لیورپول در سومین دیدارش با هدایت یورگن کلوپ، مقابل ساوتهمپتون به تساوی 1-1 رضایت داد.


قرمزها که در دیدار قبلی مقابل روبین کازان در لیگ اروپا، دیداری که اولین بازی خانگی یورگن کلوپ با لیورپول محسوب می شد، به تساوی رسیده بودند، امید داشتند در دیدار امروز به نتیجه بهتری برسند اما در نهایت در این بازی هم با یک امتیاز رضایت دادند.
دو تیم بازی را هجومی آغاز کردند و از همان دقایق ابتدایی موقعیت های خطرناکی روی دروازه هم به وجود آوردند اما هیچ یک از آنها تبدیل به گل نشد و در نهایت این نیمه بدون گل به پایان رسید.
در نیمه دوم لیورپول بر بازی مسلط شدند و با فشار روی دروازه ساوتهمپتون، به دنبال رسیدن به گل برتری بودند. این تلاش سرانجام در دقیقه 77 نتیجه داد و سرانجام کریستین بنتکه قفل دروازه حریف را شکست. یک ارسال دیدنی از جیمز میلنر از سمت راست، با ضربه سر بنتکه به گل برتری شاگردان کلوپ تبدیل شد.

تیم میهمان بلافاصله به این گل واکنش نشان داد و حملات خطرناکی روی دروازه سیمون مینیوله ترتیب داد. تلاش شاگردان رونالد کومان سرانجام در دقیقه 86 به ثمر نشست و سیدو مانه کار را به تساوی کشید. روی ضربه آزاد وارد-پرووز و ضربه سر رامیرز، توپ در دهانه دروازه به مانه رسید و او به راحتی کار را تمام کرد.

لیورپولی ها که دوست نداشتند یک تساوی دیگر را تجربه کنند، در دقایق باقی مانده حملات شان را از سر گرفتند اما نتوانستند به گل برتری برسند.

در ثانیه های پایانی هم سیدو مانه با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد اما 10 نفره شدن ساوتهمپتون تغییری در نتیجه بازی ایجاد نکرد و بازی با تساوی 1-1 دو تیم به پایان رسید.