بیماری مادر قطبی؛ هشدار امپراتور به پرسپولیس
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: بیماری مادر قطبی؛ هشدار امپراتور به پرسپولیس

نام واقعی
    reza YA
    استاتوس
    I'm HERE
    شغل و حرفه
    dANESHJoOo
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | NetherLand
    تشکر شده 11,154 بار در 3,799 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 26 تاپیک

آی اسپورت - افشین قطبی بعد از جام ملت های آسیا 2011 به دلیل مشکلات مالیاتی دیگر به ایران برنگشت. مالیات این مربی مربوط به دوران حضورش در پرسپولیس است و سرمربی سابق سرخپوشان اعتقاد دارد، باشگاه باید مالیاتش را بپردازد. از سوی دیگر پرسپولیسی ها بارها گفته اند مالیات برعهده خود قطبی است. این ماجرا 4 سال است ساکن باقی مانده و اتفاق جدیدی رخ نداده است. قطبی حدود یک ماه قبل در مصاحبه ای مفصل درباره ماجرای مالیاتش گفت: «میتوانم به فیفا شکایت کنم اما بعدا جواب هواداران را چه بدهم؟ من نمیخواهم در این شرایط مشکلی بر مشکلات پرسپولیس اضافه کنم .مادرم بیمار است و آرزو دارد که مرا ببیند. اگر اتفاقی برای او بیفتد و من او را نبینم، هیچکس را نخواهم بخشید.»
    حالا چند روزی است مادر افشین قطبی در بستر بیماری است و حال و روز خوشی ندارد. در این شرایط او به صورت تلفنی با مادرش ارتباط دارد اما دوست دارد به ایران برگردد و از نزدیک مادرش را ببیند. قطبی که مسئولان پرسپولیس را تهدید کرده بود اگربرای مادرش اتفاقی بیفتد، دیگر هر کاری لازم باشد می کند، ظاهرا صبرش تمام شده و قصد دارد به فیفا شکایت کند.

مهدی حاج باقر، مدیربرنامه های افشین قطبی در این باره گفته است: «متاسفانه این ماجرا بسیار کش پیدا کرده و افشین هم ناراحت است. او دغدغه بزرگی در ایران دارد و آن هم اوضاع جسمانی مادرش است. در این شرایط تصمیم گرفته از پرسپولیس به فیفا شکایت کند اما باز هم به احترام هواداران قصد دارد به باشگاه مهلت دهد. طی صحبتی که با افشین داشتم ما دوماه دیگر به پرسپولیس زمان می دهیم تا مبلغ مالیات را پرداخت کنند، در غیر اینصورت برخلاف میل باطنی شکایت خود را از پرسپولیس تقدیم فیفا می کنیم.»

2. کاربر مقابل از lord reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

آیلار (15th October 2015)