اتلتیکو مادرید 1-1 رئال مادرید؛ ال دربی مانع صدر نشینی کهکشانی ها/,ویارئال در صدر!
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: اتلتیکو مادرید 1-1 رئال مادرید؛ ال دربی مانع صدر نشینی کهکشانی ها/,ویارئال در صدر!

نام واقعی
    محمد رضا
    استاتوس
    آنتی کیسه
    شغل و حرفه
    student
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 6,458 بار در 2,508 ارسال
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 58 تاپیک

اتلتیکو مادرید 1-1 رئال مادرید؛ ال دربی مانع صدر نشینی کهکشانی ها/,ویارئال در صدر!

در مهم ترین دیدار هفته ی هفتم لالیگا اسپانیا، تیم های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید دربی شهر مادرید را در ورزشگاه ویسنته کالدرون برگزار کردند که در پایان دو تیم به تقسیم امتیازات رضایت دادند.

دیدار تیم هایرئال مادرید و اتلتیکو مادرید با نتیجه ی تساوی 1-1 به اتمام رسید.

رئال مادرید که رقابت جدی اش با بارسلونا در اوج حساسیت پیگیری می شود نتوانست بار دیگر عنوان صدر نشینی لالیگا را بدست بیاورد.
    در دیدار حساس امشب موسوم به ال دربی یک غایب بزرگ به نام جیمز رودریگز داشت که به علت مصدومیت نتوانست تیم اش را همراهی کند، نکته ی جالب این دیدار درگیری کاسمیرو با بازیکنان اتلتیکو مادرید در دقایق مختلف بازی بود.
    در دقیقه ی 9 کریم بنزما روی سانتر دقیق دنی کارواخال موفق شد گل پیروزی بخش را برای رئال مادرید به ثمر برساند تا نتیجه ی بازی 1-0 به سود این تیم رقم بخورد.
    در دقیقه ی 22 اتلتیکو مادرید صاحب یک ضربه ی پنالتی شد که کیلور ناواس این ضربه را از آنتوان گریزمان مهار کرد.
    در دقیقه ی 83 ویتو موفق شد گل تساوی بخش را برای اتلتیکو مادرید به ثمر برساند تا کار به تساوی کشیده شود.
    نهایتا بازی با نتیجه ی تساوی 1-1 به پایان رسید تا رئال مادرید با کسب این 1 امتیاز با اختلاف 2 پله ای از بارسلونا در رده ی دوم قرار گیرد.
    آمار بازی
    ترکیب دو تیم

2. کاربر مقابل از محمد سرخ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

s A r A (5th October 2015)

نام واقعی
    محمد رضا
    استاتوس
    آنتی کیسه
    شغل و حرفه
    student
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 6,458 بار در 2,508 ارسال
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 58 تاپیک
    هشدار بی سابقه کریم بنزما به بنیتس

بنزما در هفتمین فصل حضورش در رئال مادرید، کم طاقت ترین نسخه خود را رو کرده است. او که در تمام این سال ها، به راحتی تعویض و روی نیمکت می نشست، حالا از دیدن تابلوی تعویضی که شماره 9 را نشان می دهد، عصبانی می شود.

از مربی سوال کنید چرا تعویضم کرد. فکر می کنم برای دفاعی تر کردن تیم تعویض شدم. من همیشه در زمین هستم تا به تیم کمک کنم و آنقدر خوب کار می کنم تا کسی مرا تعویض نکند اما...."

این مصاحبه بنزما پس از بازی با اتلتیکو، بعلاوه چهره عصبی و بی میل او هنگام خروج از زمین در دقیقه 76 و برخورد سردش با بنیتس، حاوی پیغام مستقیمی به سرمربی رئال مادرید بودند: از تعویض شدن خوشم نمی آید و دوست دارم مثل رونالدو، بدون جانشین باشم.

بنزما برای ششمین بازی در 8 بازی اخیر، از سوی بنیتس پیش از اتمام بازی تعویض شد؛ آن هم به بهانه افزایش توازن در تیم که البته نتیجه ای نداشت و رئال، گل تساوی را از اتلتیکو دریافت کرد. در این فصل، بنزما 126 دقیقه را به دلیل تعویض شدن از دست داده؛ در حالیکه تا بدینجا با زدن 6 گل در لالیگا، بالاتر از رونالدو، آقای گل است.

رونالدو تنها در یک بازی از 7 بازی فصل رئال در لالیگا گلزنی کرده(5گل برابر اسپانیول) اما بنزما در 6 بازی موفق شده برای رئال گلزنی کند. او در لیگ قهرمانان نیز یک گل به ثمر رسانده است.7 گل در 594 دقیقه؛ یعنی بطور متوسط، هر 84 دقیقه یک گل. بنزما تنها در بازی مقابل مالاگا و شاختار بود که 90 دقیقه تمام در زمین حضور داشت.