ایران 4(3) - برزیل 4(2)؛ بینظیر، بینظیر
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: ایران 4(3) - برزیل 4(2)؛ بینظیر، بینظیر

قهرمان Tetris, قهرمان Asteroids, قهرمان مسابقه بالگرد, قهرمان Bob the Robber, قهرمان Diner Dash Hometown Hero, قهرمان CakeMania, قهرمان Dynomite, قهرمان Mystery Case Files Huntsville, قهرمان Pepsi Jet Ski, قهرمان Pepsi Max Pinball, قهرمان Big Money
    نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 12,822 بار در 3,907 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

کنار زدن دراماتیک قهرمان جهان

ملی پوشان فوتسال ایران بهترین نمایش خود را برابر قویترین و پُر ستارهترین تیم جهان ارائه کردند و با پیروزی در ضربات پنالتی شگفتی آفریدند.

سوم شدن تیم ملی فوتسال در گروه F جام جهانی 2016 کلمبیا موجب شد آنها در مرحله یک هشتم نهایی حریف برزیل قهرمان پنج دوره جام جهانی که در مرحله گروهی 29 گل به اوکراین، استرالیا و موزامبیک زده بود، شود و سختترین مسابقه ممکن برای شاگردان ناظمالشریعه در انتظار باشد ولی آنها کار غیر ممکن را ممکن کردند و مقابل این تیم پُر افتخار که ستارههای مطرحی در اختیار دارد توانستند سه مرتبه بازیای که باخته بودند را مساوی کنند و با نمایش هوشمندانه و بدون اشتباه، بازی را در وقتهای معمول و اضافی با نتیجه 4 بر 4 خاتمه دهند.

ملی پوشان فوتسال ایران برخلاف سه بازی گروهی که مقابل اسپانیا، مراکش و جمهوری آذربایجان پُر اشتباه بودند، برابر برزیل به جز دو صحنه که منجر به گل حریف هم شد اشتباه تاثیرگذاری انجام ندادند و این مهم را تا ضربات پنالتی ادامه دادند و با تمرکز بالای خود هر 3 پنالتی را گل کردند تا در مقابل یک پنالتی به تیرک خورده آری سانتوس نسبت به قهرمان جهان برتری پیدا کنند و با حذف این تیم به مرحله یک چهارم نهایی راه یابند.

مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی فوتسال
    سالن محل بازی: بیسنتناریو بوکارامانگا / ساعت آغاز: 2 بامداد به وقت ایران
    داور: آندرج سرنی(چک)، کمیل چتین(ترکیه)، یوری گارسیا سانچز(کلمبیا) و ساسا تومیچ(کرواسی)

بازیکنان ایران

سپهر محمدی(GK)، علیرضا صمیمی(GK)، احمد اسماعیلپور، محمد کشاورز، حمید احمدی، محمدرضا سنگسفیدی، علیاصغر حسنزاده، افشین کاظمی، محمد طاهری، مهران عالیقدر، حسین طیبی، فرهاد توکلی و مهدی جاوید
    سرمربی: محمد ناظم الشریعه

بازیکنان برزیل

تیاگو مندز روشا(گویتا) (GK)، تیاگو د ملو مارینهو(GK)، جیانکارلو راموس رادولفو(جیان) (GK)، آری سانتوس، دیگو هنریکو زوفو، جکسون ون ریل دانکانال، رافائل فرانسا بزرا(رافائل رتو)، لوییس فرناندو کوئلیو سایدل(شوشا)، جفرسون لوئیس کوریا کارپس(جه)، فرناندو ناسیمنتو کوزمه(فرناندینیو)، دیونه الکس ورونزه(باتریا)، الساندرو روزا ویرا(فالکائو)، دیگو هنریک د آبرو آسیس(دیگویینهو) و رودریگو هاردی آرائوژو
    سرمربی: سرجیو لوئیز

ترکیب اولیه ایران

علیرضا صمیمی، محمد کشاورز، علیاصغر حسنزاده، مهدی جاوید و احمد اسماعیلپور

ترکیب اولیه برزیل

تیاگو د ملو مارینهو، آری سانتوس، دیگو هنریکو زوفو، رافائل رتو و فرناندینهو

اخطار

رودریگو(7) - رافائل رتو (24) از برزیل

حسین طیبی(23) - فرهاد توکلی(36) از ایران

شرح گلها

ایران 0 - برزیل 1 (دقیقه 9: فالکائو): پاس لاب شوشا از کرنر را فالکائو کاپیتان برزیل با شوت روی پای چپ تبدیل به گل اول مسابقه کرد.

ایران 0 - برزیل 2 (دقیقه 13: فالکائو): فالکائو با عبور از روی توپ به تیرک اول ایران و مقابل دروازه خالی صمیمی رفت که رودریگو توپ را در اختیار او قرار داد و کاپیتان برزیل دومین گل خود و تیمش را به راحتی با حرکتی تکنیکی به ثمر رساند.ایران 1 - برزیل 2 (دقیقه 14: حسین طیبی): توپگیری عالی سنگسفیدی در میانه زمین فرصت را در اختیار طیبی قرار داد که او با پا عوض کردن مقابل دروازهبان برزیل و زدن شوت فنی پای چپ گل اول ایران را زد.ایران 1 - برزیل 3 (دقیقه 29: دیگویینهو): اشتباه توکلی در مقابل دروازه ایران بهترین فرصت را در اختیار دیگویینهو قرار داد تا این بازیکن با ضربه چیپ سومین گل را برای برزیل به ارمغان بیاورد.ایران 2 - برزیل 3 (دقیقه 31: افشین کاظمی): کار خوب طیبی و پاس او را کاظمی با شوت سر ضرب به تور دروازه برزیل چسباند تا دوباره اختلاف به حداقل برسد.

ایران 3 - برزیل 3 (دقیقه 37: علیاصغر حسنزاده): سیستم پاور پلی(بازی با 5 نفر بدون دروازه بان) ایران کمتر از یک دقیقه نتیجه داد و پس از کار تیمی عالی و تعویض توپ به جناحهای راست و چپ، اسماعیلپور توپ را به محوطه جریمه فرستاد تا حسنزاده با شوت پای چپ تماشایی طاق دروازه برزیل را فرو بریزد.

ایران 3 - برزیل 4 (دقیقه 48: فالکائو): اشتباه حمید احمدی بهترین موقعیت را در اختیار فالکائوی فرصتطلب قرار داد تا او چهارمین گل برزیل را بزند و هتتریک کند.

ایران 4 – برزیل 4 (دقیقه 48: محمد کشاورز): ناظمالشریعه پس از گل چهارم برزیل از سیستم پاورپلی استفاده کرد که کار او سریع جواب داد و کشاورز که یار پنجم ایران بود موفق شد با ضربه چیپ چشمنواز دوباره بازی را به تساوی بکشاند.

ضربات پنالتی

ایران 0 - برزیل 1 : شوت رودریگو به سمت راست دروازه و خلاف جهت صمیمی تبدیل به گل شد.
    ایران 1 - برزیل 1 : ضربه عالی حسنزاده به طاق دروازه برزیل تبدیل به گل شد.
    ایران 1 - برزیل 1 : پنالتی آری سانتوس به تیرک عمودی سمت راست دروازه ایران برخورد و هدر رفت.
    ایران 2 - برزیل 1 : شوت سنگسفیدی به وسط دروازه برزیل گل دوم ایران در پنالتی را به همراه داشت.
    ایران 2 - برزیل 2 : فالکائو برخلاف جهت صمیمی توپ را به سمت راست دروازه زد.
    ایران 3 - برزیل 2 : اسماعیلپور مهمترین پنالتی زندگی خود را به سمت راست دروازه زد تا کار بزرگ ایران تکمیل شود و برزیل از دور رقابتها کنار برود.

بهترین بازیکن

به غیر از دو صحنه که منجر به گلهای برزیل شد در طول 50 دقیقه بازی تمام بازیکنان ایران بینظیر کار کردند و مقابل بهترین بازیکنان جهان و ابر قدرت فوتسال دنیا سه بار به بازی برگشتند تا ایران به پیروزی بزرگی برسد؛ البته در جمع نفرات ایران باید اشاره کرد علیرضا صمیمی روز فوقالعادهای داشت و مهمترین عامل برد بود.

اتفاق ویژه

ایران تاکنون 23 بار مقابل برزیل بازی کرده بود که به غیر از دو مسابقه در تمام بازیها شکست داشت اما این بار در یک هشتم نهایی جام جهانی 2016 آنها این طلسم را در ضربات پنالتی شکستند تا با حذف این مدعی قهرمانی به جمع 8 تیم نهایی راه پیدا کنند.

در حاشیه

* تیم ملی فوتسال ایران پس از سه بازی در سالن ایوان شهر مدلین به شهر بوکارامانگا سفر کرده تا دیدار برابر برزیل را برگزار کند.
    * قدرت بهادری به دلیل مصدومیت نمیتواند تیم ایران را همراهی کند.
    * محمد طاهری با وجود مصدومیتی که دارد حاضر به بازی شده است.
    * نخستین موقعیت جدی ایران دقیقه 5 روی شوت پای چپ طیبی ایجاد شد.
    * برزیل نخستین تایم اوت را 8 دقیقه و 41 ثانیه مانده به پایان نیمه اول گرفت.
    * 40 ثانیه به پایان نیمه اول ایران پنجمین خطای فنی را مرتکب شد.
    * چهار دقیقه مانده به پایان مسابقه ایران با اضافه کردن کشاورز به عنوان دروازهبان- بازیکن از سیستم پاور پلی استفاده کرد تا نتیجه را به تساوی بکشاند.
    * طیبی یکی از بهترین بازیکنان ایران در این بازی پس از مصدومیتی که چند دقیقه به پایان نیمه دوم دچار آن شد دیگر نتوانست به بازی ادامه دهد.
    * تماشاگران حاضر در سالن از بازی ملی پوشان ایران به وجد آمدند و آنها را تشویق میکنند.
    * محمد کشاورز کاپیتان ایران با بازیکنان صحبت کرد و به آنها روحیه داد تا ضربات پنالتی را با تمرکز بالا بزنند.

2. 2 کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

BL4CK_VIPER (22nd September 2016), عشق (22nd September 2016)

قهرمان Tetris, قهرمان Asteroids, قهرمان مسابقه بالگرد, قهرمان Bob the Robber, قهرمان Diner Dash Hometown Hero, قهرمان CakeMania, قهرمان Dynomite, قهرمان Mystery Case Files Huntsville, قهرمان Pepsi Jet Ski, قهرمان Pepsi Max Pinball, قهرمان Big Money
    نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک
    ناظم الشریعه؛
    به بازیکنانم گفتم مثل بازی ایران و استرالیا تاریخ سازی کنید / این بهترین هدیه تولدم در تمام عمرم بود
    سرمربی تیم ملی فوتسال ایران گفت: «من در جلسه فنی به بازیکنان گفتم مثل بازی ایران و استرالیا حماسه بیافرینید و آنها هم با برد برزیل تاریخ سازی کردند.»

سید محمد ناظم الشریعه درباره پیروزی شیرین فوتسال ایران مقابل برزیل و راهیابی به یک چهارم نهایی جام جهانی اظهار داشت: «خدا را شکر میکنم. بازیکنانم امروز تاریخ سازی کردند. من در جلسه فنی به آنها گفتم مثل بازی ایران و استرالیا حماسه بیافرینید.»
    وی ادامه داد: «به بازیکنانم قبل از بازی گفتم مطمئنم امروز میتوانید تاریخ ساز فوتسال ایران باشید، بدعت خوبی برای تغییر نگرشها به فوتسال ایران بگذارید و برای آینده فوتسال راه جدیدی باز کنید.»

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران در ادامه با اشاره به اینکه این پیروزی در روز تولدش بدست آمد، افزود: «این بهترین هدیه تولدم در تمام عمرم بود. بازیکنانم زحمت زیادی کشیدند و واقعا از جان مایه گذاشتند. این برد را به مردم ایران و مخصوصا مربیان ایرانی تبریک میگویم، چون من نماینده مربیان ایران در تیم ملی هستم؛ چه آنهایی که حمایت کردند و چه آنهایی که انتقاد کردند. این پیروزی برای مربیانی است که این بازیکنان را پرورش دادند و ما فقط یک هماهنگ کننده هستیم.»

وی تصریح کرد: «ما روز به روز بهتر می شویم. من قبل از جام جهانی مدام می گفتم بازی تدارکاتی کم داریم، اما بازیهای مرحله گروهی برای ما حکم تدارکاتی پیدا کرد و روز به روز بهتر شدیم. با این حال الآن مصدوم زیاد داریم اما امیداورم به بازی با پاراگوئه برسند.»

ناظم الشریعه درباره دیدار بعدی ایران مقابل پاراگوئه در مرحله یک چهارم نهایی گفت: «من به این تیم ایمان دارم و مطمئن باشید در بازی بعدی هم مثل بازی امروز از جان و دل بازی خواهیم کرد. مقابل برزیل همه تلاش کردند. من میخواهم از همه رسانهها و دستیارانم در کادرفنی تشکر کنم. ما تازه اول راه هستیم و کارمان خیلی سخت است.»

وی تاکید کرد: «قبول دارم پاراگوئه تیم سرسختی است اما ما باید تمام تمرکزمان را برای این بازی بگذاریم. بازیکنان به خاطر بازی با برزیل انرژی زیادی از دست دادند اما نگران نیستیم چرا که ما در بازیهایمان از همه بازیکنان استفاده میکنیم و در تیم ملی تنها چهار نفر بازی نمیکنند بلکه همیشه از 8-9 نفر استفاده میکنیم؛ ضمن اینکه پاراگوئه می خواهد جلوی ما دفاع کند و باید حواسمان جمع باشد.»

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران افزود: «الآن در کلمبیا شب است و ما فقط تا صبح از برد برزیل خوشحالیم و از فردا به فکر بازی بعدی خواهیم بود.»

4. 2 کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

شمسایی: از خداحافظی فالکائو خوشحال نیستم!

وحید شمسایی در خصوص پیروزی تاریخی تیم ملی فوتسال کشورمان مقابل برزیل در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی گفت: وقتی قرار باشد غیرت ایرانی خودش را نشان بدهد این کار را میکند. زمانی که فالکائو با پشت پا به تیم ما گل زد به غرور همه ایرانیها برخورد و بچههای ما توانستند با غرور و غیرت بالا برزیل را شکست بدهند. وقتی رو به بازی پنجنفره آوردیم به بهترین شکل این کار را انجام دادیم و دو بار توانستیم دروازه برزیل بزرگ را با این تاکتیک باز کنیم. به نظر من خدا میخواست ایران برزیل را ببرد. شمسایی در مورد اینکه با خداحافظی فالکائو از تیم ملی این بازیکن نتوانست به رکورد 392 گل ملی او دست پیدا کند، گفت: خوشحالم که بعد از باخت مقابل ایران فالکائو از تیم ملی خداحافظی کرد. من از سال 2012 که از تیم ملی خداحافظی کردم دیگر نتواستم گل ملی بزنم ولی فالکائو 4 سال بیشتر از من بازی کرد تا به رکوردم برسد ولی خدا نخواست این اتفاق رخ بدهد. همه دنیا میگفتند برزیل ایران را شکست میدهد اما خدا خندید تا تیم ما برنده این بازی باشد. من از خداحافظی فالکائو خوشحال نیستم اما از این خوشحالم که رکورد یک ایرانی دست نخورده باقی ماند.
    ویرایش توسط V a H i D : 22nd September 2016 در ساعت 18:00

6. 2 کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک
    ایران با پاورپلی برزیل را حذف کرد

موفقیت تیم فوتسال در دیدار با برزیل همه نگاهها را به سود این تیم بازگرداند. اما چه شد که برزیل را بردیم؟

تیم فوتسال در این دوره جنسش جور است چراکه از هر نوع بازیکنی در اختیار دارد.بازیکنان قدرتی، چپ پا مثل محمد کشاورز، بازیکنان باتجربه باز هم مثل کشاورز و طاهری و بازیکنانی که علیرغم جوانی جام جهانی دیده هستند همچون افشین.

تیم ملی فوتسال ایران ساعت 2 بامداد امروز برابر تیم ملی قدرتمند برزیل قهرمان 5 دوره جام جهانی رفت که این بازی با ترکیب علیرضا صمیمی، محمد کشاورز، اصغر حسن زاده، مهدی جاوید و احمد اسماعیلی پور شروع کرد، ترکیبی متفاوت با سایر رقابت های ایران در مرحله گروهی که تلفیقی از تجربه و قدرت بود تا با شروع توفانی برزیل در بازی های خودش اول از همه بتواند خوب دفاع کند و بعد به کارهای ضدحمله رو بیاورد.

تیم ملی بعد از اینکه خیلی خوب برزیل را مهار کرد، علیرغم دریافت دوگل موفق شد توسط حسین طیبی دروازه برزیل را باز کند. با این روال تیم ملی با یک شکست خفیف نیمه اول را به رختکن رفت اما در ادامه کار بازی چرخید و سبک کار عوض شد و تیم ملی در نیمه دوم فوق العاده هجومی بازی کرد و علیرغم دریافت گل سوم موفق شد 2 گل دیگر هم به ثمر برساند .در وقت های تلف شده باز هم برزیل توسط فالکائو باتجربه 4 بر 3 از ایران پیش افتاد اما با توجه به پاورپلی ایران و قدرتی تیم ملی که در پاورپلی با حضور ستاره هایی مثل محمد کشاورزدارد، ناباورانه توسط همین بازیکن باتجربه بازی به تساوی ٤-٤ کشید و به ضربات پنالتی رفت.

در ضربات پنالتی برخورد کردن یک توپ از سوی بازیکنان برزیل به تیرک دروازه ایران قرعه را به سمت ما برگرداند تا تیم ملی ما در آخرین ضربه پنالتی خودش توسط احمد اسماعیل پور جاودانه شود؛ فقط حیف که ساعت برگزاری بازی بامداد بود و أفراد زیادی نمایش هیجان انگیزایران را ندیدند.

8. 2 کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک
    شکست برزیل پایان کار ما نیست

حسنزاده: از خداحافظی فالکائو ناراحتیم

گلزن تیم ملی کشورمان گفت: پیروزی برابر سلسائو را فراموش و به بازیهای بعد فکر میکنیم.

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، علیاصغر حسنزاده پس از پیروزی مقابل برزیل گفت: اولین بار است که برزیل را شکست میدهیم. همه تیمها با تمام قدرت به جام جهانی میآیند و ایران با نتیجهای که مقابل برزیل به دست آورد، شگفتیساز شد.
    وی درباره بازی با برزیل و چرا این تیم از شما شکست خورد، عنوان کرد: اوایل، بازی را خوب شروع نکردیم و رفته رفته بازی را در دست گرفتیم. با تلاشی که انجام دادیم، پیروز میدان شدیم. بچههای ایران فعل خواستن را برای پیروزی برابر تیم قهرمان جهان صرف کردند و به این مهم رسیدند.حسنزاده در پاسخ به این سؤال که اکنون از جو بازی بیرون آمده اید، احساس واقعیتان چیست، اظهار داشت: این برد بسیار مهم و تاریخساز بود. ما خوشحالی خود را در سالن انجام دادیم و معتقدم باید این پیروزی را از یاد ببریم و تمام تمرکز خود را روی بازی با پاراگوئه بگذاریم.عضو تیم ملی فوتسال درباره اینکه تیم ایران بازی را سه بر دو باخته بود و با روی آوردن به بازی پاور پلی، نتیجه را به تساوی کشاند، تصریح کرد: گل تساوی را من زدم. زمان کمی مانده بود و باید نتیجه تغییر میکرد. زمان کمی داشتیم و با حرکت تمرین شدهای که بارها زیر نظر کادر فنی انجام داده بودیم، به این تکنیک روی آورده و در نهایت گل تساوی را به ثمر رساندیم. زمانی که بازی به وقت اضافه کشیده شد، برزیل با استرس بیشتری نسبت به ما بازی میکرد و این امر باعث شد تا تمرکز خود را از دست بدهد.وی در پاسخ به اینکه در آن لحظه چطور هم تمرکزت را حفظ کردی و هم گل را به ثبت رساندی، عنوان کرد: مسئله مهمی است که هیجان را کنترل کنیم و منطقی بازی کنیم. من مهمترین گل را به ثبت رساندم و در اوج خوشحالی به بازیکنان گفتم که بازی هنوز تمام نشده و باید با تمام توان از این نتیجه دفاع کنیم.حسنزاده خاطرنشان کرد: این سومین جام جهانی است که تجربه حضور در این تورنمنت بزرگ را دارم و تمام تلاشم را به کار میگیرم تا به بازیکنان کمک کنم. با تجربهای که در اختیار دارم، به بازیکنان کمک میکنم تا بهترین نتیجه را کسب کنیم. همه بازیها در جام جهانی مهم است و باید تمرکز داشته باشیم تا سوت پایان بازی زده شود و موفقیت به دست آید.اولین پنالتی بازی ایران و برزیل توسط حسنزاده به ثمر رسید. وی در پاسخ به سؤال خبرنگار فیفا که پرسید آیا مدتها برای زدن چنین ضربهای تمرین داشتهاید و یا حرکتی که کردید همان لحظه به ذهنت رسید، گفت: روی این ضربه اصلاً کار نکرده بودم چرا که فکر نمیکردم بازی به پنالتی کشیده شود. مهمترین پنالتی، اولین پنالتی است. باید تجربهای را که در 3 دوره جام جهانی داشتم، به بازیکنان منتقل میکردم و با اعتماد به نفسی که به بازیکنان منتقل کردم باعث شد تا دیگر ضربات پنالتی نیز به گل تبدیل شود.حسنزاده درباره احساس خود پس از گل سوم ایران گفت: این خوشحالی دیگر نیاز به تمرکز نداشت و ما پیروز میدان بودیم. مقابل پرافتخار ترین تیم دنیا قرار گرفتیم و این شانسی را که در اختیار داشتیم، باید به بهترین نحو ممکن از آن استفاده میکردیم. همین امر باعث شد تا با صرف کردن فعل خواستن، تواناییهای خود را نشان دهیم و پیروز این بازی بزرگ و تاریخساز شویم.عضو تیم ملی فوتسال در پاسخ به این سوال که در پایان این مسابقه، فالکائو را به هوا انداختید و جشن خداحافظی برایش گرفتید و از این کار چه احساسی داشتید، بیان کرد: ما خوشحال برای برد و ناراحت برای خداحافظی این بازیکن بودیم. دوست داشتیم شادیمان را با فالکائو تقسیم کنیم. این بازیکن برای ما قابل احترام است و سعی کردیم خوشحالی این برد را با یکی از بهترینهای جهان تقسیم کنیم.وی در ادامه درباره حضورش در جام جهانی 2008 عنوان کرد: در آن سال تا مرحله یکهشتم نهایی بالا آمده بودیم و بازی را یک بر صفر به برزیل با ختیم اما امسال آمدهایم تا در مراحل بعدی حضور داشته و صعود کنیم. پایان کار ما در جام جهانی شکست برزیل نیست و تا جایی که در توانمان باشد، میخواهیم در این مسابقات موفق شویم و تا مراحل بالاتر پیش رویم.وی افزود: باید شور و شعف این پیروزی را فراموش کنیم و با تمرکز بالا و تمرینات آمادهسازی تا پیش از دیدار برابر پاراگوئه آماده شویم. ما نیامدهایم که در بین 8 تیم قرار بگیریم و سپس حذف شویم. بازی برابر برزیل را فراموش میکنیم و آماده رقابت با تیم پاراگوئه میشویم.
    حسنزاده در پایان در پاسخ به این سؤال که این لحظه و این بازی در کجای زندگی ورزشی شما قرار میگیرد، اظهار داشت: پیروزی برابر برزیل یکی از بهترین لحظات ما بود. اولین بار بود که تیم برزیل را می بردیم. قطعاً هیچ زمانی این روز را فراموش نمیکنم.

10. 2 کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک
    خلق زیباترین صحنه توسط بازیکنان تیم ملی

فیفا تحت تأثیر نمایش اخلاقی فوتسالیستها

سایت فیفا به ستایش بازیکنان ایران پرداخت .

این لحظه تاریخی که مربوط به خداحافظی فالکائو ستاره درخشان و یکی از مهمترین های تاریخ این رشته ورزشی است، روی سایت فیفا این طور بازتاب یافته است؛ "کلاس خالص"! این عبارات همه کإرهایی را که فالکائو برای فوتسال انجام داده است را توضیح می دهد؛ و البته وقتی بازیکنان ایران به قدردانی از رکورددار گلزنی پرداختند و این صحنه استثنایی را ایجاد کردند. ایرانی ها می توانستند به رختکن رفته و جشن برد بزرگشان مقابل برزیل را ادامه دهند ولی این کار متوقف شد تا لحظه خداحافظی فالکائو از دنیای فوتسال جاودانه شود."

طبیعی است که ما این لحظه ها را از یاد نخواهیم برد. وقتی که در حین جشن برای مهمترین نتیجه تاریخ فوتسال چشم مان برای خداحافظی بزرگترین بازیکن تاریخ تر شد.

12. 2 کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.