-)(- تایپیک اختصاصی اخبار و حواشی شهرآورد 82 -)(-
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: -)(- تایپیک اختصاصی اخبار و حواشی شهرآورد 82 -)(-

قهرمان Tetris, قهرمان Asteroids, قهرمان مسابقه بالگرد, قهرمان Bob the Robber, قهرمان Diner Dash Hometown Hero, قهرمان CakeMania, قهرمان Dynomite, قهرمان Mystery Case Files Huntsville, قهرمان Pepsi Max Pinball
    نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 12,833 بار در 3,911 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

iran league -)(- تایپیک اختصاصی اخبار و حواشی شهرآورد 82 -)(-

لطفا تمامی اخبار و حواشی مربوط به این بازی رو تو این تایپیک قرار بدین

پرسپولیس
    - استقلال
    ورزشگاه : آزادی
    داور مسابقه : ؟؟؟
    جمعه, 27 فروردین 1395 / ساعت : 17:00

به امید پیروزی

2. 3 کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (26th April 2016), mahsa8 (12th April 2016), s A r A (12th April 2016)

قهرمان Tetris, قهرمان Asteroids, قهرمان مسابقه بالگرد, قهرمان Bob the Robber, قهرمان Diner Dash Hometown Hero, قهرمان CakeMania, قهرمان Dynomite, قهرمان Mystery Case Files Huntsville, قهرمان Pepsi Max Pinball
    نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک
    در بازی رفت هم می توانستیم برنده باشیم

کفشگری: این دربی با بقیه بازیها فرق میکند

هافبک پرسپولیسی ها می گوید پس از دیدار با سایپا دربازی رفت که شکست خوردیم دیگر باخت نداشتیم و شکل تیمی خود را از همان هفتهها پیدا کرده و هفته به هفته بهتر شدیم.

مهرداد کفشگری در نشست خبری خود در حاشیه تمرین پرسپولیس در رابطه با شرایط خود، تیم و دربی 82 گفت:

این بازی با تمام دربی ها فرق می کند

این دربی با دربیهای قبل فرق میکند و از حساسیت بسیار بالایی برخوردار بوده و به نوعی یک دیدار خاص به حساب میآید. دربی بازی رفت حساسیت خیلی زیادی نداشت اما این بار شرایط فرق میکند چرا که این بازی به نوعی قهرمان لیگ را معرفی میکند و اعتقاد من این است که هر تیمی که برنده این دربی شود شانس خود را برای قهرمانی خیلی بالا برده و همین مسئله باعث میشود که این دربی برای هواداران خاص باشد. پرسپولیس توانسته با نتایج خوب به جایگاه قبلی خود در فوتبال ایران برگردد و این موضوع جای خوشحالی دارد. انشاءالله با پیروزی در دربی شرایطمان بهتر هم خواهد شد.

در بازی رفت هم می توانستیم پیروز شویم

در بازی رفت فرصتهای زیادی برای گلزنی داشتیم و حتی میتوانستیم در نیمه اول کار استقلال را تمام کنیم. من فکر کنم هواداران در آن مسابقه از عملکرد تیم رضایت داشتند و تساوی در دقیقه 96 برای آنها واقعا خوشحالکننده بود. اعتقاد من این است که شرایط این بازی کاملا متفاوت است و با توجه به حساسیت بالای بازی شاید دیدار پرگلی شود.

هفته به هفته بهتر شدیم

پس از دیدار با سایپا دربازی رفت که شکست خوردیم دیگر باخت نداشتیم و شکل تیمی خود را از همان هفتهها پیدا کرده و هفته به هفته بهتر شدیم. در حال حاضر در جایگاهی قرار داریم که میتوانیم قهرمان شویم. هماکنون انتظار از تیم خیلی بالاتر رفته وبه خاطر همین است که میگویم شرایط این دربی خاص است. هواداران از ما انتظار زیادی دارند و با تمام وجودمان سعی خواهیم کرد که خواسته آنها را برآورده کنیم ضمن اینکه شرایط دربی طوری است که نباید به اوضاع تیمها نگاه کرد بلکه همه چیز در زمین مسابقه اتفاق میافتد، ما باید بهتر از همیشه باشیم تا بازی را ببریم.

استقلال را دو بر صفر شکست می دهیم

راجع به حضور خودم در این بازی باید بگویم که نمی توان پیشبینی کرد، من فکر میکنم دربی پرگلی شود. در بازی رفت استقلال اصلا موقعیت گل نداشت و یک توپ روی دروازه ما آورد و آن توپ گل شد. شرایط این بازی فرق میکند اما سعی میکنیم استقلال را با نتیجه 2 بر صفر شکست دهیم.

جام را به کپورچال می بریم

این دومین دربی برای ما بدون هادی است، درگذشت هادی برای ما خیلی ناراحتکننده بود و ضربه بزرگی به تیم زد او از بااخلاقترین و بهترین بازیکنان تیم بود. بعد از اینکه هادی را از دست دادیم، همه ما انگیزهمان بیشتر شده تا بتوانیم قهرمان شده و این موفقیت را به کاپیتان فقیدمان تقدیم کنیم. انشاءالله در پایان فصل جام را به کپورچال برده و تقدیم به نوروزی خواهیم کرد.

دیدم بنگستون خطا نکرد

در بازی اخیر من از روی نیمکت کاملا تشخیص دادم که بنگستون روی مدافع ملوان هیچ خطایی مرتکب نشد و کمک داور از فاصله 40 متری تشخیص داد مهاجم ما خطا کرده است. این در حالی بود که داور در 5 متری صحنه کاملا دید که بنگستون هیچ خطایی انجام نداده است. نتوانستم در آن صحنه آرام بنشینم و داور هم اخطار داد. در صحنه شادی گل هم شرکت کردم و فکر نمیکنم داور به خاطر ورودم به زمین کارت زرد نشان داده باشد.

4. کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

s A r A (12th April 2016)

نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک
    خوبم و از این هم بهتر میشوم

عالیشاه: نوروزی هنوز هم کاپیتان پرسپولیس است

اینکه امید عالیشاه به دربی می رسد یا نه مهمترین سئوال خبرنگاران از این بازیکن اهل ساری بود.

از محل نشست بازیکنان پرسپولیس ، عالیشاه درباره وضعیت مصدومیتش گفت: در بازی با سیاه جامگان با مصدومیت مواجه شدم و نیمه دوم را با درد بازی کردم به همین دلیل در بازی با ملوان به میدان نرفتم اما الان وضعیتم خوب است و تا داربی بهتر هم میشوم.

عالیشاه در رابطه با اینکه این دربی چندمین دربی اوست عنوان کرد: فکر میکنم این چهارمین یا پنجمین دربی من است. یک دربی را به دلیل محرومیت از دست دادم. اگر اشتباه نکنم این پنجمی است.

هافبک پرسپولیس درباره اینکه عدهای معتقدند تیم پیروز داربی قهرمان لیگ برتر میشود، گفت: شاید در وضعیت تیمها تاثیرگذار باشد همانطور که گفتم تک تک بازیها مانند یک فینال است اما پیروز داربی گام بلندی برای قهرمانی بر میدارد.

عالیشاه در ادامه اظهار کرد: مهم نیست که چه کسی در داربی گلزنی میکند. مهم این است که تیم به پیروزی برسد و نتیجه بگیرد. هر تیمی که خونسردتر باشد و تمرکز بیشتری داشته باشد میتواند از فرصتهایش استفاده کند. من دوست دارم در انتهای فصل به قهرمانی برسیم و جشن قهرمانی را برگزار کنیم.وی در مورد اینکه پرسپولیسیها دوست دارند، قهرمان شوند و آن را به هادی نوروزی تقدیم کنند عنوان کرد: جدای از اینکه دوست داریم با قهرمانی هواداران را خوشحال کنیم امیدواریم بتوانیم جشن قهرمانی را کنار هادی نوروزی بگیریم. او هنوز کنارمان است و کاپیتان تیم ماست. همه باید دست به دست هم دهیم تا قهرمان شویم.

عالیشاه در رابطه با اینکه در برنامه نود اعلام شد او یکی از موثرترین بازیکنان تیمش است، تصریح کرد: به خاطر مصدومیت، انجام کارهای فیزیوتراپی، زدن وزنه و آبدرمانی دیروز ساعت 9 خوابیدم و 90 را ندیدم. بنده به وظیفهام عمل میکنم و برایم افتخار است که برای تیم موثر باشم.

او درباره قرعهکشی جام جهانی گفت: فکر میکنم قرعه خوبی به ما خورده است و بازیهای تدارکاتی خوبی را انجام بدهیم و بتوانیم به جام جهانی صعود کنیم.

6. کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک
    تیم برانکو خوب بازی میکند

دایی: پرسپولیس توانایی شکست استقلال را دارد

سرمربی صبای قم معتقد است پرسپولیس با نمایش خوبی که در این فصل ارائه کرده میتواند برنده دربی باشد.

علی دایی در خصوص شهرآورد پایتخت گفت: هر دو تیم در جدول شرایط برابری دارند اما نباید فراموش کرد که برانکو تیمش را از انتهای جدول بالا کشیده و حضور پرسپولیس در جمع مدعیان نشان از سختکوشی و شایستگی این تیم دارد.

او ادامه داد: گرچه همه میگویند دربی هم مثل سایر دیدارها 3 امتیاز دارد اما قطعا نگاههای هواداران و خیلی از اهالی فوتبال به این دیدار اینگونه نیست و هر دو تیم برد در این دیدار را بسیار ارزشمند میدانند؛ به خصوص در شرایط فعلی که رقابت در جدول هم تنگاتنگ و فشرده است. با این وجود امیدوارم رعایت مسائل اخلاقی مثل همیشه در دستور کار هر دو تیم باشد و کسانی که به ورزشگاه میآیند یا در خانه به تماشای بازی مینشینند شاهد دیداری زیبا و با کیفیت باشند.

سرمربی سابق پرسپولیس در مورد نتیجه دربی روز جمعه گفت: هر دو تیم میدانند که باید با برد میدان را ترک کنند تا در کورس قهرمانی باقی بمانند؛ با احترام به استقلالیها به عنوان یک پرسپولیسی نه از سر احساسات و تعصب چشم بسته که بر اساس عملکرد دو تیم معتقدم با توجه به بازیهای خوب اخیر پرسپولیس، شاگردان برانکو میتوانند برنده دیدار باشند و امیدوارم عصر جمعه با خوشحالی هواداران تیمم همراه باشد.

او در پایان در مورد تعداد گلهای این بازی تصریح کرد:من اهل پیشبینی نتیجه و تعداد گل نیستم؛ فقط می توانم بگویم جوانان پرسپولیس میتوانند تاثیرگذار ظاهر شوند.

8. کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک
    خبر خوش برای پرسپولیسی ها در آستانه حساس ترین بازی فصل

روند آمادهسازی بازیکن مصدوم پرسپولیس به گونهای است که کادرفنی این تیم بتواند از او در دربی استفاده کند.

امید عالیشاه بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل مصدومیت دیدار تیمش مقابل ملوان را از دست داد اما روند آمادهسازی این بازیکن به گونهای بود که این بازیکن بتواند در دربی به میدان برود.

در چند روز گذشته اما این بازیکن مراحل آمادهسازی را به خوبی پشت سر گذاشت و این موضوع این نوید را به کادرفنی پرسپولیس داد تا از این بازیکن در دربی 82 استفاده کنند.

البته قرار است وضعیت نهایی این بازیکن در تمرین امروز پرسپولیس بررسی شود اما شرایط به گونهای است که احتمال حضور عالیشاه در دربی بسیار زیاد است.

پرسپولیس و استقلال روز جمعه از ساعت 17 در ورزشگاه آزادی به مصاف هم خواهند رفت.

10. کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

s A r A (13th April 2016)

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

طارمی: ما که ندیدیم استقلال 4 بار متوالی برنده دربی شود

طبق برنامه قبلی یکی از بازیکنانی که امروز در باشگاه پرسپولیس با رسانه ها قرار مصاحبه داشت مهدی طارمی بود. طارمی گفت:« یک بازی حساس است. جدا از مسابقاتی که در لیگ داریم. این بازی خیلی خاص است. این دربی حساسیتش بیشتر است امتیازات دو تیم نزدیک به یکدیگر است. هر تیمی که برنده دربی شود 90 درصد قهرمان است. بازنده هم اینطور نیست که قطعا قهرمان نشود. به نظرم ما اگر بخواهیم تیم استقلال را در دربی ببریم باید خوب تمرین میکردیم. این هفته پیش از بازی تمرین خوبی نکردیم. ما اگر قهرمانی را میخواهیم باید تمریناتمان خوب باشد. با این تمرینات نمیتوانیم دربی را ببریم. نمیگویم که بچه ها بیانگیزه هستند اما به نظرم شل تمرین کردیم. تمرین همیشگیمان نبود. ما میتوانیم حریف را همیشه تحت سلطه خودمان داشته باشیم اما در این چند روز خوب تمرین نکردیم.»

وی در مورد تمدید قراردادش گفت: «وکیلم با انجام صحبتهای اولیه با طاهری به توافق رسیده است. فعلا تمرکز روی قهرمانی لیگ و آقای گلی است تا انشاءالله با قهرمانی جام را به هادی نوروزی تقدیم کنیم. با درگذشت هادی نوروزی به ما شوک وارد شد بازیکنان همدل شدند تا قهرمان شویم. »مهدی طارمی در ادامه صحبتهای خود گفت: «کلا در سه دربی که حضور داشتم هیچ وقت به تیم استقلال فکر نکردم و اصلا فکر نمیکنم فقط دوست دارم خودم در داخل زمین بهترین نتیجه را داشته باشم و تیم نیز عملکرد خوبی داشته باشد. روز بازی برایم مهم نیست و هیچ استرسی ندارم.»
    وی در ادامه در مورد اینکه هواداران دوست دارند در دربی زودتر گل زده شود، گفت: «به هر حال هواداران دوست دارند در دربی زود گل زده شود اما در دربی رفت چند بازیکن جدید در ترکیب تیم داشتیم که برای اولین بار در دربی بازی میکردند و نیمه اول در شرایط بازی نبودند. مثل مسلمان، کامیابی نیا اما نیمه دوم آنها خیلی خوب شدند. به نظرم در نیمه اول استرس داشتن آنها طبیعی است. اما شاهد بودیم که نیمه دوم خوب بودند. توپها متأسفانه تبدیل به گل نمیشد که در پایان نیز در دقیقه 95 گل تساوی را زدیم.

طارمی در مورد اینکه تا به حال به تیم استقلال گل نزده و آیا دوست دارد گل بزند یا خیر،گفت: «برای من مهم گل زدن خودم نیست. دربی قبل هم دیدید که چطور بازی کردم. هر کسی در دربی گل بزند قطعا خوشحال میشود و در بین همه محبوب میشود اما من فقط دوست دارم برنده شویم. حتی اگر سوشا مکانی و لوبانوف هم گل بزنند باز هم مهم این است که ما فقط برنده شویم. خدا را شکر در این سه دربی که حضور داشتم باخت نداشتم. من تلاش میکنم که تیم برنده شود و قطعا همه ما این فکر را میکنیم. همیشه گل که میزنم آن را به مادرم تقدیم میکنم.»

وی در پاسخ به این سوال که نظر شما درباره عدد 6 و 4 چیست، گفت: «یک سال است در مورد 6 و 4 حرف نزدم. نمیخواهم نظر بدهم. این یک بازی فوتبال است و هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. پرسپولیس همین که 6 گل به استقلال زده جذاب شده است. همین که 4 بار میگویند برندهاند اما ما ندیدهایم که ببرند و این مسائل جذابیت فوتبال است.کریخوانی برای فوتبال است اما نمیخواهم کری بخوانم و حتی نمیخواهم جواب بدهم.»

طارمی در ادامه صحبتهای خود عنوان کرد: «از هواداران خواهش میکنم به هر دو تیم احترام بگذارند. دوست دارم هیچ فحاشی در بازی دربی رخ ندهد. چون خودم یکی از بازیکنانی هستم که در صفحه اجتماعی به من توهین میشود. به قول مادرم که میگوید اگر این بازی است چرا به شماها فحش میدهند. نباید هواداران به هیچکس توهین کنند.»

12. کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

mahsa8 (13th April 2016)

نام واقعی
    رسول
    استاتوس
    روزی تو خواهی آمد از کوچه های باران ...
    بازیکن محبوب
    mohsen khalili
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 7,119 بار در 1,945 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 49 تاپیک
    آقا مهدی شما که جوونی
    ما پیرمردا هم ندیدیم چهار تا دربی رو پشت هم برده باشن
    کاپیتان هادی (روحش شاد) بعد سه دربی ،روند برد های دربی با دو گلی که به اس تق لال زد، قطع کرد
    ویرایش توسط RASOOL 9 : 13th April 2016 در ساعت 19:44

نام واقعی
    رسول
    استاتوس
    روزی تو خواهی آمد از کوچه های باران ...
    بازیکن محبوب
    mohsen khalili
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 7,119 بار در 1,945 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 49 تاپیک

کمال کامیابی نیا:گل را محسن بنگر می زند و می بریم

کمال کامیابی نیا یکی از بهترین بازیکنان پرسپولیس در فصل جاری که گل برتری این تیم مقابل ملوان را هم زد، به دلیل دریافت کارت زرد از دیدار دربی محروم شد. او می گوید البته مجبور بود این کار را کند. کمال در این باره توضیح می دهد: «چند بازي قبل از دربي رفت هم من دقيقاً همين شرايط فعلي را داشتم. يعني بعد از يك محروميت، يك اخطاره و لب تيغ بودم اما تا دربي كارت نگرفتم. بازي كردم و خدا را شكر مفيد هم بودم. اين بار انگار قسمت نبود، شرايط بازي با ملوان به گونهاي بود كه من بايد خودم را فداي دربي ميكردم!» کمال برد پرسپولیس را پیش بینی می کند: «پيشبيني نتيجه كه واقعاً خيلي سخت است اما با تمركز بالاي تيم ما و انگيزه بچهها و كادرفني من عقيده دارم ما ميبريم. البته با يك گل. گل را هم محسن بنگر می زند.» او در پاسخ به این سوال که چرا حالا محسن بنگر؟ جواب می دهد: «به هر حال هيچكس فكر نميكرد من به ملوان گل بزنم اما ديديد كه گلم را زدم. من هم الان به دلم افتاده كه آقا محسن گل پيروزي ما را ميزند!» کمال در پایان می گوید از بین استقلالی ها برای امید ابراهیمی کری خوانده و به او گفته است که صد در صد دربی را می برند.