اشک ریزان تمام شد؛ حالا نوبت اثبات برادری است
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: اشک ریزان تمام شد؛ حالا نوبت اثبات برادری است

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

اشک ریزان تمام شد؛ حالا نوبت اثبات برادری است

آی اسپورت-
    همان گونه که قابل پیش بینی بود درگیریها بر سر «من دلم بیشتر برای هادی میسوزد» شروع شد. با این تفاوت که خیلی زودتر از آنچه فکرش را میکردیم این اتفاق افتاد. فقط بعد از 10 روز از رفتنش!

سپهر حیدری بانی برگزاری بازی دوستانهای شد‏ برای یاد بود هادی نوروزی ، با خیلیها هم هماهنگ کرد و قول مثبت گرفت اما ناگهان بعضیها به دلایل مختلف قید آن بازی را زدند. اعضای تیم پرسپولیس گفتند بازی حساسی داریم، دایی جواب تلفن حیدری را نمیدهد، عابدزاده میگوید بعد چهلم بازی بگذارید،هاشمیان گفت نمیتواند به ایران بیاید،یکی میگوید سپهر با این کار تبلیغ آکادمی خود را میکند و دیگری از سود این بازی برای او میگوید. با این شرایط باید دید سرنوشت این بازی که قرار است فردا (دوشنبه)در ورزشگاه دستگردی انجام شود چه میشود؟

حیدری در پاسخ به این سوال که کادر فنی تیم یاران نوروزی در بازی فردا چه کسانی خواهند بود، خاطرنشان کرد: من به پروین، عابدزاده و دایی احترام گذاشتم و گفتم فردا روی نیمکت بنشینند اما آنها نظر دیگری داشتند. از انصراف دایی تعجب می کنم چون او به من قول داده بود در این بازی شرکت کند. نمی دانم چه شده که حالا جواب تلفن مرا نمی دهد. به شکل جالب و عجیب دسته جمعی کنار کشیدند اما با این حال یحیی گل محمدی، افشین پیروانی و کریم باقری فردا مسئولیت فنی تیم را بر عهده داشته باشند. نمی دانم ما گناه کردیم که خواستیم کاری برای همبازی سابق مان انجام دهیم. فکر می کنم فردا کسانی که اشک واقعی برای نوروزی ریختند مشخص می شوند. قطعا این نفرات که یک روز مانده به برگزاری بازی کنار می کشند جزو این نفرات نیستند. باز هم دم مظلومی و استقلالی ها گرم که از همان ابتدا برای حضور در این دیدار اعلام آمادگی کردند. حتی مظلومی ساعت تمرین تیمش را تغییر داد تا همه بتوانند در این بازی شرکت کنند.

اگر سپهر حیدری بدون هماهنگی این کارها را کرده بود میشد از او نقد کرد ولی تمام دوستانی که به هر دلیلی سعی در نیامدن دارند قول همکاری داده بودند. بعد از فوت هادی نوروزی خیلیها اشک ریختند ولی اکنون زمان آن رسیده که دوستهای واقعی مشخص شوند. از تمام دوستان سابق نوروزی انتظار میرود اگر مراسمی برای یادبود نوروزی و همدردی با خانواده کاپیتان سرخها تدارک دیده شده، بدون توجه به اسمها در آن مراسم شرکت کنند و با تحریم دقیقه نودی سعی در کم اهمیت نشان دادن بانی آن مراسم نکنند. آقایان تن هادی را در گور نلرزانید لطفا

2. کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

محمد سرخ (11th October 2015)

نام واقعی
    محمد رضا
    استاتوس
    آنتی کیسه
    شغل و حرفه
    student
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 6,455 بار در 2,507 ارسال
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 61 تاپیک
    گل محمدی هم گفته نمیام!! عجیبه واقعا
    یعنی حاضر نیستن به خاطر هادی با هم کنار بیان و یه بازی خوب و در شان کاپیتان پرسپولیس برگزار بشه؟؟