خوشحالم چون فوتبال حالم را خوب میکند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: خوشحالم چون فوتبال حالم را خوب میکند

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

خوشحالم چون فوتبال حالم را خوب میکند

تاتنهام 2- 0 از چلسی جلو بود که رفتم و خوابیدم با این تصور که قهرمانی موکول شده به هفته بعد، اما ساعت 5 صبح بیدار شدم و با نگاهی به موبایل فهمیدم لستر قهرمان شد، همه چیز این قهرمانی عجیب و غریب بود و این پایان هم انگار به همه داستان می آمد. در این سی و چند سالی که فوتبال را جدی دنبال می کنم قهرمانی خیبر خرم آباد و شاهین اهواز در جام حذفی خودمان و قهرمانی دانمارک و یونان در یورو و پورتو در جام قهرمانان باشگاه های اروپا و سومی ترکیه و چهارمی کره جنوبی در جام جهانی را دیده ام، اما اولین بار بود که شاهد بودم در یک لیگ معتبر، در مسابقاتی به طول نه ماه، یک کوچک که اصلا در محاسبات جایی نداشت، قهرمان می شود.

خوشحالم چون فوتبال حالم را خوب می کند، حالا بجای نسخه های احمقانه اکشن های آمریکایی « یک ماموریت غیر ممکن ممکن شده » دیده ام و حالا با خودم فکر می کنم خب معجزه هم احتمالا چیزی است شبیه همین

خوشحالم برای همه این عجیب و غریب های دوست داشتنی که به همه کوچک ها امید می دهند که کوچک بودن مهم نیست، خواستن مهم است.

آنها عجیب و غریب هستند چون اگر اول فصل 1000 تومان روی قهرمانی لستر شرط بسته بودید حالا صاحب 5 میلیون تومان بودید و اگر یک میلیون تومان شرط می بستید حالا صاحب 5 میلیارد تومان بودید، اما موضوع این قدر غریب بوده که حالا اخبار غیر رسمی می گوید از بیش از چند صد هزار مورد شرط بندی انجام شده روی قهرمانی این فصل لیگ برتر حتی یک نفر هم روی قهرمانی لستر شرط نبسته بود.

آنها عجیب و غریب هستند چون سال قبل تمام تلاششان را کردند تا به دسته پایین تر سقوط نکنند و امسال بدون اینکه حتی یک بازیکن مطرح به انها اضافه شود قهرمان شدند.

آنها عجیب و غریب هستند چون در شب آخر در خانه جیمی واردی ستاره شان جمع شدند تا همراه هم بازی چلسی و تاتنهام را ببینند و خبرنگاری که آنها را دیده می گوید :« انها شبیه ستاره های فوتبال نیستند، نه خانه شان نه لباس و نه حتی ماشین های شان و رفتارشان، انها یک سری بچه شرور هستند که خودشان هم باورشان نمی شود چه کاری کرده اند »

آنها عجیب و غریب هستند چون مربی 64 ساله شان بعد از بازی یکشنبه شب با منچستر با هواپیما رفته ایتالیا مادر 92 ساله اش را ببینید و بعد برگشته انگلستان تا بازی چلسی و تاتنهام را ببینید. بعد هم گفته حتی قهرمانی هم از مادرم مهمتر نیست.

دکتر امیرصدری

2. 4 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

*sir amirhossein* (3rd May 2016), ali_@sghar (4th May 2016), BL4CK_VIPER (3rd May 2016), V a H i D (3rd May 2016)

نام واقعی
    amirhossein
    استاتوس
    آنچه ما کردیم با خود هیچ نابینا نکرد در میان خانه گم کردیم، صاحب خانه را ...
    شغل و حرفه
    شهرداری شهریار مشغولم
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 21,306 بار در 6,697 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 50 تاپیک
    برای من هم جالب بود دیشب گفتم هفته بعد باید قهرمانی رو ببینیم و خوابیدم وقتی بیدار شدم اصلا حواسم به بازی دیشب نبود همین طوری چشم خورد به پست تو سایت یهو جا خوردم گفتم دیشب ک تاتنهام جلو بود چطور مساوی شد گفتم شاید اشتباه شده تو اون سایت رفتم دویا سه تا سایت دیگه هم گشتم متوجه شدم پست راسته

4. 2 کاربر مقابل از *sir amirhossein* عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (4th May 2016), BL4CK_VIPER (3rd May 2016)