نكونام: شايد همين امسال به ايران برگردم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: نكونام: شايد همين امسال به ايران برگردم

نام واقعی
    AmirHossein
    شغل و حرفه
    سرگردون تو اینترنت
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 1,161 بار در 545 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک

نكونام: شايد همين امسال به ايران برگردم

سايت گل- جواد نكونام همچنان بهترين و موفقترين لژيونر ايراني حاضر در اروپا است. كاپيتان تيم ملي كه گفته ميشد به ژاوي قول داده همراه با يارانش رئال مادريد را متوقف كنند هفته قبل شكست سختي مقابل كهكشانيهاي مادريد متحمل شد. او در اين مصاحبه از موضوع صحبتش با ژاوي، از كارنامه تيمش در سه بازي اخير و از مراسم تحويل سال نو در غربت حرف زده است.
    سال 91 را چطور آغاز كردهايد؟
    سال خوبي بوده و خوب شروع شده. اميدوارم تا پايان هم سال خوبي باشد. هر چند هنوز چيزي از شروع سال جديد نگذشته و در پايان سال بايد قضاوت كرد كه چطور بوده است.

سال تحويل را كجا بوديد؟
    اينجا سال تحويل صبح زود بود. اما من بيدار شدم و كنار همسرم سال را تحويل كرديم.
    سال تحويل دور از خانواده در اين سالها براي شما آزاردهنده نبوده؟
    دوري از خانواده هميشه ناراحتكننده است. اما همسرم اينجا در كنار من است و اين موضوع باعث دلگرمي ميشود. از طرف ديگر من 6 سال است اين شرايط را تجربه ميكنم و ديگر براي من عادي شده است.
    در سال 91 تا اينجا 3 بازي انجام دادهايد. كمي درخصوص بازيها براي ما صحبت كنيد.
    ابتدا مقابل ختافه در يك بازي سخت خانگي به تساوي بدون گل رضايت داديم. ختافه ميل به گلزني نداشت و سيستم دفاعي اين تيم اجازه نزديك شدن به دروازه را به ما نميداد. بازي بعدي يك برد خوب بيرون از خانه بود. مقابل تيمهايي كه تهاجمي بازي ميكنند هميشه راحتتر بازي كردهايم. لوانته تهاجمي بازي ميكرد و اين موضوع باعث باز شدن فضاهاي دفاعي اين تيم شده بود و ما هم از فرصت نهايت استفاده را كرديم.
    بعد از يك برد بيرون از خانه، مقابل رئال شكست سختي را پذيرفتيد.
    ابتداي بازي با رئال يك گل استثنايي خورديم. شبيه اين گل را چندين سال پيش ماركو فانباستن زده بود و حالا كريم بنزما آن را تكرار كرد. اين گل زودهنگام تيم را به هم ريخت و رئال روي ضدحملات كه شگرد دارد توانست به ما ضربه بزند. ما نيمه دوم را خوب شروع كرديم و توانستيم يك گل به رئال بزنيم اما در نهايت با نتيجه سنگيني بازي را واگذار كرديم.
    به قولي كه به ژاوي داده بوديد عمل نكرديد. جايي خوانده بوديم قول داده بوديد كه رئال را هم مانند بارسا شكست خواهيد داد تا بارسا از كورس قهرماني جا نماند.
    قول نداده بودم. بعد از بازي با بارسلونا ژاوي به من گفت: اميدوارم مقابل رئال هم مانند ما بازي كنيد و من هم گفتم ما تمام تلاشمان را خواهيم كرد اما بازي با رئال واقعا سخت بود. به هرحال اين تيم در حال حاضر صدرنشين لاليگا است. هر چند قبلا رئال را شكست داده بوديم اما تكرار اين كار بسيار سخت بود.
    بازي بعد بايد بيرون از خانه مقابل رايووايكانو بازي كنيد. فكر ميكنيد بتوانيد اين باخت را جبران كنيد؟
    رايووايكانو تيم خوبي است و اين فرصت را دارد كه از موقعيت ميزباني و هواداران استفاده كند. مطمئنا آنها به برد فكر ميكنند اما ما هم به امتياز اين بازي نياز داريم و براي برد خواهيم رفت.
    در حال حاضر در جايگاه ششم جدول هستيد و فاصله كمي تا به دست آوردن سهميه ليگ قهرمانان اروپا داريد. به نظر شما اوساسونا اين پتانسيل را دارد؟
    امتيازها خيلي نزديك به هم است و هيچ چيز غيرممكن نيست. قبلا هم گفتهام براي به دست آوردن اين سهميه همه تلاش خود را خواهيم كرد. تيم ما اين پتانسيل را دارد و بايد كمي تمركزمان را روي بازيهاي پيشرو افزايش دهيم.
    راستي جريان پيشنهاد گالاتاسراي به كجا رسيد؟
    من هم در روزنامهها خوانده بودم كه گالاتاسراي به من پيشنهاد داده است.
    يعني چنين خبري وجود نداشته است؟
    پيشنهاد گالاتاسراي براي زماني بود كه قرارداد من با اوساسونا به پايان رسيده بود يعني فصل گذشته. اما اين فصل و در طول مدت قراردادم با اوساسونا هيچ صحبتي با مدير برنامههاي من از جانب اين تيم نشده است.
    شما به لحاظ فني در روزهاي اوج خود به سر ميبريد. فكر ميكنيد در اين شرايط انتقال از بهترين ليگ دنيا به ليگ تركيه كار درستي باشد؟
    چراكه نه!؟ تركيه ليگ و باشگاههاي قدرتمندي دارد. بازيكنان خيلي خوبي در ليگ اين كشور شاغل هستند. خيلي از اين بازيكنان از لاليگا به تركيه رفتهاند. در زندگي حرفهاي بايد شرايط مادي و آينده كاري را نيز در نظر گرفت. ليگ تركيه هميشه گزينه خوبي است.
    پس با اين نگرش احتمال حضور شما در ليگ برتر ايران هم بعيد نيست؟
    در فوتبال چيزي به اسم غيرممكن وجود ندارد. همه چيز احتمال دارد. اگر شرايط به شكلي باشد كه تشخيص دهم مناسب است احتمال حضورم در ليگ برتر ايران هم وجود دارد.
    يعني اگر پيشنهادي از لاليگا هم داشته باشيد با توجه به شرايط حاضر خواهيد شد ليگهاي پايينتر را انتخاب كنيد؟
    اولويت من بازي در اسپانيا و لاليگا است. اينجا بازي در سطح اول فوتبال دنيا خيلي سخت است و دوست دارم باز هم ادامه دهم. تا جايي كه از توانم خارج نباشد در اسپانيا و لاليگا خواهم ماند.
    در مورد تيم ملي و حريفان پيش رو تا صعود به جام جهاني چه نظري داري؟
    خيليها ميگويند كه حريفان تيم ملي آسان هستند. نميتوانم بگويم اين گروه سخت است يا آسان اما ميشود گفت اين گروه از گروه ديگر بهتر است و قرعه خوبي به ما خورده است
    ..:: Iker & SerGio are My LovE ::..

http://axgig.com/images/99977427158129039060.jpg

2. 4 کاربر مقابل از amirhossein عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

gooroo (6th April 2012), IMAN (6th April 2012), roghayeh (6th April 2012), tifusi (6th April 2012)

نام واقعی
    mahya
    تشکر شده 7 بار در 7 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    خداکنه بیاد پرسپولیس

نام واقعی
    AmirHossein
    شغل و حرفه
    سرگردون تو اینترنت