در هفته چهارم از سری آ ایتالیا، تیم یوونتوس در ورزشگاه لوئیجی فراریس توانست با دو گل از سد جنوا بگذرد و اولین پیروزی فصل خود را بدست آورد.

گزارش بازی
طرفداری- مدافع عنوان قهرمانی سری آ، این دیدار را از ابتدا در اختیار داشت و موقعیت هایی ایجاد می کرد. از جمله این موقعیت ها، در دقیقه 18 برای مانژوکیچ و یووه اتفاق افتاد اما این موقعیت با یک تکل خوب از دست رفت. در ادامه بازی به همین منوال پیش می رفت اما روی ضدحمله ها، جنوا نیز یکی دو موقعیت خوب داشت که یکی از آن ها در دقیقه 36، بود که ضربه زمائیلی با اختلافی اندک به بیرون رفت.

در دقیقه 37، روی حرکت عالی از پریرا و پاس او، توپ به پوگبا رسید اما ضربه پوگبا در بین راه با برخورد به لامانا، وارد دروازه شد تا یوونتوس با یک گل به خودی، در این بازی جلو بیافتد. در ادامه، حملات دو تیم در این نیمه نتیجه خاصی در بر نداشت و فقط در دقیقه 43، آرماندو ایزو پس از خطا بر روی کوادرادو، با کارت زرد دوم داور مواجه شد تا از این بازی اخراج شود و جنوا ده نفره به کار خود ادامه دهد.


در ابتدای نیمه دوم، باز هم یوونتوس بر بازی مسلط بود تا در دقیقه 59، روی یک خطا بر روی کیه لینی، داور اعلام پنالتی کرد تا پل پوگبا پشت این ضربه بایستد و با یک ضربه عالی به سمت چپ دروازه، گل دوم یووه را به ثمر برساند. در ادامه این دیدار، جنوا سعی زیادی بر جبران گل ها داشت اما این تیم موفق نبود و از طرفی تیم یووه نیز حمله های خطرناکی بر روی دروازه تیم میزبان داشت تا کار با همان دو گل به اتمام رسیده و یووه، با کسب اولین پیروزی خود و 4 امتیازی شدن، به رده دوازدهم جدول صعود کند و همینطور جنوا نیز با 3 امتیاز در رده پانزدهم جای بگیرد.