برانکو: در خط حمله یک قاتل لازم دارم !
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: برانکو: در خط حمله یک قاتل لازم دارم !

قهرمان Space Invaders
    نام واقعی
    Navid
    استاتوس
    زندگی خاکستری (:
    شغل و حرفه
    آدم
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | France
    تشکر شده 2,103 بار در 839 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

تیم پزشکی درباره رضاییان نظر می دهد

برانکو ایوانکوویچ در حالی ایران به مقصر کرواسی ترک کرده است در روزهای استراحت در خانه نیز به پرسپولیس و فصل پیش رو فکر می کند .

به گزارش "ورزش سه"، سرمربی قرمزپوشان در این فصل ، بالاوپایین های زیادی را دیده است ؛ اتفاقاتی که ممکن است هرگز برای یک تیم در یک فصل رخ ندهد . از اشتباهات مکرر داوری تا محرومیت و مصدومیت بازیکن ها و البته فوت کاپیتان تیم که به ندرت برای هر تیم در فوتبال دنیا رخ می دهد .

برانکو که هنوز درگیر ماجراهای بازی ذوب آهن است ، بعد از مصاحبه مفصلی که درباره داوری داشته اظهار نظرهای بعدی در این مورد را به مدیران تیم واگذار کرده است ؛ چراکه نیاز بود این بار خود باشگاه پرسپولیس در این زمینه واکنش نشان دهد .

او می گوید : همه چیز برای همه روشن است و من توضیح تازه ای ندارم . فقط ، این تصمیم اخیر برای من هضم نشده باقی مانده است که چطور وقتی ما از روی نیمکت دیدیم که هندی اتفاق نیفتاده چطور داور و کمک او چنین تصمیمی گرفتند . البته کمک داور بازی در هواپیما مسئولیت این خطا را برعهده گرفت اما واقعا برای ما که این همه از این موضوع لطمه خورده ایم این حرف ها تازه گی ندارد و دردمان را تسکین نمی دهد چون ما یک جام را از دست دادیم .

سرمربی سابق تیم ملی ایران می گوید تلاش می کند تیمش را دوباره برای بازگشت قدرتمند به مسابقات لیگ آماده کند اما حالا کار او دشوارتر هم هست : من عقیده دارم حتما می توانستیم در لیگ و جام حذفی در دو بازی مهم آخر به برد برسیم و آن وقت تصور کنید چقدر وضعیت ما متفاوت بود . این که دربی را می بردیم و در جام حذفی به نیمه نهای می رسیدیم . البته من افسوسی هم دارم و آن گل نزدن های خودمان هم هست . پرسپولیس در بازی ذوب ظرفیت بزرگش را نشان داد و ما اگر فقط یکی از توپها را گل می کردیم شاید همه چیز جور دیگری بود .البته تاکید می کنم ذوب آهن تبدیل به تیم بزرگی شده و فوتبال یحیی و تیمش واقعا احترام برانگیز است اما ما می توانستیم حتی ده نفره به برد برسیم .

با این جمله برانکو درباره ضعف های پرسپولیس صحبت می کند: اگرچه برنامه های ما به هم ریخته بود اما بازهم موقعیت های خوبی داشتیم. آنالیز من این است که در خط حمله احتیاج به یک قاتل ( KILLER لفظی است که برانکو از آن استفاده می کند ) داریم تا از تک موقعیت ها گل بسازد . اتفاقی که اگر می افتاد دربی و بازی ذوب به سود ما به اتمام می رسید .

او درباره غیبت رامین رضاییان و حرف و حدیثهای بعدی هم می گوید : ایشان به ویروسی مبتلا شده و شرایط بازی را نداشته است . البته قرار است تیم پزشکی در این باره گزارش کاملی به من بدهد .
    ماییم و نوای بینوایی
    بسم لله اگر حریف مایی :)

2. کاربر مقابل از #Navid# عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Arash 1990 (7th November 2015)

نام واقعی
    روح الله بخشی
    استاتوس
    تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
    شغل و حرفه
    كليه خدمات برق
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 8,517 بار در 3,761 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 28 تاپیک
    عباس زاده ب نظرم بهترین گزینه هستش

هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن

داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی