مهاجم لهستانی بایرنمونیخ این روزها در شرایط فوقالعادهای قرار دارد. لواندفسکی در سه بازی اخیر در لیگ قهرمانان و بوندسلیگا ۱۰ گل زده؛ ۱۰ گل در ۱۸۳ دقیقه! سوت آغاز نیمه دوم بازی مقابل وولفسبورگ در هفته پنجم بوندسلیگا، سوت آغاز نمایش خیرهکننده لوا بود. او در ۹ دقیقه پنج بار دروازه دیگو بنالیوی نگونبخت را باز کرد و تیمش را به بهترین برد این فصل رساند. دو گل مقابل ماینتس و حالا هتتریک مقابل دینامو زاگرب.
بعد از سوت پایان بازی مقابل دینامو، بازیکنان این تیم که رکورد خیرهکننده ۴۵ بازی بدون شکست خود را نابود شده میدیدند، به امید گرفتن پیراهن مهاجم بایرن کنار زمین ایستاده بودند اما آنها تنها کسانی نبودند که آنجا منتظر بودند. پپ گواردیولا، که گفته بود از شماره ۹ تیمش انتظاری بیشتر از ۷ گل در دو مسابقه دارد، آنجا بود تا از این بازیکن تشکر کند.
لواندفسکی در روزهایی که مسی مصدوم شده و رنالدو روی فرم نیست، بهترین مهاجم دنیاست. او در بوندسلیگا با آمار خیرهکننده ۱۰ گل در صدر جدول بهترین گلزنان قرار دارد. مهاجم بایرن با هتتریک مقابل دینامو به آقای گل فصل جاری لیگ قهرمانان هم تبدیل شد. لوا با ۹ گل در ۸ بازی در مرحله مقدماتی یورو ۲۰۱۶ با لباس لهستان، بهترین گلزن این مسابقات هم هست. به بیان سادهتر مهاجم بایرن در همه تورنمنتهایی که در آنها به میدان رفته آقای گل است.