پیش بازی تراکتورسازی - پرسپولیس؛ جنگ برای صدرنشینی!
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: پیش بازی تراکتورسازی - پرسپولیس؛ جنگ برای صدرنشینی!

نام واقعی
    علی اصغر
    استاتوس
    .
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 11,027 بار در 3,443 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 31 تاپیک

پیش بازی تراکتورسازی - پرسپولیس؛ جنگ برای صدرنشینی!

تراکتورسازی و پرسپولیس در هفته پنجم لیگ به مصاف هم می روند.

طرفداری- تیم های تراکتورسازی تبریز و پرسپولیس تهران در هفته پنجم لیگ شانزدهم به مصاف هم می روند.

تراکتورسازی - پرسپولیس
    شنبه، 20 شهریور 1395
    هفته پنجم لیگ برتر ایران، جام خلیج فارس
    ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی، ساعت 17:15
    تیم داوری: اشکان خورشیدی – سعید علی نژادیان – حسین ظهیری – پیام حیدری / ناظر: مسعود فلاح

پیش بازی
    سرخپوشان تبریزی در نقل او انتقالات لیگ شانزدهم حسابی دست به خرج شدند و بازیکنان نامداری را جذب کردند تا با مربیگری امیر قلعه نویی تیم خوبی را برای قهرمانی ببندند. تراکتوری ها در بازی فردا هیچ مصدوم و محرومی ندارند، قلعه نویی می تواند از تمام بازیکنانش مقابل پرسپولیس استفاده کند. تراکتور 2 هفته ابتدایی را بسیار بد آغاز کرد و مقابل تیم های استقلال خوزستان و نفت آباد به تساوی دست یافت اما در 2 بازی بعد توانست پیکان و ماشین سازی را شکست دهد و با 8 امتیاز پس از پرسپولیس در رده دوم جدول قرار گیرند. تراکتوری ها با 7 گل زده تا هفته چهارم در کنار استقلال خوزستان بهترین خط حمله لیگ را دارند. همچنین آن ها 3 گل خورده است که آمار متوسطی می باشد. سرخپوشان تبریز سال گذشته موفق نشدند پرسپولیس را شکست دهند اما پیش از آن توانسته بودند سرخپوشان تهرانی را 3 بار پیاپی شکست دهند. از زمانی که تراکتوری ها به لیگ بازگشته اند 14 بار به مصاف پرسپولیس رفته اند که 8 بار آن را پیروز بودند، 4 بار شکست خوردند و 2 بازی نیز با تساوی خاتمه یافت. تراکتور در بازی فردا محمد نوری را در اختیار دارد که چندین سال کاپیتان پرسپولیس بود و قصد داشت امسال به پرسپولیس بازگردد اما برانکو وی را نخواست، به همین دلیل فردا تقابل نوری مقابل برانکو جالب خواهد بود.

سرخپوشان تهرانی حدود 10 سال از ضعف مدیریت به شدت رنج می بردند و بارها مدیران آن ها از سوی مسئولین به دلایل نامعلوم تغییر یافتند اما اکنون دو فصل است که با مدیریت خوب طاهری و مربی کار کشته ای چون برانکو نتایج خوبی گرفته اند. پرسپولیسی ها سال گذشته در یکقدمی قهرمانی بودند که فقط به خاطر تفاضل گل آن را از دست دادند به همین دلیل تیم بسیار خوبی را برای لیگ شانزدهم بستند. شاگردان برانکو با 3 برد و 1 تساوی الان با 10 امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار دارند. آن ها فقط 4 گل زده دارند که آمار متوسطی است اما فقط 1 گل دریافت کرده و در 3 بازی کلین شیت داشته اند. تقابل بهترین خط دفاع(پرسپولیس) و بهترین خط حمله(تراکتورسازی) فردا جالب خواهد بود. برانکو مقابل تراکتور بهترین بازیکن خود تا هفته چهارم یعنی وحید امیری را در اختیار ندارد، این بازیکن در بازی ایران مقابل چین مصدوم شد. سیدجلال حسینی نیز مصدومیتی جزئی داشت اما ظاهرا مشکلی برای بازی فردا ندارد. پرسپولیس در دو فصل اخیر مقابل تبریزی ها آمار خوبی داشته است، آن ها در 5 بازی اخیر خود 4 بار تبریزی ها را شکست دادند و 1 بازی هم به تساوی رسید. همچنین در 3 بازی اخیر سرخپوشان در تبریز آن ها موفق شدند هر 3 بازی را با پیروزی پشت سر بگذارند. برانکو و قلعه نویی 2 بار به مصاف هم رفتند که برانکو توانست قلعه نویی را در دربی شکست دهد و بازی دوم نیز بین پرسپولیس و تراکتورسازی بود که به تساوی رسیدند.

ترکیب احتمالی دو تیم

تراکتورسازی: محمد رضا اخباری، هادی محمدی، خالد شفیعی، سعید آقایی، محمد ایران پوریان، مهدی کیانی، محمد نوری، جاسم کرار، محمد ابراهیمی، سروش رفیعی، لوسیانو ادینیو

پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، محمدامین آرام طبع، حسین ماهینی، کمال کامیابی نیا، فرشاد احمدزاده، امید عالیشاه، محسن مسلمان، علی علیپور، مهدی طارمی

2. کاربر مقابل از ali_@sghar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

BL4CK_VIPER (9th September 2016)

نام واقعی
    علی اصغر
    استاتوس
    .
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 31 تاپیک

برانکو: حیف که فردا در یک ورزشگاه کوچک بازی میکنیم؛ ما مصدوم داریم، اما پرسپولیس قائم به فرد نیست

سرمربی کروات پرسپولیس نظرات خود در خصوص دیدار با تراکتورسازی را در جمع خبرنگاران بیان کرد.

طرفداری - برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از بازی با تراکتورسازی تبریز اظهار داشت:
    قبل از هرچیزی به همه دوستان سلام گرم میگویم. اولین دربی بزرگ فردا در تبریز در انتظارمان است. جدول این موضوع را به ما گوشزد میکند که ما و تراکتورسازی بهترین تیمهای لیگ هستیم. نیازی نیست که در مورد قدرت و توانایی تراکتورسازی صحبت کنم.
    به نقل از خبرگزاری فارس، برانکو تاکید کرد:
    تراکتوریها امسال هم تیم خوبی بسته اند و قلعه نویی پرافتخارترین مربی لیگ است و تجربه زیادی دارد و سابقه قهرمانی در کشور و سرمربیگری تیم ملی ایران را داشته است.تبریک میگویم به او به خاطر خدماتی که به فوتبال ایران ارایه داده است.
    وی افزود:
    امسال هم در کنار نوری، بنگر و ادینهو و سایر بازیکنان که از قبل بودند مثل شفیعی و ایرانپوریان و همچنین با آینده ترین دروازهبان ایران را هم در اختیار دارند. همه اینها نشان میدهد که چه تجمع خوبی از بازیکنان با کیفیت در این تیم حضور دارند و بازی سختی در انتظارمان است. من و بازیکنانم از بازی فردا خوشحال هستیم و افتخاری است که در چنین بازی شرکت میکنیم.
    وی ادامه داد:
    مطمئنم تماشاگرانی که برای تماشا به ورزشگاه می آیند و بینندگان تلویزیونی از بازی لذت میبرند. در مورد کیفیت زمین دنبال بهانه جویی نیستم و به دنبال توجیه در مورد مصدومیت بازیکنانم نیستم. زیرا گولتس و وحید امیری هم در ترکیب تیم ما نیستند و بی صبرانه منتظر بازی فردا هستیم و دوست داریم بازی مردانهای فردا به نمایش بگذاریم و میدانید که چه رقابت حساسی بین تراکتورسازی و پرسپولیس است.
    برانکو در مورد مصدومیت امیری و گولتس گفت:
    من در مورد اینکه چه بازیکنی را دارم یا ندارم فکر نمیکنم بدون هر بازیکنی کار ما پیش خواهد رفت. قائم به فرد نیستم. میدانستیم که وقتی تیم را میبندیم محرومیت و مصدومیت خواهیم داشت. طبیعی است که این مسایل تغییری در اهداف ما نخواهد داشت و اینکه میل به پیروزی داریم.
    سرمربی پرسپولیس در مورد برگزاری مسابقه در ورزشگاه کوچک اختصاصی تراکتورسازی گفت:
    هواداران زیادی در بازی نخواهند بود.اگر بازی در ورزشگاه بزرگ شهر بود قطعا ورزشگاه پر میشد. در بدو ورود با استقبال گرمی روبه رو شدیم و کانون هواداران با دسته گل به استقبال ما آمدند. ما مقابل یک تیم ورزشی بازی داریم و با شروع بازی دوستیها کنار میرود اما قبل و بعد از بازی دوستان صمیمی خواهیم بود و این زیباترین بخش ورزش است و به همین خاطر گفتم که برای بازی فردا خوشحال هستیم . هر تیمی که توانایی بیشتری داشته باشد برنده میشود اما دوستی بین ما و بازیکنان تراکتورسازی همچنان باقی است. دوستی و همکاری من و قلعه نویی هم همین طور. افتخار میکنم به چنین ارتباطی من کمتر یا بیشتر حدود 15 سال است که با قلعهنویی همکاری دارم و افتخار میکنم با دوستی با تمام مربیان ایرانی.
    وی افزود:
    زمین مسابقه هم همان شرایط بازی برای تراکتورسازی برای ما هم هست و فقط ناراحتیم که تعداد تماشاگران کم است. هم هواداران خودمان و هم هواداران تراکتورسازی با دسته گل به فرودگاه به استقبال مان آمدند.
    برانکو در مورد تعطیلات لیگ گفت:
    بازیکنان مهم ترین مهره کار هستند و کار اصلی را آنها در زمین انجام خواهند داد.در بازی های پرسپولیس 60-70 هزار تماشاگر می آید و ما مربیان تلاش میکنیم که ظرفیت بازیکنان را به حدکثر میرسانیم تا هم از نظر بازیکن و انسانی بهتر شوند. در نهایت ورزشکاران خوبی برای ورزش ایران بسازیم.
    وی در مورد شناختش از تراکتورسازی گفت:
    حتی ترکیب تراکتورسازی را هم میدانم میخواهید این را هم بگویم.نمی خواهید ترکیب تیم پرسپولیس را بپرسید؟
    برانکو در مورد سختی تیم ها در تعطیلات لیگ ، گفت:
    در این مورد بهتر است حرف نزنیم طبیعی است برای بازیکنان سخت است و به راحتی نمیتوانند فرم بدنی شان را حفظ کنند اما همه ما توجه و علاقه به نتایج تیم ملی داریم و همچنین راه یابی به جام جهانی.
    سرمربی پرسپولیس در مورد وضعیت رامین رضائیان گفت:
    رامین رضائیان بازیکن پرسپولیس است و پارسال با باشگاه اختلاف داشت و به نتیجه رسید و احتمال دارد که فردا هم بازی کند و افتخار میکنیم چندین بازیکن در تیم ملی داریم و همه باهم برای موفقیت های تیم ملی شادی میکنیم . اما به طور علنی در افکار عمومی در موردبازیکنان صحبت نمیکنم و خوشحالم که به تیم ملی کمک میکنیم.
    برانکو در مورد وضعیت پرسپولیس گفت:
    پرسپولیس 40 میلیون هوادار دارد و همیشه نسبت به هواداران پرشور خودش احساس وظیفه میکند که هجومی و زیبا بازی کند و همیشه هم دنبال نتیجه گیری است. بدون توجه به اینکه کجا بازی میکنیم. هواداران ما هم میدانند که این مساله کار ساده ای نیست و به همین خاطر وقتی هم نتیجه نمی گیریم کنارمان هستند. بازیکنان هم تمام تلاش و امکانات خودشان را به کار میگیرند تا نتیجه بگیرند و به همین دلیل هم کسی گلایه نمیکند از ما فصل گذشته ما بعد از چند هفته فقط یک امتیاز داشتیم اما هواداران در کنارمان ماندند و نتیجه گرفتیم.در اهداف و خواست ما هیچ تغییری نخواهد داشت. فردا میخواهیم از بازی قشنگ لذت ببریم. از بازی دو تیم خیلی خوب.

4. کاربر مقابل از ali_@sghar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

BL4CK_VIPER (9th September 2016)

نام واقعی
    علی اصغر
    استاتوس
    .
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 31 تاپیک

قلعهنویی: فوتبال ایران به لحاظ اخلاقی مدیون برانکو است؛ تعطیلات لیگ منسوخ شده است

سرمربی تیم فوتبال تراکورسازی تبریز، گفت: فوتبال ایران به لحاظ اخلاقی مدیون برانکو است.

طرفداری - امیر قلعهنویی در نشست خبری قبل از بازی مقابل پرسپولیس در هفته پنجم لیگ برتر فوتبال ایران، گفت:
    سه مطلب را بیان کنم. شهادت امام باقر را تسلیت میگویم. به دوست خوبم برانکو ایوانکوویچ خوشامد میگویم. ملت ایران اخلاقی مدیون برانکو هستند. موضوع فنی که جای خودش را دارداما مهمتر این است که او اخلاقی کمک زیادی به فوتبال ایران کرده است. قبل از جام جهانی در نشستی سه روزه او تجاربش را در اختیار من گذاشت. نتیجه فراموش میشود اما عمر مسائل اخلاقی زیاد است. نتیجه فراموش میشود.
    به نقل از خبرگزاری تسنیم، وی افزود:
    میخواهم در مورد مسعود شجاعی صحبت کنم. در حق او کم لطفی شده است. بازی تیم ملی را دیدم در ۳-۴ موقعیتی که در بازی با چین ایجاد شد شجاعی تاثیر مستقیم داشت.
    سرمربی تراکتورسازی در ادامه یادآور شد:
    بازی تراکتورسازی و پرسپولیس از حساسیت بالایی برخوردار است. بیرون از آذربایجان هم تراکتورسازی را دوست دارند. پرسپولیس هم تیم بسیار بزرگ و مردمی است. امیدوارم بازی فردا دیدار زیبایی شود. پرسپولیس نقاط قوت زیادی دارد و مهمترین نکته مثبت این تیم پرس کردن خوب است. در چند روز اخیر که در فاز کار تاکتیکی بودیم روی نقاط قوت و ضعف پرسپولیس کار کردیم. تراکتورسازی بزرگ هستیم و مهرههای بزرگی داریم تنها ایرادی که به این بازی میگیریم فاصله بازی تا هفته چهارم است. تعطیلات منسوخ شده و هیچجای دنیا این کار را نمیکنند.
    قلعه نویی در مواجه شدن با سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر محل برگزاری این دیدار گفت:
    ترجیح میدهم در مورد این اتفاق صحبتی نداشته باشم. آماده نبودن استادیوم یادگار امام (ره) حدود 80 میلیون تومان به تیم ما ضرر زد و اگر در این استادیوم مقابل حریفان قرار میگرفتیم هواداران بیشتری هم میتوانستند از بازی ما دیدن کنند.
    سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی در مورد هواداران تیمش گفت:
    ما دوست داشتیم در یادگار امام مقابل پرسپولیس قرار میگرفتیم اما پرشورها با اخلاقترین هواداران جهان هستند و مطمئناً در دیدار فردا مشکلی برای تیم حریف به وجود نمیآورند. امیدوارم آنان فردا به قدری به استادیوم بیایند که ما شرمنده آنان نشویم.
    قلعه نویی تصریح کرد:
    فوتبال برد و باخت دارد. ما تلاش خودمان را میکنیم اما نتیجه را به خدا میسپاریم. ما در حال حاضر امکاناتی را که سایر کشورها در اختیار هواداران قرار میدهند را در اختیار هوادارانمان نمیگذاریم اما همیشه با توجه به سایر کشورها استقبال به مراتب بهتری از بازیهای لیگ برتر و ملی ما دارند.
    وی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر داستان ائتلاف او و برانکو ایوانکویچ علیه کارلوس کیروش سرمربی تیم ملی گفت:
    هم من و هم برانکو ایران را دوست داریم. زمانی که من در تیم ملی حضور داشتم بهترین نتایج ممکن را گرفتم اما در آن زمان هم مشکلات زیادی داشتم اما من بدون قرارداد برای تیم ملی کشورم سرمربیگری کردم که هیچ آدم عاقلی این کار را انجام نمیدهد.
    سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تأکید کرد:
    همه ما تا جایی که میتوانستیم به تیم ملی کمک و از آن حمایت کردیم حتی برانکو در دیدار مقابل قطر برای حمایت از تیم ملی به استادیوم آزادی رفت اما اطرافیان کیروش اخبار را به درستی به او نمیرسانند. به کیروش توصیه میکنم که از مترجم خود استفاده بهتری کند و خبرهای غلطی که به دستش میرسد را باور نکند. همه ما دوست داریم که تیم ملی به جامجهانی برود و باید اجازه بدهیم که کیروش در آرامش به کار خود برسد. برانکو هم ایران را دوست دارد و در ایران از محبوبیت زیادی برخوردار است.

6. کاربر مقابل از ali_@sghar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

BL4CK_VIPER (10th September 2016)