بازیکنان ما از نظر فیزیکی تخلیه شدند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بعد از بازی با الریان بازیکنان ما از نظر فیزیکی تخلیه شدند. میدانستیم بازی سختی پیش رو داریم. در بازیهای آینده تلاش میکنیم قهرمانیمان را تثبیت کنیم.
به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در کنفرانس خبری پس از دیدار سرخپوشان پایتخت برابر صنعت نفت آبادان در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: سلام میکنم خدمت همه و این برد را به نفت آبادان تبریک میگویم. میدانستیم این بازی برای ما سخت است، بازیکنان ما از انرژی تخلیه شدند. بعد از بازی با الریان از نظر فیزیکی تخلیه شدند. این شرایط برای هر بازیکنی میتواند مشکلساز باشد. در بازیهای آینده تلاش میکنیم قهرمانیمان را تثبیت کنیم.

وی افزود: شکل بازی امروز اینگونه بود، متأسفانه به اندازه کافی تمرکز و شانس برای گلزنی نداشتیم. بعضی از بازیها اینگونه پیش میآید. آبادان یک بار به سمت دروازه ما آمد و گلزنی کرد.
برانکو درباره اینکه در لحظه آخر قرار شد این بازی با حضور تماشاگران برگزار شود، تصریح کرد: نمیدانم چه اتفاقاتی افتاد یا میافتد، فوتبال بدون هوادار معنا ندارد اما نمیدانم لحظه آخر چه شد که تصمیم دیگری گرفتند اما من فقط تیم خودم را نگاه میکنم. ما به کیفیت بازی نفت آبادان واقف بودیم، مخصوصاً اینکه این تیم نیمفصل اول نتایج خوبی گرفت. ما به هیچ عنوان این تیم را دستکم نگرفتیم.
سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه چرا در نشست خبری پیش از بازی با نفت آبادان حاضر نشد، افزود: من نمیدانم چرا این نشست برگزار نشد، پرواز ما بعد از ساعت ۱۰ شب به آبادان رسید. با این حال فقط ۲ پرواز برای آبادان وجود دارد.