نادال ، از رونالدو سوال می کند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: نادال ، از رونالدو سوال می کند

نام واقعی
    AmirHossein
    شغل و حرفه
    سرگردون تو اینترنت
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 1,161 بار در 545 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک

نادال ، از رونالدو سوال می کند

سایت گل-دو ستاره،رودرروی هم. بعد از شرکت در آگهی تبلیغاتی کمپانی نایک برای معرفی کفش جدید این کمپانی،کریستیانو رونالدو و رافا نادال، گفتگویی متفاوت داشتند.این بار این تنیس باز سرشناس اسپانیایی بود که از کریس سوال می پرسید وستاره پرتغالی با صداقت تمام پاسخ سوالات نادال را می داد.
    دراینجا می توانید متن این گفتگو را مطالعه کنید:
    رافا نادال:خب؛ این آگهی تمام شد وبه من که خیلی خوش گذشت.به تو چطور؟
    رونالدو:افتخاربزرگی بودکه درکنار تودراین تبلیغ بودم. چون تو تنیس باز موردعلاقه من درتنیس هستی وشرکت دریک آگهی درکنار تو اتفاق ویژه ای است.من درفوتبال و تو درتنیس..یک افتخار بزرگ بودوواقعا خوشحالم

نادال:برای من هم همین طور.تنیس دوست داری؟
    رونالدو:مرسی.من ازتنیس خیلی خوشم می اید وبرخی ازاعضای خانواده ام،مثل برادرم هم خوشش می ایدومعمولا با من بازی می کند.تنیس ورزشی است که علاوه برفوتبال آن را دوست دارم وزمانی که وقت آزاد داشته باشم بازی های تنیس را دنبال می کنم؛چون یکی از ورزشهای موردعلاقه من است.
    درکل ورزش را دوست داری؟
    بله عادت دارم بازیهای بسکتبال وفوتسال راهم دنبال می کنم.درمجموع ورزش را دوست دارم
    من هم همین طور.همیشه درحال تماشاکردن مسابقات ورزشی ام.تمام ورزشهارا دوست دارم ولی ورزش مورد علاقه ام فوتبال است.خیلی ازبازیهارا می بینم.همیشه بازیهای تورا می بینم وازگلهایت لذت می برم.دایی من هم مدافع بارساومایورکا بود.کفشهای جدیدت که طراحی نایک است،چطور است؟
    من همیشه با این کفشها بازی می کنم وبا آنها واقعا احساس راحتی می کنم.آنها به خوبی جواب داده اند.

به جنس این کفشها دقت کرده ای؟بهتر درپا جامی افتند وبه علاوه خیلی راحت هستند
    بله.جنس آنهاخیلی راحت است وفکر می کنم که جنس کفش مهمترین عامل در کفش است.پاخیلی راحت به این کفشها عادت می کند.
    درخارج ازدنیای فوتبال،دنیای مدرا هم دوست داری؟برایت مهم است که روی مدلباس بپوشی؟
    راستش بله.همیشه مد رادوست داشته ام وعلاقه دارم بدانم که آخرین مدچیست.ولی اینهابرایم مثل عقده نیست.دوست دارم خوب لباس بپوشم.مدل موهایم هم برایم مهم است.برایم عادی است که افرادی مثل من و تومراقب این جورچیزها باشیم.همیشه سعی می کنم که وجهه خوبی داشته باشم. دو خواهر من هم مغازه لباس فروشی دارند؛به همین خاطر قرار گرفتن درجریان مد،برایم سخت نیست.مدبرایم خیلی مهم است
    اخیرا خیلی فوق العاده بازی می کنی وچندین هت تریک رابه نام خودت ثبت کرده ای ولی به من بگو این همه توپ یادگاری را کجا نگه می داری؟
    واقعیت این است که درزندگی حرفه ای ام همیشه خوب بوده ام؛ چه سال گذشته وچه امسال،هرچند که هنوزافتخارات زیادی مانده که به آن دست بیابم.درموردتوپها باید بگویم که خیلی ساده است.درابتدا همه توپها را نگه می داشتم ولی الان نه؛الان توپها را به دوستانی که آنها را ازمن می خواهند،هدیه می کنم .دیگر توپها را نگه نمی دارم وهرکسی بخواهد توپهارا به آنها هدیه می دهم
    در زندگی ات چه کسی به توکمک کرده تا این رونالدوی امروزی باشی؟
    فکرمی کنم که خانواده ام، عامل اصلی موفقیت حرفه ای من بودند.به علاوه، تمام افرادی که درطول کارنامه ورزشی ام به من کمک کردند، نه فقط درپرتغال،بلکه درمنچسترودر مادرید. اگر یکی درمیان افراد خوبی محاصره شده باشد، می تواند به اوج برسد.درمورد من، همیشه افراد به من پندونصایح خوبی می دادند وهمه به من کمک می کردند تابهتر شوم وبه علاوه سعی می کردم تا به حرف کسانی که بیشتر می دانند،مثل مربیان ویا افرادی که در دنیای فوتبال می شناختم گوش کنم. چون فقط این طور است که می توانی به عنوان یک انسان و یک فوتبالیست رشد کنی.
    امسال یکی ازبرزگترین رویدادهای فوتبالی رخ می دهد.نظرت درمورد یورو2012 چیست؟
    همیشه انگیزه های زیادی برای فوتبال بازی کردن دارم؛چون فوتبال زندگی من است
    جدای از زندگی حرفه ای ات به عنوان یک فوتبالیست؛ دروقتهای آزادت چه می کنی؟
    دوست دارم بادوستانم باشم؛ شام بیرون برویم و تنیس بازی می کنم.ولی زمان آزاد زیادی ندارم.دوست دارم دوستانم را ببرم.دوست دارم کارهایی انجام بدهم که هیچ ربطی به فوتبال ندارند.دوست دارم درکنار دوستانم باشم
    برایت بهترین ها رادر ماه های آتی و درتابستان آرزو می کنم.درتیم ملی پرتغال موفق باشی
    مرسی رافا، تو هم همین طور

..:: Iker & SerGio are My LovE ::..

http://axgig.com/images/99977427158129039060.jpg

2. 5 کاربر مقابل از amirhossein عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

1khatereh1 (4th April 2012), hirad18 (3rd April 2012), mohammad088 (2nd April 2012), NaZaNiN__red (2nd April 2012), وانیا پرسپولیسی (4th April 2012)

نام واقعی
    NaZaNiN
    استاتوس
    ساعـــــــــــتــــــ بـــــــــرگـــــــــرد
    شغل و حرفه
    زندگی کردن
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 4,124 بار در 1,424 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    مرسی
    خوب بود
    رونالدو 1 دونه اس
    در قلـــــ♥ــــب کوچکم
    فرمانروایــــــــــــی میکنی
    بدون هیــــــــــــچ
    نائب السلطنه ای
    کسی نمیداند چه
    لذتـــــــــــــی دارد
    بهترین پادشاه تاریــــــخ را
    در دلــــــ داشــــــــــتن....!

4. کاربر مقابل از NaZaNiN__red عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

hirad18 (3rd April 2012)

تعریف از خود نباشه ولی یه خوزستانی خون گرمم.
    نام واقعی
    khatereh
    استاتوس
    خدایا به امید تو ...
    شغل و حرفه
    کل کل !!!!
    بازیکن محبوب
    Omid Allishah
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 1,843 بار در 536 ارسال
    Blog Entries
    1
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    مر30
    [CENTER][SIZE=4][B][FONT=arial]خدایا ...جای سوره ای به نام عشق در قرآن تو خالیست...
    که اینگونه آغاز شود ...
    و قسم به روزی که دلت رامی شکنند و جز خدایت مرهمی نخواهی [COLOR=#006633]داشت ... .

👈👈👈خندوانه هرشب ساعت 11 از شبکه نسیم👉👉👉