تاپیک اخبار و حواشی دیدار پرسپولیس- استقلال
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 21

موضوع: تاپیک اخبار و حواشی دیدار پرسپولیس- استقلال

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

تاپیک اخبار و حواشی دیدار پرسپولیس- استقلال

اخبارو حواشی پیرامون دربی پایتخت در این تاپیک قرار خواهد گرفت
    به امید پیروزی

تصاویر پیوست شده

2. کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

محمد سرخ (28th October 2015)

نام واقعی
    محمد رضا
    استاتوس
    آنتی کیسه
    شغل و حرفه
    student
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 6,455 بار در 2,507 ارسال
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 61 تاپیک
    کفشگری: با شرایط خوبی به دربی میآییم

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هم ما و هم استقلال با شرایط خوبی به دربی میآییم و به همین دلیل امیدوارم بازی جذابی را شاهد باشیم.

مهرداد کفشگری در خصوص نیمکتنشینیهایش در چند بازی اخیرش در پرسپولیس و اینکه آیا از این شرایط ناراضی است یا نه گفت: به هر حال هر بازیکنی دوست دارد برای تیمش بازی کند و من هم در پرسپولیس بازیکن فیکس بودم اما نیمکتنشینیام هیچ تاثیری روی من نگذاشته و دوست دارم تیمم در هر بازی برنده شود. اگر ببینید بعد از هر گل اولین نفری که روی نیمکت خوشحالی میکند من هستم چون پرسپولیس برای من مهم است.

وی ادامه داد: از طرف دیگر من بازیکنی هستم که تمریناتم را پیگیری میکنم و حتی بعد از بازی با ملوان به ورزشگاه درفشیفر رفتم تا به صورت انفرادی تمرین کنم. الان هم منتظر یک فرصت هستم تا دوباره به ترکیب پرسپولیس برگردم هرچند که در این مدت مصدومیتهایی به سراغم آمد که باعث شد از ترکیب دور شوم اما با این همه مشکلی نیست و من دوباره به شرایط خوب برخواهم گشت.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در مورد شرایط این تیم پیش از دربی هم خاطرنشان کرد: خدا را شکر که پرسپولیس بازیهایش را میبرد و همه چیز خوب است. ما هم روند رو به رشدمان را شروع کردهایم و فکر میکنم این روند در دربی روز جمعه هم ادامه داشته باشد. با ادامه این شرایط فکر میکنم در 6 بازی باقی مانده بتوانیم جزو 4 تیم صدر جدول باشیم.

کفشگری در مورد دربی 81 که روز جمعه برگزار میشود هم افزود: دربی به هر حال بازی جذابی است اما تفاوتی که این دربی با دربیهای دیگر دارد این است که هم ما و هم استقلال با شرایط خوبی به دربی میآییم. از طرف دیگر استقلال صدرنشین است و سپاهان را شکست داده اما از طرف دیگر ما هم در چند بازی گذشته به شرایط ایدهالی رسیدیم و قطعا هر دو تیم برای برد به زمین میآیند. امیدوارم بازی خوبی را شاهد باشیم و مردم راضی از استادیوم بیرون بیایند.

وی درباره اینکه برانکو تاکید داشت او در پرسپولیس بماند اما حالا در این تیم نیمکتنشین شده اظهار داشت: به هر حال من مصدوم بودم که نیمکتنشین شدم. حتی در بازی با ملوان در جام حذفی بازیکن فیکس من بودم که از بدشانسی در زمان گرم کردن مصدوم شدم و اینها بدشانسیهایی بود که من آوردم. به هر حال من کارم را انجام میدهم و این برانکو است که تشخیص میدهد من بازی کنم یا نه. باید بگویم که برانکو مربی مورد علاقه من است و هیچ گاه هیچ مشکلی با مربیان و همبازیانم نداشتم و تا آخر فوتبالم هم همینطور خواهد بود.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه احمد نوراللهی رقیب همپست وی است اما او از این بازیکن بارها حمایت کرده اظهار داشت: ما با هم رقیب هستیم اما رفاقت خیلی خوبی با هم داریم. احمد یکی از هافبکهای خوب ایران است و دلیل نمیشود چون با هم رقیب هستیم برایش شمشیر را از رو ببندم. در تیم ما هیچ بازیکنی با دیگری مشکل ندارد و از زمانی که احمد نوراللهی به پرسپولیس آمد ما با هم رابطه صمیمانهای داشتیم. از احمد حمایت کرده و از این به بعد هم میکنم چراکه هم خودش و هم نوع بازیاش را دوست دارم. او یکی از بهترین هافبکهای ایران است.

کفشگری در پایان گفت: خوشبختانه با همه بازیکنان رابطه خوبی دارم اما علاقه من به احمد نوراللهی و مهدی طارمی از همه بیشتر است و این دو نفر را خیلی دوست دارم.

4. 2 کاربر مقابل از محمد سرخ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (28th October 2015), s A r A (29th October 2015)

نام واقعی
    محمد رضا
    استاتوس
    آنتی کیسه
    شغل و حرفه
    student
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 61 تاپیک
    ترکی با کسی شوخی ندارد !

محسن ترکی برای ششمین بار دربی تهران را سوت می زند. یک داور تحصیلکرده که در مشهد معلم ورزش است و یک آدم منضبط و خشک که با کسی شوخی ندارد. حتی ستاره های استقلال و پرسپولیس.

محسن ترکی سرانجام به عنوان داور دربی 81 انتخاب شد تا برای ششمین بار قضاوت در این بازی حساس را تجربه کند. ترکی 42 ساله متولد بشرویه در خراسان جنوبی است. او در سال 2003 یعنی 12 سال قبل به لیست بین المللی راه یافت و موفقیت هایش آغاز شد. ترکی دارای مدرک لیسانس تربیت بدنی است و البته تلاش می کند تا فوق لیسانس خود را نیز دریافت کند. او به جز شغل داوری، معلم ورزش مدرسه راهنمایی بعثت در مشهد است. همچنین ترکی در مشهد برای نوجوان های 15،16 ساله که به داوری علاقمندند تدریس می کند و آنها را برای حضور در سطح اول فوتبال ایران پرورش می دهد.

ترکی از داوران منضبطی است که ستاره ریز و درشت نمی شناسد. او او همیشه می گوید بازیکنانی که درآمد میلیاردی دارند نباید به من که داور هستم و تحصیلات بالا هم دارم بی احترامی کنند. اخلاق او شبیه مجتبی جباری و محرم نویدکیا است. چون هر مشکلی را می بیند معترض می شود و گاهی هم قهر می کند.

ترکی یک آدم منضبط، خشک و با دیسپلین است. به همین دلیل دوستان او در عرصه داوری لقب محسن تفلون را برایش انتخاب کرده اند. شورای اسلامی شهر بشرویه در اردیبهشت ۱۳۸۹ او را به عنوان شهروند نمونه این شهر انتخاب کرد. ترکی 5 بار دربی را سوت زده که سه بازی به تساوی رسیده و دو بازی را هم استقلال برده. او با کسی تعارف ندارد و ریز و درشت نمی شناسد.

رفیق گرمابه و گلستان ترکی، رضا سخندان است. کمک داور مشهدی که همیشه در تیم داوری ترکی حضور دارد. نکته جالب ، حضور ترکی و سخندان در یک آپارتمان است. این دو در مشهد و کنار هم زندگی می کنند و در داوری هم اکثر اوقات کنار هم هستند.

6. کاربر مقابل از محمد سرخ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

s A r A (29th October 2015)

نام واقعی
    محمد رضا
    استاتوس
    آنتی کیسه
    شغل و حرفه
    student
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 61 تاپیک
    نکاتی جالب از قضاوت ترکی در دربی

سرانجام بعد از هفته ها گمانه زنی کمیته داوران فدراسیون فوتبال داور دربی حساس روز جمعه را انتخاب و معرفی کرد.

انتخاب محسن ترکی به عنوان کسی که سوت آغاز بازی حساس روز جمعه میان استقلال و پرسپولیس را به صدا در می آورد مسلما سر و صداهای زیادی به راه خواهد انداخت چون این وظیفه برای چندمین بار است که در سال های گذشته به این داور مشهدی محول می شود. در این بین قضاوت های ترکی برای دو تیم مطرح پایتخت چه در دربی ها چه در بازی های دیگر لیگ برتر نکات و حاشیه های فراوانی داشته که بد نیست در جریان تعدادی از این نکات قرار بگیرد.

1-محسن ترکی با 41 سال سن تا کنون 5 بار قضاوت دربی های تهران را برعهده داشته که اولین بار در نیم فصل دوم لیگ هشتم بود.جمعه 25 بهمن ماه 1387 داور مشهدی کشورمان بعد از 14 سال حضور در عرصه داوری قضاوت دربی را برعهده گرفت که آن بازی با پنالتی دقیقه 89 علی کریمی با تساوی 1-1 به پایان رسید. جدالی که علی علیزاده مهاجم تعویضی استقلال لحظاتی بعد از ورود به میدان توپ را در حالیت عجیب و غرب با دست لمس کرد تا ترکی بلافاصله بر سوت خود دمیده و پرسپولیسی ها را از شکست نجات داد.

2-در پنج دربی که محسن ترکی داور بود استقلالی ها صاحب دو برد شدند و سه بازی دیگر میادن دو تیم مطرح پایتخت با تساوی پایان یافت. در طول 450 دقیقه ترکی 26 بار کارت زرد را از جیب خود خارج کرد که سهم پرسپولیسی ها 15 اخطار و سهم استقلالی 11 کارت بود تا از این حیث هم کفه ترازو به سمت آبی های پایتخت سنگینی کند.نکته جالب تر این که با مدیریت ترکی در طول بازی هیچ بازیکنی اخراج نشد .

3- با نگاهی به قضاوت های محسن ترکی در 10 بازی اخیر برای استقلال و پرسپولیس هم آمار جالب توجهی یافت می شود از جمله این که استقلالی ها با حضور این داور مشهدی همواره نتایج بهتری به ثبت رسانده اند. در ده بازی آخری که ترکی برای استقلال سوت زده این تیم صاحب 7 برد، 2 شکست و یک تساوی شده است در حالی که این آمار برای پرسپولیسی ها چندان امیدوار کننده نیست چون با قضاوت ترکی سرخپوشان پایتخت در 10 بازی صاحب 4 برد ، 4 شکست و دو تساوی شده اند .

4-محسن ترکی همان داوری است که در لیگ یازدهم با دو اشتباه محرز خود باعث برتری استقلال برابر تراکتورسازی شد و از آن پس کمیته داوران ترجیح داد قضاوت های تراکتور را به این داور ندهد. این اتفاق توام شد با چند اشتباه ترکی در بازی های پرسپولیس تا سرخپوشان پایتخت همواره او را متهم به طرفداری از استقلال کنند به خصوص بعد از بازی این فصل پرسپولیس برابر استقلال خوزستان در گرمای شدید اهواز که با شکست تلخ شاگردان برانکو توام شد در حالی که با دیدن تصاویر تلویزیونی کاملا محرز بود که این داور مشهدی باید حداقل دو بازیکن استقلال خوزستان را اخراج می کرد.

8. 2 کاربر مقابل از محمد سرخ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نام واقعی
    محمد رضا
    استاتوس
    آنتی کیسه
    شغل و حرفه
    student
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 61 تاپیک
    ابراهیمی: پرسپولیسی ها از ما می ترسند()

هافبک استقلال میگوید با شجاعتی که پرویز مظلومی دارد، تیمش تنها برای برد به مصاف پرسپولیس میرود.

امید ابراهیمی درباره فحاشیهای صورت گرفته نسبت به او در دیدار برابر سپاهان گفت: من 4 سال برای سپاهان بازی کردم و زحمت کشیدم و در طی این مدت نیز هیچ مشکلی با هواداران، مسئولان و دیگر اعضای تیم نداشته و ندارم. اکنون نیز ترجیح می دهم در مورد افرادی که نسبت به من بی احترامی کردن واکنشی نشان ندهم تا خودشان متوجه کارشان شوند.

هافبک استقلال در آستانه دیدار روز جمعه برابر پرسپولیس با اعلام این موضوع که روحیه استقلالی ها بسیار بالا است، اظهار کرد: ما اکنون صدر جدول هستیم و از ابتدای لیگ نمایش های خوبی داشتیم و مطمئنا لیاقت این صدر نشینی را داریم. بچه ها و کادر فنی ما یک دل هستند و همگی برای رسیدن به این موفقیت تلاش کرده ایم. از نظر روحی و روانی در وضعیت بسیار خوبی هستیم و در این بازی نیز می خواهیم روزهای خوبمان را ادامه دهیم.

وی با تاکید بر این موضوع که هرگز نمی شود نتیجه دربی را پیش از بازی حدس زد، بیان کرد: این دیدار حساسیت خاص خود را دارد و ما مطمئنا از نظر روانی از حریفمان قوی تر هستیم اما نمی توان گفت در این دیدار تیمی از پیش برنده است. تیم ما روحیه فوق العاده بالایی دارد و باید با جنگیدن و تلاش کردن تا لحظه آخر به دنبال کسب سه امتیاز و شادی هواداران باشیم. کادر فنی ما برای این دیدار به مانند دیگر بازی ها برنامه ویژه ای دارد و مطمئنا با اجرای این برنامه ها می توانیم به خواسته خودمان برسیم.

ابراهیمی با بیان این نکته که دربی 81 تحت تاثیر درگذشت هادی نوروزی خواهد بود، تصریح کرد: خداوند هادی را که از با اخلاق ترین بازیکنان فوتبال ما بود رحمت کند. امیدوارم به حرمت هادی نوروزی هواداران دو تیم نسبت به یک دیگر بی احترامی نداشته باشند و همگی از یک دیدار جذاب لذت ببرند.

هافبک ملی پوش استقلال در پاسخ به این سوال که آیا با حضور جوانان در چنین بازی بزرگی مسئولیت بازیکنان بزرگ استقلال سنگین ترخواهد شد، گفت: جوانان ما بازیکنان با تجربه و میدان دیده ای هستند و همگی در رده های ملی مختلف تیم ملی حضور داشته اند. کریمی، برزای، چشمی و اسماعیلی از اعضای تیم ملی امید هستند. همگی این بازیکنان انرژی و شادابی زیادی به تیم ما تزریق کرده اند و با تلاشی که در تمرینات انجام می دهند شایستگی خود را به کادر فنی انجام داده اند. در روز جمعه هر یازده بازیکنی که برای استقلال به میدان می روند مسئولیت سنگینی دارند و باید همه با هم برای موفقیت تیم تلاش کنیم.

او با اعلام اینکه برای کسب هر سه امتیاز پا به این مسابقه خواهند گذاشت به سایت باشگاه استقلال، گفت: دربی مانند تمام بازی ها سه امتیاز دارد اما مطمئنا تاثیرات این سه امتیاز بسیار زیاد است و نتیجه این بازی بر روحیه بازیکنان بسیار بالا خواهد بود. آقای مظلومی مربی شجاعی است و تیم را برای کسب پیروزی وارد زمین خواهد کرد. ما در این دیدار تنها به دنبال سه امتیاز هستیم و برای حداقل امتیاز وارد زمین نخواهیم شد زیرا هواداران از ما چنین انتظاری دارند و من به آنها قول می دهم تمام بازیکنان یکدل برای برآورده کردن انتظار آنان روز جمعه تلاش می کنند.

ابراهیمی در پایان با تاکید بر اینکه استقلالی ها تنها برای سه امتیاز به میدان می روند، اضافه کرد: دربی های فصل گذشته برای لیگ چهاردهم بود و به این فصل ربطی ندارد. در این فصل پرسپولیس در میانه جدول قرار دارد و ما در فرم خوب خودمان صدر نشین هستیم. بنابر این فکر می کنم پرسپولیسی ها از اینکه برابر تیم صدرنشین لیگ قرار می گیرند خواهند ترسید.

10. 2 کاربر مقابل از محمد سرخ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نام واقعی
    محمد رضا
    استاتوس
    آنتی کیسه
    شغل و حرفه
    student
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 61 تاپیک
    اطلاعیه مهم فروش بلیت شهرآورد

بلیت قسمتهای جایگاه و روبروی جایگاه استادیوم آزادی برای مسابقه شهرآورد به اتمام رسید.

تماشاگرانی که مایل به تماشای این مسابقه هستند، باید از فرصت باقیمانده برای خرید قسمتهای پشت دروازه و طبقه دوم استادیوم آزادی استفاده کرده و بلیت این مسابقه را خریداری کنند.

شایان ذکر است تماشاگرانی که بلیت خود را از طریق اینترنت تهیه کرده اند، به جهت جلوگیری از ازدحام و تسهیل در ورود به ورزشگاه و قسمتهای مرتبط، لازم است حداقل 3 ساعت قبل از شروع مسابقه در ورزشگاه حاضر شوند.

12. 2 کاربر مقابل از محمد سرخ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نام واقعی
    محمد رضا
    استاتوس
    آنتی کیسه
    شغل و حرفه
    student
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 61 تاپیک
    کرمانی مقدم: طارمی و عالیشاه ستارههای دربی خواهند بود

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: به نظر من طارمی و عالیشاه میتوانند مهرههای تأثیرگذار پرسپولیس در دربی روز جمعه باشند.

مرتضی کرمانی مقدم در خصوص شرایط پرسپولیس پیش از دربی روز جمعه گفت: به هر حال وضعیت پرسپولیس نسبت به اول فصل خیلی بهتر شده است و این تیم دو بازی قبلش را برده و با روحیه خوبی به دربی میآید از طرف دیگر استقلال هم بازی قبل از دربی را برده و آنها هم شرایط خوبی دارند اما امیدوارم یک بازی خوب از هر دو تیم ببینیم که مساوی هم در کار نباشد.
    وی ادامه داد: پرسپولیس تیم منسجمی است اما در برخی از نقاط زمین هنوز مشکلاتی در این تیم وجود دارد اما فکر میکنم بازیکنان این تیم جایگاه خودشان را در پرسپولیس پیدا کردند و برانکو هم به شناخت خوبی از بازیکنان رسیده است که این مسئله باعث شده پرسپولیس با نظم بهتری کار کند.
    پیشکسوت پرسپولیس در مورد دربیهای قدیمی که درگیری در آن رخ میداد و اینکه این مسائل در دربیهای حال حاضر کمتر شده افزود: به هر حال بازیکنان قدیمی تعصب خیلی بیشتری روی تیمشان داشتند اما باشگاهها روی بازیکنان کارهای زیادی انجام میدهند و مسائل فرهنگی بیشتر رعایت میشود. هرچند که همه جای دنیا در همه دربیها از این مسائل اتفاق میافتد و این از قشنگیهای یک دربی است.
    کرمانیمقدم در مورد اینکه پیشبینیاش از نتیجه دربی ۸۱ چیست، گفت: هر دو تیم شرایط روحی خوبی دارند و نمیتوان گفت اگر یک تیم رتبه پایینتری در جدول دارد بازنده است. دربی یک بازی خاص است که شرایط خاص خودش را دارد اما به نظر من پرسپولیس بازنده این بازی نیست.
    وی در پاسخ به این سؤال که از نظر او بازیکنان تأثیرگذار پرسپولیس در دربی کدام بازیکنان هستند، خاطرنشان کرد: فکر میکنم مهدی طارمی و امید عالیشاه تأثیرگذارترین بازیکنان پرسپولیس هستند. طارمی تا اینجا کیفیت خودش را نشان داده و عالیشاه هم همیشه در دربیها انگیزه زیادی دارد.
    پیشکسوت باشگاه پرسپولیس ادامه داد: در زمانی که ما بازی میکردیم ستارههای پرسپولیس بسیار زیاد بودند اما الآن ستارهها نه در پرسپولیس بلکه در کل فوتبال ما کم شده است و شاید یکی از دلایلی که مردم کمتر به استادیوم میآیند و از پای تلویزیون بازیها را میبینند همین باشد. به عنوان یک پرسپولیسی از هواداران میخواهم جمعه به استادیوم بیایند و از پرسپولیس حمایت کنند چرا که اگر قهرمانی میخواهند باید از این تیم حمایت کنند.
    مربی سیاه جامگان مشهد در پایان درباره اتفاقاتی که روز گذشته بعد از بازی این تیم مقابل فولاد در رختکن و میان فرهاد کاظمی و محسن فروزان رخ داده افزود: مشکل خاصی نبود به هر حال در فوتبال مثل هر خانوادهای بحثهایی به وجود میآید اما مسئله خاصی نیست. قطعاً فرهاد کاظمی و محسن فروزان در اینباره بهتر میتوانند توضیح دهند.

14. 2 کاربر مقابل از محمد سرخ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نام واقعی
    هـــــانــیـه
    استاتوس
    یه روز خوب میاد:)
    شغل و حرفه
    دانـشـجــــو
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 6,643 بار در 2,106 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک

دربی 81 زیر باران برگزار می شود

کارشناس هواشناسی گفت: به احتمال فراوان شهرآورد 81 زیر بارش باران برگزار خواهد شد.
    هفته دهم لیگ برتر فوتبال ایران روز جمعه با بازی فوق العاده حساس استقلال و پرسپولیس آغاز می شود. این بازی از ساعت 15 در ورزشگاه آزادی به انجام می رسد.

محمد عباسی،کارشناس هواشناسی درباره وضعیت آب و هوا در روز جمعه اظهار داشت: جمعه تهران هوای بارانی خواهد داشت ولی دربازه زمانی 15 تا 17 که قرار است دربی برگزار شود هنوز به قطعیت نرسیدیم اما به احتمال فراوان شهرآورد 81 زیر بارش باران برگزار خواهد شد.

16. 2 کاربر مقابل از H A N I Y E H عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Arash 1990 (29th October 2015), s A r A (29th October 2015)

نام واقعی
    محمد رضا
    استاتوس
    آنتی کیسه
    شغل و حرفه
    student
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 61 تاپیک
    شوک منفی به اردوی استقلال / قهر دوباره جاسم کرار

هافبک عراقی تیم فوتبال استقلال از اینکه امروز به حساب او پول نریختهاند ناراحت شده و اکنون در اردوی استقلال حضور ندارد.
    امروز مسئولان باشگاه استقلال طبق وعدهای که داده بودند حدود 30 درصد از قرارداد اعضای این تیم را به حسابهایشان واریز کردند که ظاهراً در این پرداختیها پاداش بازیکنان هم لحاظ شده است. در حالی که مسئولان استقلال اعلام کردند که به همه اعضای تیم پول پرداخت کردهاند اما ظاهراً جاسم کرار شامل این پرداختیها نشده است.

در همین راستا امروز جاسم کرار پیگیر این مسئله شده ولی با این جواب روبهرو شده که او چون در خیلی از بازیها حضور نداشته پاداش شامل حال او نمیشده و پرداختی هم از مطالبات به او تعلق نگرفته است.

همین مسئله باعث شده که کرار پس از تمرین امروز استقلال به حالت ناراحتی و قهر همراه سایر آبیپوشان به هتل آکادمی محل اردوی استقلال نرود.

در همین زمینه طاهر سعیدی مدیر برنامههای کرار اظهار داشت: من همین قضیه را بعد از تمرین متوجه شدم اما واقعاً خودتان قضاوت کنید آیا این رفتارها خوب است. امروز به حساب همه بازیکنان پول واریز شده به غیر از کرار. ظاهراً او امروز هم به باشگاه رفته اما جوابی نشنیده است و به او گفتهاند چون در خیلی از بازیها نبوده پاداش به او تعلق نگرفته است.

به گزارش فارس، جاسم کرار در حالی اردوی را ترک کرده است که استقلال در آستانه بازی با پرسپولیس قرار دارد و از امروز ساعت 12 ظهر اردوی آبیها آغاز شده است.

18. 2 کاربر مقابل از محمد سرخ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نام واقعی
    محمد رضا
    استاتوس
    آنتی کیسه
    شغل و حرفه
    student
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 61 تاپیک
    رنگ پیراهن ها مشخص شد/ سرخ آبی ها،پیراهنی با نوشته خداحافظ کاپیتان می پوشند

رنگ پیراهن بازیکنان استقلال و پرسپولیس در دربی مشخص شد.
    با هماهنگنی های انجام گرفته قرار شد بازیکنان دو تیم استقلال و پرسپولیس هنگام گرم کردن و پیش از ورود به زمین هر دو با تی شرتی که با عدد 24 و عکس هادی نوروزی روی آن نقش بسته شده است به میدان بروند.

نکته قابل توجه اینکه روی این تی شرت ها نوشته شده است «کاپیتان خداحافظ».

استقلال در این بازی با لباس همیشگی و پرسپولیس با پیراهن مشکی به میدان می رود.

همچنین قرار شد دروازه بان تیم فوتبال استقلال با پیراهن زرد و دروازه بان تیم پرسپولیس نیز با پیراهن نارنجی در میدان حاضر شوند.

دیدار تیم استقلال و پرسپولیس روز جمعه ساعت 15 برگزار می شود.

20. 2 کاربر مقابل از محمد سرخ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین