در هفته ماقبل آخر لالیگا اتلتیکو مادرید در شهر والنسیا به مصاف لوانته رفت.
طرفداری- در غیبت دیگو سیمئونه در کنار زمین و بر روی نیمکت، پسرانش در زمین لوانته به مصاف این تیم رفتند. بازی ای که بسیار حساس بود. سیمئونه حتما از روی سکو ها پیگیر دیگر بازی های همزمان نیز بوده است. از طرف دیگر لوانته به دسته پایین تر سقوط کرده بود از قبل شاید حریف راحتی به نظر می رسید.گزارش بازی


بازی شروع نشده اتلتیکو مادرید توسط ال نینیو به گل می رسد. تورس روی پاس کوکه از سمت راست محوطه جریمه با یک شوت دروازه تیم نگون بخت لوانته را باز می کند.


تا دقیقه 17 بازی هر دو تیم دو موقعیت داشتند که زیاد خطری برای دروازه ها ایجاد نکرد. گفتنی است دقیقه 15 شوت فرناندو تورس با اختلاف کمی راهی اوت شد.

تا دقیقه 30 شوت ها 5 به 4 به نفع تیم لوانته بوده است اما هر دو تیم تنها 1 شوت درون قاب زده اند. هر دو تیم هم 2 خطا انجام داده اند تا الان شاهد بازی درگیرانه ای نبودیم.


دقیقه 30 مزاج تیم ها بارسلونا و رئال مادرید خوش شد. کاسادسوس با یک ضربه سر روی سانتر کوئرو دروازه اوبلاک را که سخت گل میخورد باز کرد و تساوی شاید به معنای از دست رفتن قهرمانی لیگا باشد.


بعد از گل هم همچنان اتلتیکو زیاد بر بازی مسلط نشد. 64 به 36 درصد مالکیت به نفع لوانته بود. در دقیقه 44 بازهم شوت تورس از دست رفت و در نهایت با 1 دقیقه وقت اضافه بازی به پایان رسید.


در ابتدای نیمه دوم ال چولو دو تعویض هجومی انجام داد و گزیرمان و کاراسکو را جای کورئا و فرناندز وارد زمین کرد. در دقیقه 52 ضربه سر سائول از بالای دروازه به اوت رفت. در ادامه اتلتیکو سوار بر بازی شد و تعداد شوت هایش را به 11 رساند اما تنها یکی از آن ها درون گل بوده است و گل شده است. اتلتیکو مادرید شروع به حملات شدید بر روی دروازه لوانته کرد. در دقیقه 86 یک صحنه مشکوک درون محوطه جریمه لوانته رخ داد که داور پنالتی نگرفت.
دقیقه 90 شگفتی بازی تکمیل شد و شوت پای چپ جوزپه روسی به درون دورازه اوبلاک رفت.


آمار اختصاصی طرفداری