نورمحمدی: نگفتم بازیکنان مان بیشرف هستند

کاپیتان پرسپولیس که بعد از باخت دراماتیک تیمش در فولادشهر به شدت از داوری این دیدار ناراضی است درباره اظهارنظر شب گذشته اش در مورد بازیکن کم کار تیم نیز توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش "ورزش سه"، علیرضا نورمحمدی، کاپیتان پرسپولیسی ها معتقد است داوری دیدار برابر ذوب یکی از بدترین فاجعه های ورزشی در هفته های گذشته بوده است و آنها در روزی که می توانستند از این مرحله عبور کنند توسط داور بازی ترمزشان کشیده شد. مدافع پرسپولیس در گفتگو با خبرنگار "ورزش سه"، درباره اتفاقات بازی روز گذشته گفت: حق مان را خوردند و این برای چندمین بار است که این اتفاق می افتد. ما از این بیشتر ناراحت هستیم که این اشتباهات برای آنها دیگر خیلی راحت شده است. این اشتباه مرگبار در زمین حریف و در دقیقه 20 بازی می تواند هر تیمی را از جریان بازی خارج کند.

نورمحمدی در مورد صحنه اخراج صادقی اینطور توضیح می دهد: کاملا اشتباه بود و خودشان در بین خودشان سه بار از همدیگر سوال کردند و باز هم شک داشتند. من کاملا مطمئن بودم داور اشتباه کرده و حتی از ایمان هم پرسیدم تا با قاطعیت جلوی داور قرار بگیرم. ایمان هم قسم خورد که توپ به دستش نخورده و هر چه به داور گفتم او تصمیمش را گرفته بود و این اشتباهات برای شان عادی شده است.

وی درباره شرایط تیمش بعد از این اخراج گفت: ما قبل از حضور در زمین در شرایطی به اصفهان آمده بودیم که نفرات مصدوم و محروم زیادی داشتیم. این اتفاق هم باعث شد تا با 10 نفر شرایط سختی برای ما به وجود بیاید. برانکو مجبور شد از خیلی از بازیکنان در پست غیر تخصصی شان استفاده کند و با این شرایط پا به مسابقه گذاشته بودیم اما آقای داور تمام برنامه های ما را بهم ریخت. ما مطمئنا علیرغم تمام مشکلاتی که درباره مصدومیت و محرومیت بازیکنان مان داشتیم در شرایط برابر به ذوب نمی باختیم و داوری باعث این اتفاق شد.

مدافع پرسپولیس با انتقاد از عملکرد تیم داوری گفت: فکر می کنم سینه برای ما حکم هند را داشته باشد. در بازی قبلی هم برابر همین ذوب توپ به سینه بنگر خورد اما داور حکم به پنالتی و هند داد. خیلی راحت بعد از آن می آیند و می گویند اشتباه شده است. خب تیم ما از گردونه مسابقات حذف شده و جواب آن را چه می دهید؟ ما جوانمردانه 100 دقیقه برابر آنها قرار گرفتیم و موقعیت صد در صدی هم تا قبل از گل به آنها ندادیم. در موقعیتی 10 نفره هم سه توپ صد در صدی برای گل داشتیم که امید عالیشاه، فرشاد احمدزاده و کمال کامیابی در آن ناکام بودند. مطمئن باشید اگر 11 نفره بودیم شرایط بازی کاملا فرق می کرد.

او در واکنش به صحبت های علی آذری که گفته بود در صورت 11 نفره ماندن پرسپولیس برد راحت تری به دست می آوردند گفت: خب بعد از برد این حرف ها را معمولا می زنند. آقای آذری کاملا برای ما قابل احترام هستند ولی چیزی که همه دیدند این بود که موقعیت های ما علیرغم 10 نفره شدن بیشتر بود اما زمانی که گل را خوردیم تیم از هم پاشید.

نورمحمدی در مورد حضور 100 دقیقه ای قدیمی پور درون دروازه تیم شان گفت: قدیمی پور حتی در بازی های دوستانه هم پشت ما قرار نگرفته بود و البته نمی توان از او نیز توقعی داشت و اولین تجربه اش بود و خوب هم کار کرد.

کاپیتان پرسپولیس در مورد اظهارنظرش درباره تمارض بازیکنان به مصدومیت برای عدم همراهی تیم نیز اینطور توضیح داد: سوال از من کردند و من گفتم شایعه است. من مطمئن هستم که شایعه است ولی در آن موقعیت که تیم آنطور بازنده شده بود وقتی این سوال از من پرسیده شد جا خوردم و امیدوارم چنین چیزی صحت نداشته باشد و از این بابت مطمئن هستم. بازیکنان ما واقعا بازیکنان باشرفی هستند. یک ذره شیطنت شده و من گفتم بازیکنان ما باشرف هستند و همچین کاری نمی کنند. در این بازی هم دیدید که تا لحظه آخر شرافتمندانه جنگیدند و کم نگذاشتند.

نورمحمدی در پایان گفت: من واقعا از آن سوال جا خوردم و امیدوارم چنین چیزی صحت نداشته باشد و مطمئنم چنین چیزی صحت ندارد و بازیکنان ما می دانند در چه تیم بزرگی بازی می کنند و ارزش آن و هواداران میلیونی اش را کاملا درک می کنند.