رافا بنیتس حاضر نشد به این سوال که مثلث بیل، بنزما و کریتساینو بهترین مثلث تهاجمی تاریخ رئال است یا خیر، پاسخ روشنی بدهد.

بنیتس که در نشست خبری بازی با مالمو حضور یافته بود، با سوال جالبی از سوی یک خبرنگار روبرو شد. این خبرنگار به سرمربی رئال گفت که انریکه(سرمربی بارسا) معتقد است مثلث مسی، سوارز و نیمار(MSN)، بهترین مثلث تهاجمی تاریخ باشگاه بارسلوناست؛ شما در مورد مثلث BBC تیم خودتان هم چنین عقیده ای دارید؟

بنیتس در پاسخ گفت:" این سوال عادلانه ای نیست. مهاجمان ارزشمند و بزرگ زیادی در تاریخ رئال حضور داشته اند و پاسخ به این سوال و استفاده از نام هایی خاص، یک بی احترامی به آنهاست. بیل، بنزما و رونالدو، به دلایل مختلف مدت هاست که نتوانسته اند بصورت متناوب در کنار هم بازی کنند اما امیدوارم در ادامه فصل، این سه بازیکن بیشتر کنار هم به میدان رفته و همچون بازی مقابل ختافه برای ما بدرخشند."

بنیتس در مورد درخشش لوکاس واسکز در رئال گفت:" برخی بازیکنان هستند که خوب تمرین می کنند و به توصیه های من نیز خوب گوش می کنند و به همین دلیل بیشتر به میدان می روند که یکی از آنها لوکاس است.
در رئال، بازیکنان زیادی داریم که می توانند در پست های مختلفی بازی کنند. بازیکنانی که شاید کمتر بازی کنند ولی تاثیرگذاریشان در مواقع بحرانی بسیار بالاست. مثلا ناچو که می تواند در پست های مختلفی بازی کند و بسیار به کارمان آمده است."

بنیتس در مورد اخبار مربوط به علاقه رئال به لواندوفسکی نیز گفت:" این یک کنفرانس خبری مربوط به بازی با مالمو است و من هرگز علاقه ای به صحبت در مورد شایعات ندارم."