کارلوس کیروش: پرسپولیـس باید مثل بارسا و رئال باشد / فشردگی و خستگی بهای افتخار است
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: کارلوس کیروش: پرسپولیـس باید مثل بارسا و رئال باشد / فشردگی و خستگی بهای افتخار است

نام واقعی
    MINA
    استاتوس
    ...Pbt...
    شغل و حرفه
    DaNeShJoO
    بازیکن محبوب
    Karim bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 4,450 بار در 1,865 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 29 تاپیک

کارلوس کیروش: پرسپولیـس باید مثل بارسا و رئال باشد / فشردگی و خستگی بهای افتخار است

فشردگى برنامه هاى تیم ملى و تداخل آنها با برنامه تیم هاى داخلى و خصوصا با پرسپولیس که درگیر لیگ قهرمانان است، قطعا در ماههای آینده خبرساز خواهد بود ، مگر آنکه فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ از همین حالا به دنبال کاهش مشکلات باشند .

کارلوس کی روش که از مسترپلن خود برای آماده سازی تیم ملی در راه جام جهانی پرده برداری کرد ، 99 روز آماده سازی را برای بازیکنان در نظر گرفته و با توجه به زمان کمتر از حد استاندارد برای بازی های لیگ ، باشگاهها باید خود را آماده یک فصل بسیار فشرده و نفسگیر کنند .

در این بین مشکلات پرسپولیس با توجه به حضور سرخ ها در لیگ قهرمانان آسیا بیشتر است . چیزی که کی روش نیز به آن اشاره داشت و با تایید این موشوع می گفت نیاز به همکاری و فدارکاری پرسپولیس دارد . او گفت :تنها استثناى این برنامه فقط پرسپولیس است که در مراحل بالاترلیگ قهرمانان حضور دارد.

کی روش با اشاره به تیم های بزرگ جهان و مشکلات مشابه شان هم گفت : بارسلونا، رئال و منچستر نیز تحت فشار و فشردگى بازى هاى خود را برگزار مى کنند. من خودم زمانى که در منچستر بودم ١١ بازى در یک ماه پشت سر گذاشتم. نیاز به فداکارى داریم و پرسپولیس نیز باید این فداکارى را انجام دهد . وقتى در مراحل بالا هستید و در این سطح حضور دارید باید بهایش را بپردازید . این بهای افتخار و بزرگی است کما اینکه رئال، بارسا و منچستر، بایرن و بقیه هم به نسبت تیم های معمول همیشه مشکلات و فشردگی بیشتری را تحمل می کنند .

2. کاربر مقابل از MINA عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ZahrA-ReD (15th June 2017)

نام واقعی
    MINA
    استاتوس
    ...Pbt...
    شغل و حرفه
    DaNeShJoO
    بازیکن محبوب
    Karim bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 4,450 بار در 1,865 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 29 تاپیک

مسیر جامجهانی کیروش حتما داد برانکو را در میآورد!

جاده جام جهانی که کارلوس کی روش ترسیم کرده است یکی از برنامه های جنجالی برای فوتبال ایران می شود. از همین حالا تا جام جهانی یک سال مانده است. او اما از شهریورماه برای آینده برنامه دارد. لیگ احتمالا از اوایل مرداد آغاز می شود و اوایل اردیبهشت تمام می شود. یعنی دقیقا 8 ماه.

از این 8 ماه اما کارلوس 2 ماه برنامه تمرینی دارد. تقریبا 4 وقفه 14 روزه و یک بازه سه روزه. این یعنی تقریبا هر بار که لیگ داغ می شود، بازی ها تعطیل و باز همان دعوای پرسپولیس و باقی تیم ها با تیم ملی که مدام باید با این وقفه ها بدنسازی داشته باشند. این برنامه اما یک برنامه حداقلی برای موفقیت است. کارلوس کی روش هم خیلی شفاف درباره این برنامه سخن گفت و حق هم داشت که بگوید. حالا می ماند فدراسیون فوتبال. اینکه آنها چه می کنند. فدراسیونی که دبیرکلش را کارلوس کی روش بار دیگر با انتقاد مواجه کرد تا حتی ساکت بگوید خیلی انتقاد تندی صورت گرفته است. فدراسیونی که بار قبل، نتوانست در برابر دعواها، مربی پرسپولیس را وادار به سکوت کند. دو کمپ تیم ملی لغو شد و انتقادهای شدیدی شد که کارلوس درباره شان عبور از خط قرمزها را به کار برد.

این بار اما کارلوس برنامه اش را رونمایی کرد. این برنامه یعنی اگر 30 هفته بازی باشد، هر تیم تقریبا هر 6 روز یک بازی دارد. بازی های لیگ قهرمانان آسیا و جام حذفی را هم همین وسط ها لحاظ کنید تا ببینید شرایط دشوار خواهد بود. همین اول باید از مربی ها رضایت گرفته شود تا پای حرفشان بمانند و در طول فصل بار دیگر به این مسیر ضربه ای نزنند.

قطعا برانکو و بقیه فریاد می زنند و تجربه نشان داده فدراسیون جا می زند. کی روش اما در این جشن شادی می خواهد تضمین برای آینده بگیرد. اینکه در روزهای سخت کسی باز پشتش را خالی نکند. این برنامه اگر قبول نیست باید همین الان گفته شود نه اینکه باشگاه ها پای برگه ها را امضا کنند و بعد مثل سال قبل زیرش بزنند.

اگر هدف رفتن به مرحله دوم جام جهانی و کسب درآمد 16 میلیون دلاری برای درآوردن هزینه های سرسام آور فوتبال و گام برداشتن در مسیر پیشرفت است باید از همین امروز همه متحد شوند. این برنامه را یکبار بپذیرند و تا ته ماجرا بی مشکل بروند یا بگویند نیازی به پذیرفتن چنین ریسکی از همین روز اول نیست.

این یک واقعیت است که نیاز به مدیریت تاج دارد .

4. کاربر مقابل از MINA عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ZahrA-ReD (15th June 2017)

نام واقعی
    امین
    استاتوس
    سرخیه خون من از عشق منه عشق من سرخیه این پیرهنه تیم من پرسپولیس قهرمان پرسپولیس قهرمان عشق منه
    بازیکن محبوب
    Emon Zayed
    تیم های محبوب خارجی
    Bayern-Munich | Germany
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MINA نمایش پست ها

فشردگى برنامه هاى تیم ملى و تداخل آنها با برنامه تیم هاى داخلى و خصوصا با پرسپولیس که درگیر لیگ قهرمانان است، قطعا در ماههای آینده خبرساز خواهد بود ، مگر آنکه فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ از همین حالا به دنبال کاهش مشکلات باشند .

کارلوس کی روش که از مسترپلن خود برای آماده سازی تیم ملی در راه جام جهانی پرده برداری کرد ، 99 روز آماده سازی را برای بازیکنان در نظر گرفته و با توجه به زمان کمتر از حد استاندارد برای بازی های لیگ ، باشگاهها باید خود را آماده یک فصل بسیار فشرده و نفسگیر کنند .

در این بین مشکلات پرسپولیس با توجه به حضور سرخ ها در لیگ قهرمانان آسیا بیشتر است . چیزی که کی روش نیز به آن اشاره داشت و با تایید این موشوع می گفت نیاز به همکاری و فدارکاری پرسپولیس دارد . او گفت :تنها استثناى این برنامه فقط پرسپولیس است که در مراحل بالاترلیگ قهرمانان حضور دارد.

کی روش با اشاره به تیم های بزرگ جهان و مشکلات مشابه شان هم گفت : بارسلونا، رئال و منچستر نیز تحت فشار و فشردگى بازى هاى خود را برگزار مى کنند. من خودم زمانى که در منچستر بودم ١١ بازى در یک ماه پشت سر گذاشتم. نیاز به فداکارى داریم و پرسپولیس نیز باید این فداکارى را انجام دهد . وقتى در مراحل بالا هستید و در این سطح حضور دارید باید بهایش را بپردازید . این بهای افتخار و بزرگی است کما اینکه رئال، بارسا و منچستر، بایرن و بقیه هم به نسبت تیم های معمول همیشه مشکلات و فشردگی بیشتری را تحمل می کنند .

پس آقای کی روش تیم ملی هم باید مثل آلمان و ایتالیا و آرژانتین و بقیه تیمای سطح اول دنیا باشه و بازیکنافقط فیفا دی به اردوی تیم ملی ملحق شن

6. کاربر مقابل از Tifoosi6atishe عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

MINA (18th June 2017)