حمله تند علی کریمی به مهدی تاج
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: حمله تند علی کریمی به مهدی تاج

قهرمان Tetris, قهرمان Asteroids, قهرمان مسابقه بالگرد, قهرمان Bob the Robber, قهرمان Diner Dash Hometown Hero, قهرمان CakeMania, قهرمان Dynomite, قهرمان Mystery Case Files Huntsville, قهرمان Pepsi Jet Ski, قهرمان Pepsi Max Pinball, قهرمان Big Money
    نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 12,826 بار در 3,909 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

هنوز میتوانید دادکان و صفایی شوید؛

اسطوره فوتبال ایران به تعطیلیهای پیاپی لیگ برتر اعتراض شدیدی کرد و این موضوع را به ضعف مدیریت مهدی تاج مرتبط دانست.

علی کریمی به صورت غیر منتظره با انتشار پیامی نسبت به وقفه چند ماهه لیگ برتر و برنامهریزی تیم ملی واکنش نشان داد و گفت:

«روى صحبتم با آقاى تاج هست که رییس جدید فدراسیون هستن ایشون!!! آقاى تاج من فکر میکنم که لیگى پویا و منظم میتونه ضامن موفقیت و تیم ملى قوى باشد، این همه تعطیلى براى تیم ملى که اسکلت اصلیش رو بازیکنان لژیونر که فقط 3-2 روز قبل از بازى به تیم ملحق شن، براى چیه!؟؟ همه کشورهاى دنیا درگیر این بازیها هستن ، آیا اونها هم این چنین برنامه ریزى میکنن!؟؟ بله واسه همه ما ایرانیها صعود به جام جهانى لذت بخش است، ولى فکر میکنم با یه برنامهریزى بهتر و اصولى که در تمام دنیا مرسوم هست میتونیم به این مهم دست پیدا کنیم با این تفاوت که به باشگاههاى کشور که این همه هزینه میکنن هم لطمه نمیخوره، آقاى تاج شما اومدید که مشکلات گذشته رو برطرف کنید ولى چیزى که درست نشده هیچ اوضاع نسبت به گذشته وخیمتر شده، کاش یه مقدار جذبه داشته باشین و در مقابل مصاحبههاى کسى که پشتش قایم شدین واکنشى هر چند اندک نشان میدادید تا ما میفهمدیم که واقعاً اومدی که تغییرات اساسى در فدراسیون را رقم بزنید!! صعود به جام جهانى مهمه خیلى مهمه ولى من فکر نمیکنم به قیمت از بین رفتن باشگاهها و بازیکنان لیگ، آقاى تاج شما رییس فدراسیونى هستین که وظیفه اصلیش اول مدیریت لیگهاى فوتبال خصوصاً تیمهاى پایه که آینده سازان فوتبال هستن، میباشد. یه نصیحت دوستانه میکنم آقاى تاج تا دیر نشده روش کارتون رو عوض کنید، چشم گوی بعضیها نباشید، بزارین وقتى از این فوتبال رفتین اسمتون به نیکى یاد شود همانند صفاییها، دادکانها، !! هنوز دیر نشده نه دیر نشده»

2. 3 کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

BL4CK_VIPER (22nd September 2016), CRIS 7 (22nd September 2016), عشق (20th September 2016)

نام واقعی
    عباس زارعی
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    بازیکن محبوب
    Emon Zayed
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Argentina
    تشکر شده 1,403 بار در 705 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    بعد هم با رسانه هاشون تیمی مثل پرسپولیس را که دچار افت میشه میکوبند و ادعا میکنند که چرا باید اینطوری بازی کنه. چرا افت کردند. ولی اونور قضیه را نگاه نمیکنند که با 6 ملی پوش در مدت کم چه طور باید هم تراکتور را برد هم استقلال و هم سپاهان. والا خیلی هم خوب کار کردند تا حالا با این همه مشکلات.
    لالالای لای لالای لالای لالای لالای لای لالای لالای لالالای لای لالای لالای لالالای لای لالای لالای

4. 2 کاربر مقابل از عشق عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

BL4CK_VIPER (22nd September 2016), CRIS 7 (22nd September 2016)