مهدی پاشازاده که یکی از بهترین مدافعان فوتبال ایران در دو دهه اخیر بوده، جایی در لیست اولیه برنامه نود برای انتخاب بهترین مدافع پس از انقلاب ندارد و از این موضوع ناراحت است.

به گزارش "ورزش سه" بازی های مهدی پاشازاده را خوب به یاد داریم. بازی مقابل استرالیا در ملبورن و حضوری موفق در جام جهانی فرانسه. او که بعدها لژیونر هم شد و در لیگ های آلمان و اتریش بازی کرد، جایی در لیست شش نفره برنامه نود برای انتخاب بهترین مدافع میانی پس از انقلاب ندارد. پاشازاده که این موضوع را نمی دانست در گفتگو با خبرنگار " ورزش سه " می گوید:« واقعا خبر نداشتم. الان که شما می گویید تازه فهمیدم که چه کسانی در لیست هستند و کدام بازیکنان نه. آنهایی که در لیست حضور دارند همگی دوستان من هستند و برایم قابل احترام. نمی خواهم حرف خاصی بزنم، چون آنها هم زحمت کشیده اند اما چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است.»

پاشازاده در ادامه می گوید:« شاید خیلی ها یادشان رفته که در لیگ ایران چه بازی هایی انجام می دادم یا اینکه در جام جهانی حضور داشته ام. باز هم یادشان رفته که در لیگ های خارجی بازی کرده و به تیم منتخب جهان هم دعوت شده ام. خدا بزرگ است. مردم هم می دانند چه کسی خوب بوده و چه کسی بهتر. آنها در خیابان حرف دیگری می زنند اما من به تصمیم برنامه نود احترام می گذارم و بیشتر از این حرفی نمی زنم.»

پاشازاده یک درخواست هم از برنامه نود دارد:« لطفا نام مرا از نظرسنجی بردارند. چون علاقه ای به حضور در لیست ندارم. برای من مهم این است که در کوچه و خیابان مردم چه نظری در موردم دارند. نظرسنجی را با دوستانی که زحمت کشیده و بهترین بوده اند برگزار کنند.»