نماینده آل اشپورت: با فشار وزیر ورزش به کیروش پول دادیم


ما این مبلغ را در حضور رئیس فدراسیون فوتبال به کی روش پرداخت کردیم. آن هم طبق یک قرارداد جداگانه

آی اسپورت- دعوای کیروش و کمیته انضباطی بر سر مبلغی که سرمربی تیم ملی از آل اشپورت دریافت کرده بعد از بیانیه کیروش و تهدید ه به افشاگری وارد فاز تازهای شده است. حالا همه منتظر هستند تا ببینند حق با کدام یک از دو طرف دعواست که هر کدام با تهدید تلاش میکند قیافه حق به جانبتری بگیرد. در این میان صحبتهای نماینده آل اشپورت هم جالب است. زمانی که او میگوید این پول با دستور وزیر ورزش به کیروش پرداخت شده و این اظهارنظر جای پیگیری بیشتری را ازسوی کمیته انضباطی باقی نخواهد گذاشت.
جعفری در این مورد گفت:«ما این مبلغ را در حضور رئیس فدراسیون فوتبال به کی روش پرداخت کردیم. آن هم طبق یک قرارداد جداگانه. اینکه پرداخت مبلغ به سرمربی تیم ملی خارج از قرارداد با فدراسیون خلاف است به من مربوط نمی شود. اما به نوعی ما را مجبور کردند تا این مبلغ را پرداخت کنیم. کی روش بارها از پوشیدن آل اشپورت سر باز زد. ما بسیار مقاومت کردیم که پول اضافه ای به او ندهیم اما در نشستی که با کی روش و وکیلش داشتیم او حتی بابت چند دفعه ای که لباس های ما را بر تن کرده بود پول اضافه درخواست کرد. حتی علی کفاشیان هم مخالف این بود که صد هزار دلار را به کی روش بدهیم اما در نهایت فشارهایی وارد شد تا مجبور به تن دادن به این مساله شویم.»
جعفری در پاسخ به این پرسش که چه کسی شما را مجبور کرد تا به کی روش پول بدهید عنوان کرد: به هر حال افراد زیادی بودند. یادم هست آن زمان وزیر ورزش هم با توجه به حاشیه های موجود از ما درخواست کرد تا به غائله فیصله دهیم و کفاشیان هم دیگر راض شده بود. وزیر به ما گفت به خاطر حفظ منافع ملی موضوع را تمام کنید. بنده هم برخلاف میل باطنی این کار را انجام دادم.