دو تیم بایرن مونیخ و آرسنال، امشب در ورزشگاه آلیانز آرهنا شهر مونیخ به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

پس از شکست بایرن در امیریتس، شاگردان گواردیولا به دنبال انتقام گیری خواهند بود.

بایرن مونیخ

شاگردان پپ گواردیولا از ابتدای فصل عملکردی استثنایی داشته و در 11 بازی خود در بوندس لیگا، 10 پیروزی و 1 تساوی کسب کرده اند. آنها همچنین در لیگ قهرمانان نیز در دو بازی ابتدایی خود پیروز شده بودند ولی مقابل آرسنال، شکستی غیرمنتظره داشتند که همین شکست، حساسیت دیدار امشب را به اوج میرساند.

روبرت لواندوفسکی، مهاجم بایرن در 15 بازی برای تیمش، 22 گل به ثمر رسانده و عملکردی استثنایی داشته است. با این حال، او در دو بازی اخیر موفق به گلزنی نشده و انگیزههای ویژه ای برای گلزنی و انتقام گرفتن از آرسنال دارد. بایرن برای این دیدار، فرانک ریبری، ماریو گوتزه و سباستین روده را در اختیار نخواهد داشت.

آرسنال

شاگردان آرسن ونگر پس از شروعی نا امید کننده، ناگهان عملکردی استثنایی در لیگ برتر را پیش گرفتند و در حال حاضر ، هم امتیاز با سیتی صدرنشین، در رده ی دوم قرار دارند. با این حال، آرسنال در لیگ قهرمانان بسیار ضعیف کار کرد و در دو بازی ابتدایی خود شکست خورد.

در حالی تقریبا همه از شکست آنها مقابل بایرن آماده این روزها مطمئن بودند، توپچی ها در خانه موفق شدند 2-0 باواریایی ها را شکست داده و امیدهای خود برای صعود به مرحله بعد را زنده کنند. آرسنال برای این بازی، لشکری از مصدومین را در اختیار نخواهد داشت. جک ویلشر، دنی ولبک، میکل آرتتا، دیوید اوسپینا، چمبرلین، رمزی، والکات، بلرین، فلامینی و روسیچکی، قادر به همراهی تیمشان در این دیدار نخواهند بود.

ترکیب احتمالی:پیش بینی کاربران سایت Who Scored:پرتکرار ترین نتیجه: پیروزی 3-0 بایرن
احتمال پیروزی بایرن: 75 درصد
احتمال پیروزی آرسنال: 20 درصد