دلیل رای نیاوردن نوازی از زبان خودش: استقلالیها 90 را تحریم کردند!!!!!!
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: دلیل رای نیاوردن نوازی از زبان خودش: استقلالیها 90 را تحریم کردند!!!!!!

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

دلیل رای نیاوردن نوازی از زبان خودش: استقلالیها 90 را تحریم کردند!!!!!!

عادل در صحبت هایش طوری حرف می زد و لحن گفتارش را طوری را جلو می برد که مشخص کند خودش دوست دارد مخاطبان برنامه اش به کدام گزینه بیشتر رای دهند

آی اسپورت- این که در نظرسنجیهای برنامه 90 اکثر مواقع گزینه پرسپولیسی رای میآورد یک اصل ثابت شده است. با این حال این ادعا که محمد نوازی در مقابل مهدویکیا فقط به همین دلیل که پرسپولیسیها بیشتر رای میدهند یا تعدادشان بیشتر است رای نیاورد کمی اغراقآمیز به نظر میرسد. با این حال نوازی که خودش چنین اعتقادی دارد. علاوه بر این او حرفهای تندتری هم علیه عادل میزند:« اولا باید بگویم من 45 بازی ملی دارم نه 20 بازی. نمی دانم عادل فردوسی پور 25 بازی ملی مرا چطور فاکتور گرفت. علاوه بر این او بر چه پایه و اساسی در برنامه اعلام می کند که من در دوران حضورم در تیم ملی خوب نبودم. متر و معیار مجری برنامه 90 چه بوده که ما از آن خبر نداریم. مطمئن هستم اگر استقلالی ها برنامه 90 را تحریم نکرده بودند شاید تعداد آرای من بیشتر از این می شد. همین دیشب و در خلال برنامه بیش از 50 تماس یا پیام داشتم که دوستان می گفتند به دلیل تحریم برنامه 90 اس ام اس نداده اند.»

نوازی در پاسخ به این سوال که انتظار داشته با وجود مجید نامجومطلق در این نظرسنجی عنوان دوم را از آن خود کند گفت:« آقا مجید در برهه ای به پرسپولیس هم رفت. باز هم می گویم شاید اگر استقلالی ها این برنامه را تحریم نمی کردند من دیشب سوم نمیشدم. ولی با این وجود نکته ای که کمی آزاردهنده بود این که عادل در صحبت هایش طوری حرف می زد و لحن گفتارش را طوری را جلو می برد که مشخص کند خودش دوست دارد مخاطبان برنامه اش به کدام گزینه بیشتر رای دهند. او ازاین طریق با ذهن بیننده بازی می کند.»

2. 2 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

SEYEDHAMED (15th December 2015), shahrzaaaad (17th December 2015)