من علی کریمی هستم، وجود دارم!
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: من علی کریمی هستم، وجود دارم!

قهرمان Tetris, قهرمان Asteroids, قهرمان مسابقه بالگرد, قهرمان Bob the Robber, قهرمان Diner Dash Hometown Hero, قهرمان CakeMania, قهرمان Dynomite, قهرمان Mystery Case Files Huntsville, قهرمان Pepsi Max Pinball
    نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 12,833 بار در 3,911 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

اعلام آمادگی برای گفتوگوی رو در رو؛

جادوگر فوتبال ایران حاضر است به ابهاماتی که در دوران حضورش در تیم ملی بوده طی گفتوگویی رو در رو پاسخ دهد.

دو شب قبل علی کریمی در پیامی به تعطیلیهای پیاپی لیگ برتر واکنش نشان داد اما برخی هواداران او به مطلب منتشر شده معترض شدند و اعلام کردند چرا در دوران دستیاری خود در تیم ملی و زمانی که کنار کارلوس کیروش بوده این مسائل را مطرح نمیکرده است؛ حالا کریمی در پیامی مجددا پیرامون این مسائل توضیح داد و نوشت:

«یه چیزى رو براى به یه کسایى به اصطلاح نکتهبین باید روشن کنم، بعضیها اومدن و از زمانى که من در تیم ملى دستیار بودم انتقاد میکنن که چرا اون زمان دفاع میکردم، من حدود ٤ ماه در کنار تیم ملى بودم، و براى مرحله نهایى جام ملتها آماده میشدیم، حالا در پست من که در بالا هست میبینید اردوها و تعطیلى زمان من و تعطیلىهاى الان موجود هست، قضاوت با شما!! به نظر شما تعطیلىهاى کدوم دوره بیشتره!؟؟؟من ٤ اردو در کنار تیم ملى بودم که ٢ اردو در تهران و ٢ اردو در خارج از ایران بودیم، حالا اون آقایونى که آن زمان انتقاد میکردن الان کجا هستن، بیان و این مقایسه رو ببینن و بعد کلاشون رو قاضى کنن!! فقط در جواب دوستانى این پست رو گذاشتم که طبیعتاً خودشون رو عقل کل و خیلى مطلع میدونن، در ضمن نیازى به یادآورى براى من نیست مصاحبههاى خودم، چون من اگه حرفى زده باشم یه کم وجودش رو دارم که زیرش نزنم حتى اگه به ضرر من باشه!! على کریمى کسى نبوده و نیستش، الان هم همون علیه. در ضمن این پستها رو به زودى پاک میکنم، چون نمیخوام مقصرم کنن به خیلى چیزا، کما اینکه توى سالهاى گذشته کردن، ولى قبلاً گفتم باز میگم که اگه کس خاصى براش ابهاماتى وجود داره، میتونم رو در رو یه گفتگو دوستانه داشته باشیم، تا ایشون و بعضى از طرفداراشون از بعضى ابهامات در بیان»

2. 3 کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

BL4CK_VIPER (22nd September 2016), oscar (21st September 2016), عشق (21st September 2016)

نام واقعی
    عباس زارعی
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    بازیکن محبوب
    Emon Zayed
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Argentina
    تشکر شده 1,430 بار در 716 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    واقیعت اینه که مربیان خارجی هم که میان ایران یک مقدار راحت طلب میشوند حالا که میبینند صعود برای ما مهم است یک مقدار سوء استفاده میکنند و هر شرط غیر معقولی را برای ما قرار میدهند اگر مقاومت برانکو نبود الان طرفداران پرسپولیس هم مشغول دادن شعار معروف رها کن بودند. اگر ما با سوتی دروازه بان قطر بازی را بردیم اما ازبکستان در قطر و با اقتدار بردشون. فکر نکنم اونا هم چنین اردوهایی را مثل ما برگزار کرده بودند.

4. کاربر مقابل از عشق عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

BL4CK_VIPER (22nd September 2016)