‎کفاشیان بعد از بازگشت از AFC: بار قبل هم اشتباه کردم کنار کشیدم/ گ
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: ‎کفاشیان بعد از بازگشت از AFC: بار قبل هم اشتباه کردم کنار کشیدم/ گ

نام واقعی
    عليرضا
    استاتوس
    تير آرش در کمانم...نام ايران بر زبانم... قله ها در زير پاي
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Arsenal | England
    تشکر شده 4,736 بار در 1,653 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

‎کفاشیان بعد از بازگشت از AFC: بار قبل هم اشتباه کردم کنار کشیدم/ گ

رئیس فدراسيون فوتبال در بازگشت از سفر کوالالامپور ، در گفت و گویی به تشریح اولین اجلاس موتلیان فوتبال آسیا پرداخت. او در این باره گفت:« تازه دیشب به ایران رسیدم. کمیته های مختلف در این 4 روز جلسه داشتند و قرار بود درباره مسائل مختلف بحث شود. برای مثال ما در کمیته مسابقات بحث های مختلفی را درباره لیگ قهرمانان داشتیم.

مهمترین نکته ای که من به دنبالش بودم ، بحث بازی های لیگ قهرمانان آسیا بود. اینکه از گروه برگزاري مسابقات خواستیم بازی های پلی آف مرحله دوم بازی ها را یک هفته زودتر برگزار کنند. درخواستی که در دستور کارگروه اجرایی برگزاري مسابقات قرار گرفت. این اتفاق اگر بیفتد ، خیلی از دغدغه های مربیان تیم ملی حل می شود. »

او ادامه داد:« دیگر مسئله این بود که امسال اعضا تاکیدشان بر بالا بردن امتیاز ورزشگاه ها برای کسب سهمیه بود که من به شدت جلوی این بحث ایستادم و خواستم اقلا یکسال دیگر به کشورها زمان بدهند. اما از امسال بحث اصلی مسئولان مسابقات ، روی امکانات ورزشگاه هاست. اینکه چمن ها چه کیفیتی دارند ، امکانات استادیوم ها به چه صورت است و اگر این امتیازدهی جدید تصویب شود ، ورزشگاه های ما نیاز به اصلاحات اساسی هستند. به خصوص در مسئله چمن که خیلی بر آن تاکید داشتند.»

رئیس فدراسيون درباره حساسیت های آسیایی روی خودش هم گفت:« جلسات مختلفی داشتیم ، با رئیس و باقی اعضای کن فدراسيون حرف زدیم و به پرسش های شان پاسخ دادم و گفتم خداراشکر مشکلی نیست و ما به رای اعضای مجمع پایبند هستیم.»

او درباره انتخابات ریاست کن فدراسيونهم گفت:« این بحث باید در كميته اجرايي طرح می شد. به هر حال اگر این انتخابات برگزار شود ، من هم برای كميته اجرايي کاندیدا می شوم چون یکی از کرسی های كميته اجرايي با تغییر رئیس ، خالی می شود. بار قبل هم اشتباه کردم که انصراف دادم اما این بار مطمئن هستم که می توانم رای لازم برای بازپس گیری هیات اجرایی را بدست بیاورم.»

پسر جرمت چیست؟

جرمت چیست که یک ملت نام تو را فریاد میزند؟

جرمت چیست که مادری با فرزند ۷ ماهه مریضش که مشکل مالی دارد به سراغ تو میآید؟

جرمت چیست که هواداران دو آتشه تیم رقیبت تو را عاشقانه دوست دارند؟

جرمت چیست که وقتی یک استادیوم نام تو را میخواند صدای ورزشگاه را از تلویزیون ضعیف میکنند؟

جرمت چیست که همین فضای مجازی روزهاست از 8 مقدس پر شده؟

ما فکر نمیکنیم فقط یک "مچ بند سبز" جرم تو باشد

جرم تو اسطوره بودن است
    اینها از اسطوره میترسند

این عادت این جماعت است
    آنها از تختی ترسیدند ... از حجازی ترسیدند

از تو میترسند .... از تو میترسند

2. کاربر مقابل از Aliparsa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

RezaMelo (25th March 2012)