گفت و گو با بازيکنان پرسپوليس درباره تباني
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: گفت و گو با بازيکنان پرسپوليس درباره تباني

 1. #1


  محل سکونت
  شهرستان دلیجان
  نام واقعی
  Meysam
  استاتوس
  thewaysfans.ir
  شغل و حرفه
  گرافیست و طراح
  بازیکن محبوب
  Emon Zayed
  تیم های محبوب خارجی
  Liverpool | England
  نوشته ها
  2,897
  تشکر
  3,314
  تشکر شده 5,353 بار در 1,778 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 4 تاپیک

  گفت و گو با بازيکنان پرسپوليس درباره تباني
  خبر تاييد تباني بازيکنان تيم فوتسال پرسپوليس در ديدار با گيتي پسند که منجر به قهرماني تيم اصفهاني شد، جمعه توسط محمد رويانيان اعلام شد. اين در حالي است که بازهم برخي از بازيکنان تباني را رد اما تعدادي ديگر آن را تاييد ميکنند.


  به نقل از ايسنا، مدير عامل باشگاه پرسپوليس تهران جمعه در گفتوگو با خبرگزاريها از تباني تعدادي بازيکنان تيم فوتسال پرسپوليس خبر داد اما پس از انتشار اين خبر محمدرضا حيدريان، سرمربي اين تيم هنوز حاضر به مصاحبه در اين خصوص نشده است و حتي نزديکترين اشخاص به او هيچ خبري از حيدريان ندارند، باشگاه پرسپوليس حيدريان را در بحث تباني بيتقصير دانسته و تنها تعدادي از بازيکنانش را عامل تباني ميداند. تعدادي از بازيکنان فوتسال پرسپوليس درباره اين اتفاق با ايسنا به گفت و گو پرداختند. برخي از بازيکنان از تمام جريانات قبل از بازي اظهار بي اطلاعي ميکنند و برخي هم از موضوعاتي پرده برداشتند که در ادامه ميخوانيد:

  وحيد سيفان، دروازهبان دوم پرسپوليس که در دقايق پاياني بازي با گيتي پسند به زمين آمد و سه گل هم دريافت کرد، در اين باره توضيح داد: وقتي دروازهبان اول مصدوم شد، به زمين رفتم و با توجه به اين که اولين بازيام بود، سعي کردم خوب ظاهر شوم.

  وي افزود: قبل از بازي پيشنهادي به من نشده بود و کسي هم با من صحبت نکرد، درباره ساير بازيکنان هم اطلاع ندارم که کسي پول گرفته است يا نه.

  داوود عباسي هم که در طول بازي با گيتيپسند از تماشاگران درباره بازي منصوري و ماهان سوال ميکرد، درباره تباني تيمش گفت: نمي دانم مسئولان باشگاه به چه شکل اين موضوع را اعلام کردهاند، آنها بايد از ما بازيکنان سوال ميکردند، به هر حال وقتي درباره ما قضاوت ميکنند، بايد پرسش و تحقيق هم صورت گيرد.

  اين بازيکن اضافه کرد: باشگاه چه مدرکي داشته که چنين راي را داده است؟ اگر مدرکش فيلم بازي باشد، من دو توپ لو دادم و اين در فوتبال طبيعي است. 10 سال است که در ليگ بازي ميکنم و با تيم ملي در جام جهاني حضور داشتم، اما به اين راحتي با آبرويمان بازي کردند. آقاي فردوسيپور بعضي از صحنه هاي بازي را نشان داد و خودش هم قضاوت کرد. اين بازي به هيچ وجه براي ما اهميتي نداشت، اما با اين حساب باز هم در نيمه اول فوقالعاده بوديم، در نيمه دوم هم کم آورديم و حتي خود رضا حيدريان در نيمه دوم انرژياش کم شده بود.

  عباسي همچنين درباره پرسيدن نتيجه بازي منصوري و ماهان از تماشاگران گيتيپسندي و همچنين خوش و بش با بازيکنان گيتيپسند بعد از بازي، اذعان کرد: من ديدم تماشاگران با هم درباره آن بازي صحبت ميکنند و کنجکاو شدم ببينم آن طرف چقدر زمان به پايان بازي مانده است. درباره خوش و بش کردنم با وحيد شمسايي و مصطفي نظري هم بايد بگويم من، وحيد و مصطفي رفاقت ديرينه داريم و پس از بازي درباره خاطرات گذشته صحبت ميکرديم.

  نصرالله مومن ديگر بازيکن سرخپوشان که دومين گلزن ليگ است و مقابل گيتيپسند هم يک گل زد، درباره تباني تيمش اظهار بياطلاعي کرد و گفت: به تصميم رويانيان احترام ميگذارم، اما نمي دانم با چه مدرکي تباني را اثبات کردهاند. نمي توانم به کسي هم انگ بزنم، به هر حال هر کس آبروي خودش را دارد و براي حفظ آن چنين کارهايي نميکند.

  محمد بني اسد نيز با بيان اين که با تمام وجود در اين بازي حاضر شده است، عنوان کرد : رضا حيدريان قبل از شروع بازي به ما تاکيد کرد که بايد بازي را ببريم، اما نمي دانم نيمه دوم اينقدر ضعيف بازي کرديم. بعضي از بازيکنان در حد و اندازه خودشان نبودند.

  اين بازيکن ادامه داد: مي دانم که قبل از بازي با تعدادي از بازيکنان تماس گرفته و به آنها پيشنهاد تباني شده بود که مطمئنم هيچ کس قبول نکرد. بر خلاف اين که حسين شمس مرا به پرسپوليس آورد، اما هيچ کس با من هم تماس نگرفت.

  علي عابديني هم که از بازيکنان اميد پرسپوليس است، تصريح کرد: به ياد دارم زماني که در اين بازي روي نيمکت بودم، حيدريان آمد و گفت: تباني در کار نيست و من هم با وجود اين که بعضي از دوستانم در گيتيپسند هستند، اما بازي قابل قبولي را ارائه دادم، چون دومين بازيام بود و مي خواستم خودم را نشان دهم.

  وي خاطر نشان کرد: قبل از بازي هيچ کس با من صحبت نکرد و من هم مثل همه وجدان دارم و تن به چنين کارهايي نميدهم.

  اما در اين بين امير نوراللهي دروازهبان اول پرسپوليسيها که هشت گل را از گيتيپسند دريافت کرد، با ردهر گونه صحبت از طرف گيتيپسند با هم تيميها و خودش ادعاهايي را درباره اتفاقات هفته آخر ليگ فوتسال مطرح کرد.

  نوراللهي به گفت: مدير عامل باشگاه منصوري قبل از بازي با تعدادي از دوستانم در پرسپوليس تماس مي گرفت و وعده پرداخت بدهيهايشان را مي داد و حال و احوالشان را مي پرسيد، در حالي که در شش ماهه گذشته حتي جواب تلفنهايشان را نمي داد، اما به بازي گيتيپسند که نزديک ميشديم، خودش تماس مي گرفت.

  دروازهبان پرسپوليس درباره عملکردش در اين بازي و دريافت هشت گل از گيتي پسند تاکيد کرد: اگر فيلم بازي را بررسي کردند و به اين رسيدند که من حتي يک گل را به عمد دريافت کردم، حق با آنها است. به اعتقادم اين پرونده نياز به تحقيق بيشتري دارد و نميشود روي فيلم بازي تصميم گيري کرد. بايد مدرک قانع کنندهاي را رو کنند.

  صحبتهاي پاياني را از محمد کاتبي بازيکن باسابقه پرسپوليس بخوانيد که با تاييد تباني هم تيميهايش ناگفتههاي اين بازي را مطرح کرد.

  کاتبي که به دليل مصدوميت برابر گيتيپسند به ميدان نرفت، اعلام کرد: قبل از بازي مطلع شدم که با رضا حيدريان تماس هاي زيادي گرفته ميشد و از طرف باشگاه گيتيپسند به او ميگفتند «ماهانيها بازيکنانشان را فرستادهاند خانه هايشان و منصوري با تباني قهرمان خواهد شد، تو هم بيا تباني کن» اما حيدريان قبول نکرده بود.

  اين بازيکن اضافه کرد: رضا حيدريان حتي در بين دو نيمه با بازيکنان صحبت کرد و گفت 20 سال در فوتسال بوده و هيچ وقت چنين کارهايي نکرده است. به هر حال من که در اين بازي نبودم، از اين نتيجه خجالت ميکشم.

  کاتبي همچنين با بيان اين که با تعدادي از بازيکنان پرسپوليس قبل از بازي صحبت شده بود، اظهار کرد: يکي، دو نفر از بازيکنان که از رفيقان وحيد شمسايي هستند، شيطنت کردهاند و الان ما چوبش را ميخوريم. مطمئنا 80 ـ 90 درصد از بازيکنان پرسپوليس سالم اند، چون نميشود همه دست به يکي کنند و با هم تباني کنند. من با اين چند نفر رفاقت کردهام و نمي توانم رفيقانم را بفروشم و اسمشان را اعلام کنم.

  کاتبي همچنين با اشاره به اين که در بازي تيمهاي فولاد ماهان و شهيد منصوري هم تباني رخ داده است، افزود: تباني در اين بازي کاملا مشخص است، حتي شنيدهام که باشگاه منصوري مبلغي را به حساب ماهاني ها واريز کرده است تا مقابل منصوري بازي نکنند. با اين حال نمي دانم چرا همه به تباني پرسپوليس تاکيد ميکنند.

  پس از اعلام تباني تيم پرسپوليس توسط مسئولين اين باشگاه کميته انضباطي فدراسيون فوتبال تحقيقاتش را در اين زمينه آغاز کرده است. با اين حال بايد ديد جامي که گيتيپسنديها به اصفهان برده اند در اين شهر ميماند يا اين که بايد منتظر اتفاقات جديدي باشيم.

  من از سرزمین آه... آمده ام،

  سرزمین اندوه های بسیار

  اینجا، اوج ِ جهان، خانه است،

  خانه ای که همیشه یک خان دارد.

  خان بابا، خان شوهر، خان داداش،

  اینجا خانه مردانه است.

  جالب که خان های خانه ام، هیچ گاه هیچ نخوانده اند،

  هیچ گاه هیچ...

  من از اینجا آمده ام، درست همینجا،

  همین ترسگاه ِ بی لبخند،

  که هیچگاه نخندیدم

  برای ورود به سایت the ways fans روی تصویر بالا کلیک کینید.
  اگر بخواهی دور می ایستم ! همچو آخرین چراغ خیابان....امّا روشن!

  "کاوه آفاق "

  ¤*¨¨*¤.¸¸…¸.¤\ \.♥.PERSPOLIS.♥.\ .\¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¸.¤*

 2. 7 کاربر مقابل از Liverpoolpersian عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  ghalbeghermez (17th March 2012), gooroo (17th March 2012), hiva435 (17th March 2012), IMAN (17th March 2012), per3p0i3 (17th March 2012), redkiller (17th March 2012), sara93 (17th March 2012)

 3. #2


  محل سکونت
  ایران زمین
  نام واقعی
  IMAN
  استاتوس
  هنو اولشه...
  شغل و حرفه
  در ره طبابت
  بازیکن محبوب
  ahmdareza abedzadeh
  تیم های محبوب خارجی
  AC-Milan | Brazil
  نوشته ها
  6,997
  تشکر
  9,469
  تشکر شده 8,008 بار در 3,148 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 27 تاپیک
  خاک تو سرشون
  نه...!نه...!نه...! 4. #3


  نام واقعی
  زهرا
  استاتوس
  این نیز بگذرد........
  شغل و حرفه
  دانشجو
  بازیکن محبوب
  mohsen khalili
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Germany
  نوشته ها
  1,029
  تشکر
  2,029
  تشکر شده 647 بار در 363 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 1 تاپیک
  آبرو واسه آدم نمیزارن
  آنقدر رشد خواهم کرد که تمام پرنده ها در حسرت نشستن روی شاخ و برگم به کلاس پرواز بروند.....

 5. #4


  محل سکونت
  کهکشان راه شیری
  نام واقعی
  pouya
  استاتوس
  به هر دردی که درمانم همان دردم دوا باشد/که هم درمان من درد است و هم درد است درمانم
  شغل و حرفه
  دکتر مهندس
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Germany
  نوشته ها
  778
  تشکر
  610
  تشکر شده 334 بار در 209 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 8 تاپیک
  زکی

 6. #5


  نام واقعی
  ثمین
  شغل و حرفه
  مهندس
  نوشته ها
  49
  تشکر
  28
  تشکر شده 16 بار در 11 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک

 7. #6


  نام واقعی
  taregh
  نوشته ها
  174
  تشکر
  243
  تشکر شده 62 بار در 44 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 0 تاپیک
  واقعا در این فوتسال رو باید گل گرفت خدا بکشدشون با این کاراشون
  • کاش میشد فقط یک بار دیگر برق چشمانم را در شوق چشمانت ببینم

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا