارد

پرسپولیس نیوز : رامین رضاییان شب قبل دوباره ناراحت بود.به نظر توپ توی صورتش خورد اما داور نقطه پنالتی را علیه پرسپولیسی ها نشان داد. یک بار که برای پرسپولیس پنالتی را از دست زار زار گریه کرد.روی زمین نشسته بود و بلند نمی شد.وقتی سایر بازیکنان آمدند دستش را گرفتند گفت:«ناراحتم،جبران می کنم.من امروز دل خیلی ها را شکستم.»

آن شب به قول خود رامین یکی از سخت ترین شب های زندگی اش بود.پسر با اخلاقی که اگر معرفتش نبود و شاید اگر پول برایش اهمیت بیشتری داشت به درخواست پدرش نه می گفت به یکی دیگر از پیشنهاد های بهتری که داشت فکر می کرد.سپاهان،نفت تهران و ...

حرف از رامین رضاییان است.بازیکنی که انگار سرنوشت برایش طوری رقم خورده که باید حسرت های زیادی بخورد.دیگر همه می دانند که پدر این بازیکن ازآن پرسپولیسی های دو آتشه است و حتی خود رامین وقتی با پرسپولیس قرارداد امضا کرد عکس پدرش را منتشر کرد و نوشت:«دلیل اصلی پرسپولیسی شدنم...»پدری که ظاهرا بیمار است و تنها کاری که رامین توانسته برای راضی نگه داشتن دلش انجام بدهد این است که آرزوی او را برآورده کند و آن حضور پسر در تیم بزرگ پایتخت است.

بازی سایپا و پرسپولیس اما یکی دیگر از آن شب های تلخ و تمام نشدنی برای رضاییان بود.شبی که بیشتر کارشناسان داوری می گویند توپ به صورت او برخورد کرد اما نظر داور بازی چیز دیگری بود.نشان دادن ضربه پنالتی یک بار دیگر کاخ آرزهای رامین را فرو ریخت.آنقدر که او نای بلند شدن از زمین را نداشت.داور تشخیص به تمارض داده بود و نگرانی رامین سه چیز بود.یکی اینکه به ضرر پرسپولیس پنالتی گرفته بودند،یکی به خاطر ناراحتی هواداران و از همه مهمتر اینکه پس از بازی چطور باید توی روی پدرش نگاه کند؟ او همه کار کرده بود تا پدرش خوشحال باشد. به پرسپولیس آمد که خنده را روی لبان پدرش بنشاند اما پنالتی که می گویند به ناحق گرفته شد دوباره باعث شد رامین بغض کند،ناراحت شود و حتی زور کافی برای اینکه داور به او کارت زد نشان بدهد را نداشته باشد.

رامین پسر با تعصبی است و این را بارها به هواداران پرسپولیس ثابت کرده است.در روزگاری که خیلی ها پول اولویت شان است و لباس تیمی که سالها در آن بازی کرده اند را به چند میلیون بیشتر می فروشند او به خاطر پدرش،به خاطر مردی که سالها مثل کوه پشتش ایستاده می آید،پیراهن قرمز مورد علاقه پدر را به تن می کند و به خاطر اینکه(از نظر خودش) نتوانسته کاری برای موفقیت تیم محبوب پدر انجام بدهد اشک می ریزد.سرت را بالا بگیر پسر.کاری را که تو در این دوره و زمانه انجام داده ای قابل تقدیر است و هوادارن،مسئولان باشگاه و حتی پدرت به خوبی درک ات می کنند و می دانند اگر خیلی از مسائل دست در دست هم نداده بود حالا شرایط خیلی متفاوت بود.

2. 6 کاربر مقابل از ali_@sghar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amir_Ali (18th September 2015), Arash 1990 (20th September 2015), A_MI_N (17th September 2015), BL4CK_VIPER (19th September 2015), fatemeh 81 (19th September 2015), ZahrA-ReD (18th September 2015)

نام واقعی
    z@hra
    استاتوس
    من بد نیستم۔۔۔ شاید بلد نیستم!
    شغل و حرفه
    فوتسال
    بازیکن محبوب
    Mohsen Khalili
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 3,099 بار در 1,380 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 29 تاپیک
    توپ اصصصصصصلا بدستش نخورد ... گذشته از اینا واقعا بازیکن بی حاشیه،خوب،متعصب و بادرکی هست. من ک مقصر باختو اون نمیدونم.تیم مث بازیای قبل نبود.اون بازی تیکی تاکایی و روون و روزمین و هجومی و ندیدیم متاسفانه..هعـــی.گذشت.ان شا ءالله بازیای بعدی

این قرمزه منه...

دوسش دارم خیلی زیاد...

قهرمانی بهش میاد...

4. 2 کاربر مقابل از ZahrA-ReD عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Arash 1990 (20th September 2015), BL4CK_VIPER (19th September 2015)

نام واقعی
    روح الله بخشی
    استاتوس
    تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
    شغل و حرفه
    كليه خدمات برق
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 8,517 بار در 3,761 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 28 تاپیک
    انقدراشتباهاتی ک داوران علیه تیممون میکنن زیاد و داغون هستش ک داورا رو 4 جلسه محروم میکنن

رامینم بد کار نکرده ولی خیلی جا داره بهتر شه

هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن

داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی