علی کریمی : ۹۰ سال خوبی نبود/ کاش از آنهایی می گفتیم که بی ادعا برای مردم کار می کنند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: علی کریمی : ۹۰ سال خوبی نبود/ کاش از آنهایی می گفتیم که بی ادعا برای مردم کار می کنند

نام واقعی
    عليرضا
    استاتوس
    تير آرش در کمانم...نام ايران بر زبانم... قله ها در زير پاي
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Arsenal | England
    تشکر شده 4,736 بار در 1,653 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

علی کریمی : ۹۰ سال خوبی نبود/ کاش از آنهایی می گفتیم که بی ادعا برای مردم کار می کنند

علی کریمی روبروی مان ایستاده. درباره نظرسنجی حرف می زنیم. از اینکه رقابتی شانه به شانه داشته با اصغر فرهاديبرای انتخاب به عنوان بهترین چهره سال کشور. سال 90 ، کریمی عزیز بود نه برای فوتبالش که پارسال در فراز و نشیب های پرسپولیس ، مردم او را دوست داشتند برای اینکه بیش از همیشه از جنس مردم شد. هر جا که لازم بود ، در فعالیت های اجتماعی شرکت کرد و در غیاب ناصر حجازی ، منتقد جدید فوتبال مان بود. او اینگونه توانست خود را در جمع 3 نفر اصلی برترین های سال از نگاه مخاطبان قرار دهد.

از انتخاب تان به عنوان یکی از 3 چهره سال 90 بپرسیم؟

قبل از هر چیز بگذار سال نو راتبريك بگويم . اميدوارم که سال 91 برای همه با خوبی و خوشی و شادی شروع بشود و سال جدید برای شان سال خوبی باشد. چون طبیعتا سال 1390 برای خود من سال خیلی خوبی نبودش. و اميدوارم سال بهتری داشته باشم و البته همه مردم هم همین طور باشند. چون خیلی ها را دیدم که می گفتند سال خوبیرا سپری نکردند.

و حالا درباره این انتخاب بگویید؟ فکرش را می کردید؟

راستش مردم همیشه لطف شان شامل حال من بوده. چه در ورزشگاه ها و چه آنهایی که در شهر و خیابان مرا می بینند ، همیشه با لطف و حبت شان مرا شرمنده کردند. باید از همه آنها تشکر کنم. به خصوص از مردمی که از میان انتخاب هایی که داشتند به علی کریمی رای دادند. راستش خودم امسال از کارم خیلی راضی نبودم. فکر نمی کنم سال خوبی را پشت سر گذاشته باشم.اميدوارم با این لطفی که شامل حالم شده ، اقلا در سال 91 بتوانم با بازی های بهتر ، جواب این لطف شان را بدهم.

شاید خیلی از مردمی که به علی کریمی رای دادند بیش از فوتبال تان به خاطر فعالیت های اجتماعی که داشتید ، شما را انتخاب کردند.

هر کسی در زندگی شخصی خودش علاوه بر شغلش ، کارهایی می کند. من هم هرجایی در توانم باشد ، سعی می کنم کارهایی بکنم. اما خیلی ها را می شناسم کارهای خیلی بزرگی برای کشورمان انجام می دهند اما هیچ کس حرفی از آنها نمی زند.

درحالی که خیلی از من یا امثال من شایسته تر هستند برای اینکه در موردشان حرف بزنند و از زحمات شان برای مردم بگویند. از کارهای خیری که انجام می دهند. من فقط در سطح توانم به عنوان علی کریمی کارهای کوچکی را بر حسب وظیفه انجام می دهم اما کاش می شد به کسانی می پرداختیم که خیلی بی ادعا برای مردم و کشورشان زحمت می کشند.

رقابتی شانه به شانه بااصغر فرهادي داشتید. یک روزهایی هم تا چند قدمی او پیش رفتید!

طبیعی است که امسال را باید سال اصغر فرهادي دانست. جا دارد باری دیگر این موفقیت بزرگشان را به ایشان تبريگ ميگويم چون با این افتخار نه فقط ايرانيان داخل کشور که همه ايرانيان را هر جای دنیا که باشند ، شاد کردند و باعث افتخارشان شدند. این موفقیت اولین و شاید آخرین افتخار بزرگی بود که برای ايرانيان بدست آمد. اميدوارم که البته این اتفاقات خوب باز هم تکرار شوند چون مردم ما شایسته بهترین ها هستند . به هر حال با کار بزرگی که ایشان کردند ، لایق این بودند که مرد سال شوند و من خودم هم اگر قرار بود در این نظرسنجی شرکت کنم ، انتخابم اصغر فرهادي می شد.

امسال ، غصه های نرفتن به جام جهانی پایان می یابد؟

مسیر سختی برای رسیدن به جام جهانی داریم.ولی باید خیلی زحمت بکشیم. خیلی ها می گویند تیم ملی گروه ساده ای دارد اما من این اعتقاد را ندارم چون دیگر در دنیای فوتبال ، مسیر ساده ای را نداریم. خدارا شکر که یک مربی حرفه ای داریم که هیچ تیمی را دست کم نمی گیرد. او مدام از بچه ها می خواهد که جدی باشیم. ما حتی با مالدیو هم اگر بازی می کنیم او خیلی تاکید می کند که کسی حق دست کم گرفتن رقیبان را ندارد. این خیلی مهم است.

وقتی مربی این روحیه را دارد ، باعث می شود که بچه ها هم با جدیتی بیشتر بازی کنند. در وهله دوم هم تماشاگران خوب هستند که با حمایت های شان می توانند تیم ملی را در مسیر رسیدن به جام جهانی کمک کنند. این بار باید مستقیم صعود کنیم. خیلی دوست دارم در همین سال 91 کار صعود را تمام کنیم و جشنی 80 میلیون نفری بگیریم.

پسر جرمت چیست؟

جرمت چیست که یک ملت نام تو را فریاد میزند؟

جرمت چیست که مادری با فرزند ۷ ماهه مریضش که مشکل مالی دارد به سراغ تو میآید؟

جرمت چیست که هواداران دو آتشه تیم رقیبت تو را عاشقانه دوست دارند؟

جرمت چیست که وقتی یک استادیوم نام تو را میخواند صدای ورزشگاه را از تلویزیون ضعیف میکنند؟

جرمت چیست که همین فضای مجازی روزهاست از 8 مقدس پر شده؟

ما فکر نمیکنیم فقط یک "مچ بند سبز" جرم تو باشد

جرم تو اسطوره بودن است
    اینها از اسطوره میترسند

این عادت این جماعت است
    آنها از تختی ترسیدند ... از حجازی ترسیدند

از تو میترسند .... از تو میترسند

2. 3 کاربر مقابل از Aliparsa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

IMAN (25th March 2012), roghayeh (25th March 2012), ^@@^ (25th March 2012)

نام واقعی
    Amin
    شغل و حرفه
    نوازنده گیتار , وبمستر
    تشکر شده 1,930 بار در 953 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    مرسی . . .
    رفیق ها سه دسته اند
    رفیق ایرانسلی ، که فقط ظاهرن هواتو داره ولی باطنن جیبت رو خالی میکنه
    رفیق همراه اولی ، که اسمش همراه اوله ولی جایی که لازمش داری همراه آخرت هم نیست
    رفیق تالیایی ، که میدونی همچین رفیقی هم هست ولی نمیدونی به چه درد میخوره
    بنازم به اون رفیق هایی که مثل تلفن ثابت قدیمی ، ماندگار و بدور از هرگونه طرح و رنگی هستن !

نام واقعی
    roghaye
    استاتوس
    دیگه ناراحت نیستم وقتی با کَسِ دیگه می بینمت !!چون تو پَ
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 245 بار در 133 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    مرسی....