برانکو: با این اتفاقات حق دارم هرطور که بخواهم فکر کنم // منشا و احمدزاده شنبه در کمیته انضباطی پرسپولیس
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: برانکو: با این اتفاقات حق دارم هرطور که بخواهم فکر کنم // منشا و احمدزاده شنبه در کمیته انضباطی پرسپولیس

نام واقعی
    MINA
    استاتوس
    ...Pbt...
    شغل و حرفه
    DaNeShJoO
    بازیکن محبوب
    Karim bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 4,690 بار در 1,975 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 29 تاپیک

برانکو: با این اتفاقات حق دارم هرطور که بخواهم فکر کنم // منشا و احمدزاده شنبه در کمیته انضباطی پرسپولیس

سرمربی سرخپوشان که به دلیل سال نوی میلادی عجله داشت تا در مراسمی به همین منظور شرکت کند با حضور در جمع خبرنگاران به انتقاد از اتفاقات داوری روز گذشته پرداخت.

وی در این رابطه گفت: همیشه گفته بودم که این طور بازیها سخت است چون تیمهایی همچون نفت چیزی برای از دست دادن ندارند و من این موضوع را قبلا هم گفته بودم.

در ادامه برانکو به انتقاد از پنالتی سوخته برای تیمش پرداخت و گفت: داور نه تنها دو پنالتی، بلکه سه پنالتی را نگرفت که به گفته کارشناسان حتما باید دو پنالتی گرفته میشد. من دیگر به این مسائل عادت کردهام.

سرمربی سرخپوشان که چندی پیش در خصوص برنامه ریزی بازیها با مسئولان سازمان لیگ برتر دچار تنش شده بود درباره اینکه برخی اتفاقات برخلاف میل او و تیمش رقم میخورد تا از کسب نتیجه دور بماند گفت: نمیدانم و نمیخواهم وارد این بحثها شوم؛ اما وقتی سه پنالتی را برای شما نمیگیرند آن زمان میتوانید هر طوری فکر کنید.

سوال آخر در خصوص فرشاد احمدزاده و منشا و تصمیم برانکو درباره آینده آنها بود که با این پاسخ همراه شد: این دو بازیکن در باشگاه هستند تا کمیته انضباطی درباره آنها تصمیمگیری کند. تصمیم من این بود که امروز در تمرین نباشند. واکنش من درباره این دو اینگونه بود. فعلا از بازی قبلی محرومشان کردیم تا باشگاه در موردشان تصمیم گیری کند.

نام واقعی
    MINA
    استاتوس
    ...Pbt...
    شغل و حرفه
    DaNeShJoO
    بازیکن محبوب
    Karim bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 4,690 بار در 1,975 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 29 تاپیک

منشا و احمدزاده شنبه در کمیته انضباطی پرسپولیس

گادوین منشا و فرشاد احمدزاده به دلیل درگیری در تمرین قرمزپوشان و با تصمیم برانکو در دیدار با نفت تهران غایب بودند و نتوانستند تیم برانکو را در این دیدار حساس همراهی کنند.

سرمربی پرسپولیس که این دو بازیکن را از فهرست قرمزها کنار گذاشته بود در نشست خبری اعلام کرد که این دو بازیکن تاثیر گذار پرسپولیس روز شنبه در کمیته انضباطی این باشگاه پاسخگوی رفتار خود خواهند بود و کمیته انضباطی در این باره تصمیم گیری می کند.

پرسپولیس هفته آینده به مصاف مشکی پوشان خواهد رفت و محسن مسلمان و بشار رسن را در قطعا در این دیدار در اختیار ندارد.