بازیکن اسبق پرسپولیس گفت: اخراج دو بازیکن روی پرسپولیس تاثیر منفی می گذارد.

رضا شاهرودی در گفتگویی در ارتباط با اخراج دو بازیکن پرسپولیس توسط برانکو اظهار داشت: اولا باید بگوییم که ما در اردوی پرسپولیس نیستیم که در این باره صحبت کنیم و هر چیزی هم بگوییم شاید قضاوت عادلانه ای نباشد زیرا از اصل ماجرا اطلاعی نداریم. با این حال طبیعی است که برای سرمربی هر تیم، نظم و انضباط حرف اول را بزند.

وی درباره غیبت این دو بازیکن در مسابقه حساس با الوحده اذعان داشت: رضاییان و علیپور اگر در بازی با الوحده بودند، قطعا می توانستند به کار این تیم بیایند. به خاطر همین شاید بهتر بود که برانکو کمی گذشت می کرد اما رابطه استاد و شاگردی باید حفظ شود. شاگردان اشتباه می کنند و استادها باید گذشت کنند.

شاهرودی تصریح کرد:با تمام احوال نمی توان به برانکو خرده گرفت. خود من جام ملتهای آسیا را تنها به خاطر نیم ساعت تاخیر از دست دادم. در حالی که هیچ درگیری هم نداشتم اما توسط محمد مایلی کهن خط خوردم. باید دید دلیل این درگیری چه بوده است و باشگاه چه تصمیمی می گیرد. البته با توجه به این که در آستانه چنین مسابقه بزرگی این دو به تهران برگشته اند شاید روی کیفیت تیم هم تاثیرگذار باشد.

بازیکن اسبق پرسپولیس در خاتمه بیان داشت: به نظرم بهتر از هر کسی خود برانکو در این باره می تواند صحبت کند. باید منتظر توضیحاتش بعد از بازی با الوحده درباره این اتفاق باشیم