طرفداری - شاگردان لوئیز انریکه در تیم فوتبال بارسلونا با کسب برتری آسان برابر تیم نه چندان قدرتمند لوانته به روند پیروزی های پیاپی خود در رقابت های لالیگا ادامه دادند.
گزارش بازی
به گزارش طرفداری از ساعت 23:00 امشب به وقت تهران شاگردان لوئیز انریکه در تیم فوتبال بارسلونا که این روزها بها بحران مصدومیت دست و پنجه نرم می کنند، در چهارمین دیدار این فصل خود در رقابت های لالیگا به مصاف تیم فوتبال لوانته رفتند.
مسابقه یا توجه به غیبت تنی چند از بازیکنان اصلی بارسا نظسر سوارز و اینیستا و همچنین تغییر سیستم انریکه به 1- 3 - 2 -4 ب با نمایش خوب آبی اناری ها همراه نبود و این تیم علی رغم در اختیار داشتن مالکت توپ در 45 دقیقه نخست تنها چند موقعیت با خلاقیت های فردی مسی به وجود آورد که باب یب دقتی مونیر الحدادی در چند صحنه و همچنین واکنش های روبن دروازه بان لوانته تا پایان نیمه نخست راه به جایی نبرد.

نیمه دوم اما داستان متفاوت شد. بارسا که خطر از دست دادن امتیازات را احساس کرده بود، بازی را با فشار بیشتری آغاز کرد و توانست تا پیش از آغاز دقیقه 60 سه گل را وارد دروازه حریف کرده و خیال خود را راحت کند.پس از این گل ها انریکه دست به تعویض زد و با ورود گامبائو جوان به جای بوسکتس ناخودآگاه به لوانته نشان داد که از جدیت وی برای مسابقه کم شده تا شاگردان آلکاراز با خارج شدن از لاک دفاعی دقایق پایانی را نزدیک به دروازه تراستگن گذرانده و پس از خلق چند شانس نصفه و نیمه بتوانند سرانجام دروازه این سنگربان جوان را باز کنند، اتفاقی که البته تاثیری در سرنوشت نهایی بارسا نداشت و این تیم توانست با کسب چهارمین برتری پیاپی خود به صدرنشینی در رقابت های لالیگا ادامه دهد.
شرح گل های بازی
دقیقه 50 (1-0، بارترا): سانتر عالی و دقیق مسی برای بارترا جلو آمده باعث شد تا این مدافع جوان با مهار سینه وضربه آرام خود قفل دروازه لوانته را بشکند.

دقیقه 56 (2-0، نیمار): سانتر آلوز در مقابل دروازه به نیمار رسیدتا وی با بغل پای فنی خود با یک دبل لایی گل دوم بارسا را به ثمر برساند.


دقیقه 60 (3-0، مسی): با تشخصی فرناندز بوربالان داور مسابقه زمین خوردن نیمار در محوطه جریمه به یک ضربه پنالتی برای بارسا تبدیل شد تا کاپیتان امشب بارسا به آسانی توپ را به زیر طاق دروازه روبن بفرستد.
دقیقه 66 (3-1، کاسادسوس): کرنر یاران لوانته با خروج اشتباه تراستگن همراه شد تا بازیکن تازه وارد این تیم به آسانی در مقابل دروازه خالی بارسا اختلاف را کم کند.دقیقه 89 (4-1، مسی): یک گل به سبک فوق ستاره آرژانتینی بارسا. مسی که پس از دست دادن پنالتی انگیزه بیشتری پیدا کرده بود با حرکت در عرض و ضربه زمینی خود به گوشه دروازه توانست گل دوم خود را در این دیدار به ثبت برساند.ترکیب دو تیم وآمار نهایی بازی