سران باشگاه رئال معتقدند که ستاره ترکيه اي آمادگي لازم براي حضور در ترکيب اين تيم را ندارد و آماده اند تا او را براي کسب تجربه لازم به صورت قرضي به تيمهاي ديگري بسپارند.

طبق گزارش منتشره در روزنامه مارکا سران باشگاه رئال مادرید آماده اند تا در بازار نقل و انتقالات تابستانی، پیشنهادات برای انتقال قرضی نوری شاهین به تیمهای دیگر را مورد بررسی قرار دهند.

این ستاره ترکیه ای در تابستان گذشته با قراردادی 10 میلیون یورویی از بوروسیادورتموند به رئال مادرید منتقل شد ولی نتوانست تا در ترکیب این تیم جایی برای خود دست و پا کند و تنها در 5 بازی رئال در ترکیب اصلی تیمش به میدان رفت

این طور به نظر می رسد که ژوزه مورینیو تمایل دارد تا این بازیکن ترکیه ای را دست کم برای یک فصل به صورت قرضی به تیمی دیگر بفرستد تاشاهین تجربیات بیشتری کسب کند.

این احتمال وجود دارد تا او به صورت قرضی به دورتموند بازگردد، چرا که سران این باشگاه آلمانی در ژانویه هم برای جذب او دست به کار شده بودند که در این راه ناکام ماندند. اکنون روزنامه مارکا در گزارشی به این نکته اشاره کرده که علاوه بر دورتموند تعدادی از تیمهای انگلیسی هم خواهان جذب این ستاره ترکیه ای هستند.