رئال 1-0 سیتی: هالا مادرید!
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: رئال 1-0 سیتی: هالا مادرید!

نام واقعی
    ستاره
    استاتوس
    حکمت وزش بادرقص شاخه ها نیس.امتحان ریشه هاس
    شغل و حرفه
    دانشجو تربیت بدنی
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Spain
    تشکر شده 12 بار در 6 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

real رئال 1-0 سیتی: هالا مادرید!

دربی مادرید در فینال میلانl]
    رئال 1-0 سیتی: هالا مادرید01108348.jpg

رئال مادرید با پیروزی 1-0 مقابل منچسترسیتی، برای دومین بار در سه فصل اخیر به فینال رقابت های چمپیونزلیگ رسید.
    رئال 1-0 سیتی: هالا مادرید!

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان زین الدین زیدان در دیداری که کاملا برتر از حریف بودند، توانستند با گل به خودی فرناندو به پیروزی برسند و بار دیگر حریف اتلتیکو در دیدار نهایی شوند.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و در همان دقایق ابتدایی چند حمله نصفه و نیمه انجام دادند که ‏موقعیت ویژه ای روی دروازه ها ایجاد نکرد.‏
    هنوز بازی کاملا جا نیفتاده بود که مصدومیت ونسان کمپانی در دقیقه 10 باعث شد تا مانوئل پیگرینی ‏مجبور شود اولین تعویضش را انجام بدهد و مانگالا را راهی میدان کند. ‏

بعد از سپری شدن دقایق ابتدایی رئالی ها پیش کشیدند و در دقیقه 14، روی ارسال دیدنی کارواخال، ‏کریس رونالدو با یک ضربه سر قدرتمندانه، دروازه هارت را تهدید کرد اما ضربه او در چهارچوب ‏نبود و از بالای دروازه به بیرون رفت. ‏

حملات رئال ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 20، رئال روی یک موقعیت نصفه و نیمه به گل رسید. ‏گرت بیل که در سمت چپ محوطه جریمه سیتی صاحب توپ شده بود، قصد داشت با یک ارسال هم ‏تیمی هایش را در موقعیت گلزنی قرار دهد اما ضربه او با برخورد با فرناندو کمانه کرد و از بالای سر ‏هارت، وارد دروازه شد. ‏

01108346.jpg

01108345.jpg

01108349.jpg

بعد از این گل هم سیتی چندان نتوانست بازی را در دست بگیرد و باز هم این رئالی ها بودند که موقعیت های بهتری داشتند؛ به ‏طوری که می توانستند در دقیقه 36 به گل دوم برسند اما په په در زدن ضربه اول، روی ارسال دیدنی کروس، اشتباه کرد و ‏اگرچه ضربه بعدی اش تبدیل به گل شد اما داور آفساید او را اعلام کرد. ‏

01108351.jpg

در دقایق باقی مانده نیمه اول هم رئال تیم برتر میدان بود و در نهایت این نیمه با همان تک گل به پایان رسید. ‏
    نیمه دوم را هم رئال بهتر آغاز کرد و در دقیقه 50، رونالدو روی ارسال گرت بیل صاحب موقعیت شد اما ضربه او هارت به ‏راحتی مهار کرد. ‏
    حملات رئالی ها ادامه داشت و بعد از اینکه یکی دو موقعیت خوب دیگر را از دست دادند، در دقیقه 64، در آستانه زدن گل دوم ‏قرار گرفتند اما ضربه سر گرت بیل به تیر دروازه برخورد کرد.‏

در ادامه بازیکنان سیتی که چیزی برای از دست دادن نداشتند، از لاک دفاعی خارج شدند و با نزدیک شدن به دقایق پایانی، بیشتر ‏در محوطه جریمه رئال نزدیک شدند و یکی دو موقعیت خطرناک هم ایجاد کردند اما در نهایت توپ دیگری از خط دروازه ها ‏عبور نکرد و رئال با پیروزی 1-0، به فینال چمپیونزلیگ رسید. ‏
    ویرایش توسط کلاه قرمزی : 5th May 2016 در ساعت 03:59

2. 2 کاربر مقابل از کلاه قرمزی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

mansoor66 (5th May 2016), ZahrA-ReD (5th May 2016)

نام واقعی
    علی اصغر
    استاتوس
    .
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 11,027 بار در 3,443 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 31 تاپیک

تصاویری از شادی رئالیها بعد از صعود؛ مادرید غرق در جشن

آی اسپورت- با برد امشب رئال برابر سیتی، شاگردان زیدان موفق شدند به فینال لیگ قهرمانان صعود کنند تا هشتم خرداد فینالی داغ را در شهر میلان و برابر اتلتیکو مادرید برگزار کنند. تصاویر جشن شادی رئالیها بعد از صعود به فینال را تماشا می کنید.

4. 2 کاربر مقابل از ali_@sghar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نام واقعی
    علی اصغر
    استاتوس
    .
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 31 تاپیک

رونالدو: از نظر بدنی صد در صد نبودم/ زیدان را تحسین می کنم

آی اسپورت-
    چهره ناکام بازی امشب، کریستیانو رونالدو بود. رونالدو که در این فصل لیگ قهرمانان 16 گل زده، امشب بعد از دو هفته مصدومیت دوباره پا به چمن سبز گذاشت اما موفق نبود دروازه جو هارت را باز کند. رونالدو بعد از این بازی گفت: «این یک بازی کامل بود. تیم خوب کار کرد. می توانستیم با گل دوم بازی را تمام کنیم اما نشد. نتیجه نزدیک بود اما کافی بود. شاید تردیدهایی در مورد تشدید مصدومیتم وجود داشت. من سریع ریکاوری کردم اما همان طور که زیدان گفت کاملا آماده بودم. مسلما از نظر بدنی صد در صد نبودم چرا که چند وقتی بازی نکرده بودم اما در خدمت تیم بودم و بالاخره با تیم به هدف رسیدیم. می دانستیم باید گل بزنیم. در بازی رفت در منچستر هم لایق گلزنی بودیم. تیم بهتری بودیم و به فینال رسیدیم. بازی با اتلتیکو یک فینال است. شانس تیمی بیشتر نیست. خوشحالم چرا که یک تیم اسپانیایی به فینال رسیده و سطح لالیگا مشخص میشود. فینال مقابل اتلتیکو خاص است. زیدان عالی کار کرده است. به همدیگر کمک می کنیم. امیدوارم بماند. او را به عنوان مربی و شخصیت تحسین می کنم. متواضع است. گوش دادن را بلد است و نقش مهمی دارد.»

6. 2 کاربر مقابل از ali_@sghar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نام واقعی
    علی اصغر
    استاتوس
    .
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 31 تاپیک

پیگرینی: خطاهای مسلمی گرفته نشد، واقعا متاسفم

آی اسپورت- صحبتهای مانوئل پیگرینی بعد از حذف منچسترسیتی از لیگ قهرمانان اروپا را میخوانید:

**رئال مادرید بهتر از ما بازی کرد و به پیروزی رسید، بازی بسیار سنگینی بود و بازیکنان من عملا در 10 دقیقه پایانی بازی میدان را خالی کرده بودند. مادرید انگیزه زیادی در خانه خود داشت و ما قدر موقعیتهای خود را در بازی رفت ندانستیم.

**یوفا بازی فکری به حال داورانش کند، من نمی خواهم به سود تیم خودم حرف بزنم، موضوع این است که تیم داوری چندین و چند آفساید اشتباه را اعلام کرد و چندین و چند آفساید واضح را نادیده گرفت، خطاهای مسلمی که گرفته نشد و تمارض آشکاری که خطا تشخیص داده شد. واقعا متاسفم.

نام واقعی
    علی اصغر
    استاتوس
    .
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 31 تاپیک

زیدان: اکنون خوشحالی میکنم و دلهره فینال را پرورش نمیدهم

آی اسپورت- صحبتهای زین الدین زیدان بعد از برد رئال مادرید و صعود به فینال لیگ قهرمانان را میخوانید:

**اکنون یک فینال مادریدی داریم و باید این را در گام اول به فوتبال کشور اسپانیا و سپس به هواداران دو تیم رئال مادرید و اتلتیکومادرید تبریک بگویم.

** اتلتیکومادرید تیم بزرگی است و در فینال باید مراقب همه چیز باشیم، اکنون بسیار خوشحالم و دوست ندارم دلهره فینال را در سر پرورش بدهم.

**به هر حال یکی از دو تیم باید حذف می شد، من سیتی هم خوب بازی کرد اما در کل بازی در اختیار ما بود و ما شایسته صعود بودیم.

9. 2 کاربر مقابل از ali_@sghar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.