سروش رفیعی ستاره میلیاردی تیم پرسپولیس در تلاش است پس از ناکامی با فولاد و تراکتور در گلزنی آسیایی، با پیراهن سرخ پرسپولیس، موفق به گلزنی در لیگ قهرمانان شود.​​​​​​​

رفیعی که سابقه بازی در سه فصل لیگ قهرمانان را دارد، هنوز موفق به گلزنی در این رقابت ها نشده است. او دو فصل با فولاد و یک فصل با تراکتور در این رقابت ها حاضر شد و در ۱۳ بازی به میدان رفت. هافبک خوش تکنیک فوتبال کشورمان اگرچه در گلزنی ناکام بود، اما همیشه یاور مهاجمان بود و بارها آن ها را در موقعیت گلزنی قرار می داد. فصل پیش و در جریان اولین بازی آسیایی تراکتور، اگرچه او گلی به ثمر نرساند اما با حرکات تکنیکی اش، میانه میدان را از حریف گرفت و در نهایت از سوی برخی رسانه ها بهترین بازیکن میدان شد.

در فولاد نیز او اکثر به عنوان هافبک وسط به کار گرفته می شد و در موقعیت گلزنی قرار نمی گرفت و بیشتر نقش گلسازی را بر عهده داشت. حاصل حضور او در فولاد، ۹ بازی آسیایی بود که ۸ تای آن در فصل ۲۰۱۳- ۲۰۱۴ و یکی در فصل ۲۰۱۴-۲۰۱۵ بود.

حالا او در ۲۶ سالگی به یکی از پرطرفدارترین تیم های آسیا آمده تا در لباس سرخ این تیم، به رویاهایش جامه واقعیت ببخشد. یکی از این رویاها گلزنی در آسیا و دیگری قطعا صعود به مراحل بالاتر است که با تیم قدرتمند برانکو دور از انتظار نخواهد بود. رفیعی که در بازی گذشته پرسپولیس سردرگم بود، سه شنبه برای اثبات توانایی هایش به میدان خواهند رفت.