پای حراست و کمیته اخلاق به پرونده ریوالدو باز شد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: پای حراست و کمیته اخلاق به پرونده ریوالدو باز شد

نام واقعی
    reza YA
    استاتوس
    I'm HERE
    شغل و حرفه
    dANESHJoOo
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | NetherLand
    تشکر شده 11,154 بار در 3,799 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 26 تاپیک

برزیلی ناکام و دردسر بزرگ برای مظلومی

پرویز مظلومی سرمربی استقلال که تیمش در صدرجدول لیگ شرایط نسبتا خوبی دارد، از دو، سه روز گذشته درگیر یک داستان جدید شده است؛ موضوع گم شدن 40هزار دلار پول در انتقال ریوالدو به استقلال.

به گزارش "ورزش سه"، این موضوع از قهر ریوالدو و خودداریاش از حضور در تمرین استقلال آغاز شد. این بازیکن بعد از قهر مدعی شد مطالبات خود را دریافت نکرده است. در حالی که باشگاه ادعا داشت 80 هزار دلار بابت اولین قسط وی هزینه کرده و زیربار قهر او نمیرفت. با ادامه این داستان، این خبر بیرون آمد که ریوالدو تنها نیمی از این مبلغ را گرفته و الباقی پول بین ایجنت ایرانی و برزیلی وی تقسیم شده است. نکته این است که رقم انتقال ریوالدو 280 هزار دلار اعلام شده که ایجنت وی به صورت قانونی تا پایان فصل تنها می تواند 28 هزار دلار دریافتی بابت این انتقال داشته باشد و رقم فوق بیش از حق قانونی آنهاست.

ریوالدو در باشگاه استقلال مدعی شده از 40 هزار دلاری که گفته می شود به دستش رسیده، تنها 10 هزار دلار دریافتی داشته و مابقی پول را ایجنت برزیلی که او را به طرف ایرانی معرفی کرده، برداشت و با خود به برزیل برده است. با این وصف حق ایجنتی به عدد 70 هزار دلار رسیده که شگفتانگیز است.

بعد از فسخ قرارداد موضوع به اطلاع حراست وزارت ورزش و سازمان لیگ رسید تا شاهد باز شدن یکی دیگر از پروندههای جنجالی حاکم بر فوتبال ایران باشیم. این قصه با وضعیت موجود به این زودیها به پایان نخواهد رسید بخصوص که سرمربی استقلال مدعی شده نه خودش و نه برادرزادهاش که در این انتقال نقش اصلی را ایفا کردهاند، از موضوع 40 هزار دلار مفقودی بیاطلاع هستند. حال باید منتظر گذشت زمان باشیم تا ببینیم این پول سر از کجا درآورده است؟ گفته میشود وزارت ورزش تاکید زیادی به حل این معما دارد و حتی پرداختهای مالی به استقلال را منوط به روشن شدن تکلیف پولی کرده است که بابت این انتقال پرداخت شده است. این یک دردسر تازه برای سرمربی استقلال است که باید ذهن خود را متوجه مسائل فنی و حفظ صدرنشینی کند.
    ویرایش توسط s A r A : 30th September 2015 در ساعت 14:29

2. کاربر مقابل از lord reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

s A r A (30th September 2015)

نام واقعی
    reza YA
    استاتوس
    I'm HERE
    شغل و حرفه
    dANESHJoOo
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | NetherLand
    تشکر شده 11,154 بار در 3,799 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 26 تاپیک
    معاون باشگاه استقلال تهدید کرد/ چهل هزار دلار را برنگرداند دستگیر می شود

وبسایت رسمی برنامه نود - ماجرای چهل هزار دلار گمشده قرارداد ریوالدو، بازیکن سابق استقلال ابعاد تازهای به خود گرفته.معاون باشگاه استقلال گفته طبق اطلاعاتی که به دستش رسیده، این پول از ایران خارج نشده است.
    به گزارش وبسایت نود، پس از رسانهای شدن موضوع گم شدن ۴۰ هزار دلار از پیشپرداخت هشتاد هزار دلاری ریوالدو خیلیها درباره این پرونده اظهارنظر کردند. در تازهترین اظهارنظر محسن بزرگی، معاون حقوقی باشگاه استقلال در صحبتهایی تهدیدآمیز تاکید کرده فردی که این چهل هزار دلار را برداشته شناسایی شده است. او در این باره به کاپ گفت :« نمی خواهم به جزئیات ورود کنم اما کسی که این پول را برده خودش می داند که ما میدانیم چه کسی است. در واقع بهتر است با خواندن این مطلب خودش بیاید و پول را تحویل دهد پیش از اینکه ما بخواهیم با توسل به مراجع قضایی این فرد را دستگیر کنیم. ما تا آخر پای این موضوع ایستاده ایم تا پاکی و درستی باشگاه استقلال اثبات شود.»
    معاون حقوقی باشگاه استقلال در اینباره که این پول به حساب کسی واریز شده یا آن را به صورت دستی پرداخت کردهاند تا از این طریق بتوان رد پول را گرفت، توضیح داد: «مدارک کاملی در دست است و اگر هم پول به صورت دستی به کسی پرداخت شده باشد رسید آن نزد باشگاه موجود است. باز هم تاکید می کنم که اگر ما آبروداری می کنیم به این دلیل است که نمی خواهیم آبرویی از کسی ریخته شود. ما خسارت سنگین تر از ۴۰ هزار دلار را متحمل شده ایم و حداقل کاری که می توانیم بکنیم این است که ۴۰ هزار دلار از حق باشگاه را به حساب این مجموعه برگردانیم. » در حالیکه پیش از این مدیربرنامه های ایرانی ریوالدو عنوان کرده بود شاید این پول از ایران خارج شده باشد و به حساب فردی در برزیل واریز شده باشد بزرگی این موضوع را تکذیب کرد.« این پول طبق مدارکی که در اختیار داریم از ایران خارج نشده است و فردی که بیشترین احتمال را می دهیم که پول نزد اوست هم در ایران است. باز هم می گوییم که ما به زودی این مبلغ را به حساب باشگاه برمی گردانیم.»در همین رابطه امیر مظلومی، مدیر برنامه ایرانی ریوالدو در مصاحبه با کاپ تاکید کرد ریالی از این پول برنداشته است:« اگر کسی در فوتبال هر سند، فایل صوتی و تصویری از بنده دارد که من در این انتقال حتی یک ریال دریافت کرده ام، خوشحال می شوم که آن را ارائه دهد. در غیر اینصورت بنده از افرادی که به من تهمت می زنند، شکایت می کنم و افراد باید تبعات حرفهای خود را بپذیرند. به هر حال وقتی کسی تهمت می زند، باید پای حرفش بایستد و من هم به خاطر آبروی خودم این کار را می کنم.» بر خلاف صحبتهای بزرگی، مظلومی همچنان می گیود که این چهل هزار دلار به خارج منتقل شده.«اسناد پول گمشده ریوالدو موجود است که این مبلغ به حساب مدیر برنامه خارجی اش واریز شده است و اثر انگشت آن شخص هم وجود دارد و اگر الان هم من صحبتی نمی کنم بیشتر به خاطر شخص پرویز مظلومی و آرامش استقلال است. »پرویز مظلومی، سرمربی استقلال هم در گفتگو با خبرورزشی درباره این پرونده پرهیاهو گفت که از این مبلغ یک ریال هم به او و برادرزاده اش ( امیر مظلومی) نرسیده است.»

4. کاربر مقابل از lord reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

s A r A (30th September 2015)