دیدار حساس دو تیم آرسنال و منچستر یونایتد امروز (یکشنبه) در ورزشگاه اتحاد برگزار خواهد شد.پا تهی گشتن بهاست از کفش تنگ/رنج قربت به که اندر خانه جنگ

این شعر از مولوی به راستی که درست است اما شما به عنوان یک بیننده فوتبال دوست ندارید یک جنگ را در زمین سبز فوتبال تماشا کنید یا حداقل یک بازی جانانه ما بین دو تیم فوتبال را اگر علاقه مند هستید پس امروز حتما پای تلویزیون باشید و بازی دو تیم منچستر یونایتد و آرسنال را ببینید. یک جنگ تمام عیار بین یک تیم کارگری پولدار و تیم شهری پولدار.

یونایتد با 16 امتیاز پس از مدت ها بر صدر جدول تکیه زده است با 5 گل خورده به همراه تاتنهام بهترین خط دفاع لیگ را در اختیار دارد اما آرسنال آرسن ونگر جزو 11 تیمی است که دو بازی اولشان در لیگ قهرمانان اروپا را واگذار کرده اند و حال دو بازی آینده اش در برابر بایرن مونیخ است و شاید نسخه این فصل ونگر در لیگ قهرمانان در همین دو بازی پیچیده شود. آرسنال با 13 امتیاز در رده 4 قرار دارد.

آرسنال در 13 رویارویی قبلی اش در لیگ برتر در مقابل منچستر یونایتد فقط 1 بازی را پیروز شده است در 8 بازی شکست خورده است. آرسنال در 24% از بازی هایش در مقابل یونایتد به پیروزی رسیده است. آرسنال در 35 بازی از 38 بازی خانگی اش در لیگ برتر شکست نخورده است. یونایتد در 3 بازی گذشته اش در لیگ برتر حداقل 3 گل را به ثمر رسانده است. یونایتد 3 بازی گذشته اش در لیگ برتر را با پیروزی پشت سر گذاشته است.

ال وی جی و آقای پورفسور در شمال لندن و در ورزشگاه امارات به مصاف یکدیگر می روند و باید دید این جنگ تاکتیکی را آقای پورفسور می برد یا لویی فن خال همچنان صدر جدول را حفظ می کند.اطلاعات بازی:

داور: آنتونی تیلور
یکشنبه 12 مهر | ساعت 16:00
محل برگزاری: ورزشگاه امارات

ترکیب احتمالی دو تیم:

آرسنال: (1-3-2-4)
چک، مونریال، مرتساکر، پائولیستا، بلرین، کازورلا، کوکلین، سانچز، اوزیل، رمزی و وولکات
سرمربی: آرسن ونگر

منچستر یونایتد: (1-3-2-4)
دخیا،دارمیان، اسمالینگ، جونز، بلیند، اشنایدرلین، شواین اشتایگر، ماتا، رونی، دیپای و مارتیال
سرمربی: لوئیس فان خال

محروم ها و مصدومان:

آرسنال: روسیچکی، ولبک، ویلشر و آرتتا
منچستر یونایتد: شاو و روخو

نتایج دیدار گذشته دو تیم مقابل یکدیگر:

نتایج دیدار گذشته دو تیم: