دو تیم رئال مادرید و والنسیا در چارچوب رقابت های لالیگا به دیدار هم رفتند و در پایان رئال 3-2 برنده شد. رونالدو (2گل) و بنزما برای رئال و رودریگو و گومز برای والنسیا گل زدند.


طرفداری - شاگردان زیدان در یک بازی حساس با حریفی که به این سادگی ها به هیچ تیمی باج نمی دهد، 3-2 برنده شدند.
رئال مادرید با این برد ارزشمند تنها رقیب بارسلونا در هفته پایانی برای کسب عنوان قهرمانی لالیگاست و امیدوار به لغزش یاران انریکه. آنها به یازدهمین برد پیاپی خود در لالیگا رسیدند و همچنان 1 امتیاز با بارسا فاصله دارند.

در بازی های همزمان اتلتیکو 2-1 به لوانته باخت و از کورس قهرمانی خارج شد. بارسا هم 5-0 اسپانیول را در هم کوبید.


ترکیب دو تیم

آمار بازی


نحوه به ثمر رسیدن گل ها

26 - رونالدو (رئال مادرید): مارسلو از سمت چپ نفوذ کرد و با پاسی دقیق رونالدو را صاحب توپ کرد. او هم از عبدنور گذشت و با ضربه ای مهارنشدنی گل اول بازی را به ثمر رساند.


42- بنزما (رئال مادرید): آلوز، دروازه بان والنسیا ضربه بنزما را دفع کرد اما این مهاجم فرانسوی دوباره صاحب توپ شد و در دومین تلاش توپ را وارد دروازه کرد. پرچم کمک داور بالا بود اما داور گل را پذیرفت.


55 - رودریگو (والنسیا): واران اشتباه کرد و توپ به رودریگو رسید و او هم با ضربه ای زیبا توپ را به تور رساند. تلاش مارسلو هم در دفع توپ بی فایده بود. میهمان به بازی برگشت.


59 - رونالدو (رئال مادرید): روی پاس هوشمندانه هامس، کریس رونالدو در موقعیتی فوق العاده برای گلزنی قرار گرفت و توپ را دور از دستان آلوز به تور رساند. رئال به سرعت جواب داد!


81 - گومز (والنسیا): گومز که تازه به میدان آمده بود توپ را از پارخو گرفت و با ضربه ای دیدنی توپ را به کنج دروازه رئال فرستاد. والنسیا دست بردار نیست!