برانکو: تیم ملی نتیجه نگرفت، حتماً ما مقصریم!/ تربیتم اجازه نمیدهد بیشتر از این درباره کیروش صحبت کنم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: برانکو: تیم ملی نتیجه نگرفت، حتماً ما مقصریم!/ تربیتم اجازه نمیدهد بیشتر از این درباره کیروش صحبت کنم

نام واقعی
    علی اصغر
    استاتوس
    .
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 11,027 بار در 3,443 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 31 تاپیک

برانکو: تیم ملی نتیجه نگرفت، حتماً ما مقصریم!/ تربیتم اجازه نمیدهد بیشتر از این درباره کیروش صحبت کنم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تیم ملی ایران مهمترین مسئله برای ماست.

به گزارش ورزش 11، روی تیم ملی حساس هستم وی افزود:

به طور خاص روی تیم ملی حساس هستم، چون چند سال سرمربی تیم ملی ایران بوده ام. وقتی از ایران رفتم اعلام کردم که بار دیگر در ایران و باشگاه هایش کار خواهم کرد. ما در حال حاضر در خدمت فوتبال ایران هستیم و تلاش میکنیم بازیکنان را برای تیم ملی آماده کنیم. بدون باشگاه باکیفیت نمیتوانیم تیم ملی باکیفیتی داشته باشیم. در پرسپولیس تلاش میکنیم که روز به روز نتایج خوب نه تنها در ایران بلکه در آسیا بگیریم.

ناکامیمان را گردن کسی نینداخته ام
    سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد:

اگر به خاطر داشته باشید، ناکامیمان را گردن کسی نینداخته ام. من نه مدیر باشگاه را مقصر دانسته ام و نه بازیکنان، فدراسیون و داوران را متهم کرده ام. ما همیشه دنبال اشتباهات خودمان بودیم.

برانکو خاطرنشان کرد:

من به ایران آمده ام که تجربیاتم را در خدمت فوتبال ایران بگذارم. یادتان باشد من و طاهری در مقعطی بیانیه ای دادیم که قراردادم را با اهداف کاملاً مشخص تمدید کردم تا بازیکنان را برای تیم ملی ایران رشد بدهم. هر کسی مشکلی دارد، دیگر ارتباطی به من ندارد.

بهترین داور و حَکَم هواداران پرسپولیس هستند
    وی ادامه داد:

بهترین داور و حَکَم هواداران پرسپولیس هستند که مهمتر از همهاند. آنها در آخرین بازی فصل گذشته پرسپولیس نشان دادند که چقدر تیمشان را دوست دارند و از بازیکنان و نتایج راضی هستند و از اینکه همیشه نتوانستیم قهرمانی را به آنها هدیه کنیم، غمگینم.

تربیتم اجازه نمیدهد بیشتر از این صحبت کنم
    سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:

امیدوارم همچنان در این فصل و فصل آینده روز به روز خبرهای خوش و نتایج خوب کسب کنیم تا هواداران خوشحال شوند. من از یک محیط و تربیت دیگری به ایران آمده ام و تربیتم اجازه نمیدهد بیشتر از این صحبت کنم.

تیم ملی نتیجه نگرفت، حتماً ما مقصریم!
    سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به اینکه کیروش عنوان کرده که اگر تیم ملی نتیجه نگیرد، برانکو و امیر قلعه نویی مقصر این نتایج خواهند بود، گفت:

حتماً ما مقصر خواهیم بود.

برانکو در خصوص جلسه امروزش با علی اکبر طاهری عنوان کرد:

در خصوص اردو، شرایط بازیکنان و تجهیزات تیم صحبت کردیم. سعی میکنیم روزبهروز کیفیت باشگاه و تیم را بالا ببریم. در ارتباط با مسئولان ورزشگاه شهید کاظمی هم صحبتهایی انجام شد. در مجموع هر روز همدیگر را ملاقات کرده و ساعتها صحبت میکنیم.

رضایی دیگر بازیکن استقلال است
    وی در رابطه با پیوستن کاوه رضایی به استقلال گفت:

رضایی دیگر در استقلال بازی میکند و صحبت دیگری نداریم.

ویرایش توسط ali_@sghar : 20th June 2016 در ساعت 18:31

2. کاربر مقابل از ali_@sghar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

محمد سرخ (20th June 2016)

نام واقعی
    محمد رضا
    استاتوس
    آنتی کیسه
    شغل و حرفه
    student
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 6,455 بار در 2,507 ارسال
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 61 تاپیک
    ببینید یه آدم دیگه چطور میتونه غرور یه ملت رو جریحه دار کنه؟ کی روش تو این فوتبال چیکار کرده؟ فوتبال ما از پایه مشکل داره و نه کی روش بلکه بزرگتر از این هم نمیتونن درستش کنن اما بی ادبی یه بحث دیگه است. پرخاشگری یه بحث دیگه است. الان ببینید نهادی هست که این آقا مشکلی باهاش نداشته باشه؟ مطمئنا اخراج میتونه درس خوبی براش باشه البته که کسی جرئت اینکار رو نداره

نام واقعی
    سیدحامد
    استاتوس
    *
    شغل و حرفه
    کارمند/الکترونیک
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 3,381 بار در 1,968 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 42 تاپیک
    اگه منم بودم ک یه قراردادی می بستم با nتا بند مختلف (از خوردن مشروبات الکلی بگیر تا الی آخر) و مبلغ قراردادم هم بالای 10تا صفر داشت به مردم و سرمربی یه کشور ک هیچ به بزرگتر از اونا هم توهین میکردم

نهایتش اخراج میشدم ک ضرر هم نمیکردم پولمو میگرفتم و میرفتم

با این سن و سالی هم ک داشتم ب درک ک خونه نشین میشدم

وقتی یه سری آدمای از همه چی بی خبر از ورزش در راس وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال قرار دارند نباید ب همچین مسائلی تعجب کرد

این وسط یه سری هوادار امثال خودم ضرر میکنن ک مجبورن بخاطر علاقه شون برن ورزشگاه و پول خرج کنن

وزیز وزرش پولشو میگیره ، رئیس فدراسیون پولشو میگیره ، سرمربی و بازیکنا و داورا هم پولشونو میگیرن و ب همه مون میخندن

هنوز ک هنوزه دلم برا خودم و خیلی های دیگه میسوزه که بازی آخر لیگ از 10 صبح رفتیم ورزشگاه و راه رفتن بازیکنا رو تماشا کردیم