افشین اینقدر ظالم نیست ; رئیس جمهورهم نمی تواند او را ازتهران بیرون کند !
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: افشین اینقدر ظالم نیست ; رئیس جمهورهم نمی تواند او را ازتهران بیرون کند !

قهرمان Zuma Revenge
    نام واقعی
    reza
    استاتوس
    آهای آینه من شکستم برو, منو با جهانم فراموش کن ☺️
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 311 بار در 96 ارسال
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 45 تاپیک

Lightbulb افشین اینقدر ظالم نیست ; رئیس جمهورهم نمی تواند او را ازتهران بیرون کند !

پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت :
    فنونی زاده هم مختار است احترام من را نگه دارد یا خیر.
    غلامحسین پیروانی در رابطه با اینکه برادر کوچکترش افشین پیروانی از روز گذشته به دلیل شلاق خوردن ضیاء عربشاهی مورد حمله برخی پیشکسوتان پرسپولیس قرار گرفته اظهار داشت: من اصلا از این ماجرا خبر ندارم. نه زمانی که افشین از عربشاهی شکایت کرده بود، در جریان ماجرا بودم و نه اینکه می دانم چه کسی این وسط راست می گوید. البته با شناختی که از برادرم دارم مطمئنم او آنقدر هم ظالم نیست که راضی باشد یکی از پیشکسوتان فوتبال 50 ضربه شلاق بخورد.

وی همچنین افزود :
    همه برادران پیروانی را می شناسند و با شخصیت افشین هم آشنا هستند. شخصیت او آنقدر آرام هست که دست به چنین کارهایی نزند. البته فکر می کنم به خاطر همین شخصیت آرامش برخی دوستان علیه او جبهه گرفتند و او را وارد این ماجرا کردند.

برادر بزرگتر افشین پیروانی در واکنش به صحبت های ضیاء عربشاهی و برخی دیگر از پیشکسوتان پرسپولیس که ادعا کردند نمی گذاریم افشین پیروانی در تهران بماند، تصریح کرد: رییس جمهور هم نمی تواند چنین حرفی به برادر من بزند چه برسد به این آقایان. مگر چه کاره هستند که نگذارند افشین در تهران بماند. فکر نمی کنم این حرف ها در این ایام قشنگ باشد چون همه مشغول عزاداری هستند و با این صحبت ها فقط کام مردم را تلخ می کنند.

پیروانی در واکنش به صحبت های مرتضی فنونی زاده که اعلام کرده ما دیگر احترام برادران پیروانی را نگه نمی داریم، بیان داشت: خب نگه ندارد. اصلا من تا به حال با فنونی زاده چه برخوردی داشتم که او بخواهد احترام من را نگه دارد یا خیر. من با کسی کاری ندارم و راه خود را در زندگی دنبال می کنم. فنونی زاده هم مختار است احترام من را نگه دارد یا خیر.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که برای فیصله دادن به این ماجرا پادرمیانی می کند یا خیر، گفت: همانطور که گفتم من اصلا از اصل ماجرا خبر ندارم پس چطور می توانم وارد شوم و با دو طرف صحبت کنم. فعلا مشغول عزاداری هستم تا بعد از این ایام ببینیم که دوستان چه کار قرار است انجام بدهند
    اگر موفق شدید به کسی خیانت کنید،
    آن شخص را احمق فرض نکنید!
    بلکه بدانید که او خیلی بیشتر
    از آنچه که لیاقت داشته ايد
    به شما اعتماد كرده است...

2. 2 کاربر مقابل از BL4CK_VIPER عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (22nd October 2015), s A r A (23rd October 2015)