مسئولان باشگاه پرسپوليس تصميم گرفتند تا در صورت موفقيت بازيکنان تيم فوتبال پرسپوليس در بازي با الغرافه و شکست اين تيم به هر کدام از بازيکنانشان مبلغ 5 هزار دلار پاداش بدهند.

پرسپوليس پيش از اين پس از تساوي خارج از خانهاي که مقابل الهلال در عربستان به دست آورده بود به هر کدام از بازيکنانش مبلغ 3 هزار و 500 دلار پاداش داد.

همچنين در خبر ديگري از کاروان تيم فوتبال پرسپوليس جمشيد زارع قائم مقام اين باشگاه در بين دو نيمه بازي ديداري را با مالک باشگاه الغرافه که رييس شبکه تلويزيوني الجزيره هم هست، خواهد داشت و توافقاتي در خصوص همکاريهاي مختلف دو باشگاه با يکديگر انجام ميدهند.

باشگاه پرسپوليس همچنين هديهاي را در نظر گرفته که در ابتداي مسابقه علي کريمي کاپيتان پرسپوليس آن را به کاپيتان تيم الغرافه اهدا ميکند. اين هديه تنديسي از باشگاه پرسپوليس و يک بشقاب هنري است.

تيم پرسپوليس عصر امروز (چهارشنبه) ساعت 3 و 15 دقيقه جلسه آناليز بازي با الغرافه را در يکي از اتاقهاي لابي هتل ماريوت برگزار کرد و ساعت 16 و 30 به وقت دوحه (18 به وقت تهران) عازم استاديوم الغرافه شد تا براي برگزاري بازي در ساعت 18 و 35 دقيقه به وقت دوحه آماده شود.