تونل زمان پرسپولیس اف سی (14)
یک مسافرت جذاب و خواستنی در کوچه پس کوچه های تاریخ با تصاویری بکر و دیدنی از سال های دور. تصاویری دیده نشده که ما را به ده ها سال قبل میبرد و حس مسافرت در تونل زمان را برای ما تداعی میکند. با ما در سری مطالب «تونل زمان برترین ها» همراه باشید.
پرسپولیس اف سی : یک مسافرت جذاب و خواستنی در کوچه پس کوچه های تاریخ با تصاویری بکر و دیدنی از سال های دور. تصاویری دیده نشده که ما را به ده ها سال قبل میبرد و حس مسافرت در تونل زمان را برای ما تداعی میکند. با ما در سری مطالب «تونل زمان برترین ها» همراه باشید.


******
انداختن بچه سه ساله از طبقه سوم ساختمان در حال سوختن در سیول، دختر بچه زنده ماند اما 30 نفر در مدت 20 دقیقه در این ساختمان کشته شدند. سال 1972 میلادی.


دستگاه ردیاب هوایی هواپیما، برلین ، 1940 میلادی.


آپولو 17 در پایگاه فضایی کندی سال 1972 میلادی.


غذا دادن به کودک رها شده در روستا توسط یک سرباز روس سال 1943 میلادی.


چوب بران کالیفرنیا، اوایل قرن بیستم.


هواپیمای H4 Hercules در حال انتقال از کالیفرنیا سال ۱۹۴۶.


کودکان سرباز ویتنامی سال ۱۹۶۷ میلادی.


گریگوری راسپوتین سال ۱۹۱۶ میلادی

راهب ماجراجو و سیاستمدار روسی. وی قدرت و نفوذ عجیبی در نیکلای دوم و همسر او داشت، و در اغلب کارهای درباری دخالت میکرد. او توسط سه تن از اشراف روسی در آب خفه شد. پیش بینی انقلاب روسیه توسط راسپوتین از معروفترین پیش بینیها در تاریخ به حساب میآید. عدهای از مردم وی را بعنوان یک قدیس شفا بخش و در بین عدهای دیگر بعنوان یک موجود شیطان صفت شناخته میشود.


نمایی از منهتن بر فراز پل بروکلین سال ۱۹۳۳ میلادی.


الویس پریسلی و طرفدارانش سال 1958 میلادی.


دختر افغانستانی مشغول به کار در آزمایشگاه کابل طی دولت کمونیست افغانستان سال 1980 میلادی.


"کلوس فوکس" جاسوسي كه براي ٣ كشور بمب اتمي ساخت.


به همان اندازه که بدن عضلانی آرنولد شوارتزنگر ۲۹ ساله، جذاب و توجه برانگیز بود به همان میزان، نگاه های ستایشگر ولی حسرتمندِ مردان سالن نیز، جالب به نظر می رسد. دنیا بدون قدرت مردان، جذاب و چشمگیر نیست.


سربازان انگلیسی در حال بیرون کشیدن اجساد و زخمی های انفجار بزرگ در مقر سربازان امریکایی و فرانسوی در بیروت - لبنان سال 1983.